Pomáhajú krémy proti celulitíde?

barabra1
16. jún 2008

Pouzivate kremi proti celulitide?Pomaha to vobec? 😒 A ake su najlepsie! 😉

yasminelle
19. nov 2008

máte niektorá skúsenosť s týmto prístrojom?

http://studioyou.sk/lpg.htm

shela
19. nov 2008

ka4...presne s tebou suhlasim..jedine riesenie je len cvicenie a nie minanie penazi na kremy, ktore aj tak nepomozu.
celulitida je podkozny tuk a neexistuje krem ktory by ho odstranil na to su posilnovne.. 😉

ka4
19. nov 2008

neviem ja tým prístrojom a krémom neverím,to je len riešenie na krátko,treba cvičiť nič iné nepomôže.a zbytočne nevyhadzovať peniaze na hlúposti,radšej zaplatiť trénera ten určiete skôr pomôže

bibula
19. nov 2008

aj oine cvicit a nejest tuky,aby sa odburavali----len komu sa chce cvicit,ja uz sa nevladzem vecer v posteli ani na druhu stranu otocit 🙂 😔 😅

sendi
26. jan 2009

ahojte baby,vidim ze sa tu uz dlho nepisalo,ale ja mam uz dlho problem s celulitidou,nemam cas cvicit,vecer som rada ze si uz lahnem,ale prito som v pohybe neustale a ani nejem tolko,ked mozem si s malym zatancujem a tak,no celulitida sa ma nechce zbavivit.co mam robit?

mimka54
26. jan 2009

ja som zacala cvicit, ale zaujimala by ma aj ta lymfodrenaz ci zabera...

sendi
26. jan 2009

keby som aj ja mohla cvicit...aj niekedy mozem len som uz tak unavena,ze sa tesim na postel.len nechapem,preco mi aj ta hmotnost nejde tak dolu,ked som staaaaaale v pohybe!!!!!!!

danulka2
26. jan 2009

ahojte, suhlasim s cvicenimm Ale mam kolegynu, ktora pravidelne cvici uz niekolko rokov, je stihla,ale celulitida sa nevyhla ani jej 😒

sendi
26. jan 2009

ja mam kamosku,ktora je az extremne chuda a ma tiez na stehnach a zadku a dokonca aj strie.ja cecul budem mat vzdy,ale keby ju nebolo az tak vidiet..ako storocny pomaranc 😖

krtica11
24. jan 2011

@sendi dostala som sa k tejto teme a čitam tvoj prispevok a som na tom rovnako čo pomohlo ti niečo odstupom času?

sendi
24. jan 2011

ahojcak krtica,nie nepomohlo a pomalicky sa s tym zmierujem,ze ju budem mat stale 😖

petralta
10. jan 2012

celulitide sa da pomoct, sendi. dnes uz spickova technologia dokaze skombinovat ucinne latky v prirodnych produktoch a zapravit ich v gelovej forme pomocou galvanickeho prudu tam, kde je treba riesit celulitidu. Pristroj sa vojde do ruky, ovladanie je jednoduche a osetrenie sa robi v pohodli domova, takze netreba chodit do kozmetickych salonov a stravit cas na dojdenie tam, cas na proceduru a cas na dopravu domov. ako pise danulka2, aj ked je niekto stihly, neznamena to, ze musi byt nutne aj bez celulitidy.

adrika214
10. jan 2012

krem od vichy proti celulitide je skvely

hipp
1. mar 2012

@petralta
Ahoj zaujal má tvoj príspevok a chcela by som vedieť o aký prístroj konkrétne sa jedna a kde ho dostať kúpiť, ďakujem

lucka127
1. mar 2012

baby skuste kofeinovy gel ja ho mam overeny segra sa s nim zbavila celu 😉 geliky mse najskor testovali na sebe,rodine a kamoskach a su faskt super poradila mi ich kamoska maserka a zaberaju 😉 a nestoja ako ine zbytocne drahe, ja som skusala na chud aj z avonu a boli to len zbytocne vyhodene prachy tento kofeinak stoji 6,5 za 350g co je super a vydrzi dlho
http://www.obchodnydom-lucy.sk/www-obchodny-dom...

petralta
3. mar 2012

Ahoj hipp,

je to galvanicky pristroj, objednava sa online. Ide ale hlavne o specialne vyvinuty gel, ktory ma v sebe zlozky rozpustajuce tukovu membranu a taktiez spevnujuce pokozku, pristroj ho len zapravi do pokozky.

Ja som si osetrovala cca 2 mesiace spodok laveho ramena a tu su vysledky. Celulitidu sice na ramenach nemam, ale spevnit sa mi to spevnilo a rozdiel je preukazatelny.

petralta
3. mar 2012

Lepsie fotky tu 🙂 :

petralta
5. jún 2012

Ak mozte, pozrite si dnes 5.6. 2012 o 17:20 prispevok relacie Reflex na TV Markiza.

mariapodhradska
3. aug 2012

V dnešnej dobre sú v podstate krémy proti celulitíde veľmi podobné. Obsahujú hlavne kofeín a ďalšie prírodné zložky, ktoré naozaj pomáhajú odstraňovať celulitídu. Problém je, že sa tie aktívne zložky nemajú ako dostať na miesto pod pokožkou pretože cez tú pokožku a tak hlboko jednoducho neprejdu. Masáže a rôzne prístroje pomôžu iba veľmi slabo. Sľubná sa zdá byť značka DS Laboratories a ich nová technológia nanosomov. Sú to mikro kapsle 200x menšie ako bunky kože, čiže prejdu ľahko cez pokožku. V týchto kapsliach sú účinné látky, ktoré môžu potom účinkovať tam kde je treba. Tu si prečítajte viac http://www.biome.sk/krem-proti-celulitide-oligo-dx

dede36
16. okt 2012

@mariapodhradska Ahoj, chcem sa Ti naozaj úprimne poďakovať. Na Tvoju radu som vyskúšala ten krém Oligo DX a asi za mesiac mi celulitída výrazne ustúpila. Krásne sa ten krém vstrebáva a cítim že mi robí so stehnami zázraky🙂 Ešte raz ďakujem.

natalka000
15. feb 2013

@dede36 ahoj, aj mna velmi zaujal tento krem, rada by som ho vyskusala...rada by som sa ta opytala ci ti naozaj tak pomohol a ako casto si ho pouzivala...a mala si taku viac viditelnu celulitidu alebo menej? mozes aj IP..dakujem pekne vopred

babykuky
21. aug 2013

dievčatá celulitída ako tu už bolo spomínané je problém zanesenia lymfatických uzlín... dá sa jej zbaviť detoxikáciou organizmu, správnym stravovaním a samozrejme za pomoci určitých produktov... ak niekto hovorí že celulitídy sa nedá zbaviť tak o tom nič nevie... ja som mala hroznú celulitídu a to som športovkyňa a už sa mi ju podarilo krásne zredukovať, chce to len čas a trpezlivosť 🙂

andinka001
25. aug 2013

@dede36 zaujala ma tvoja reakcia ze spominany krem je "zazrak", s odstupom casu si ho pochvalujes?

daduska132
23. okt 2013

ahojte.. pozerám, že síce je to staršia diskusie už, lae možno sa k nej niekto dostane tak ako ja teraz =) .. hoci mám len 21 rokov, ale celulitídu mám na zadku a stehnách strašnúú...zasa nikdy som nebola chudučká a v poslednom období (od kedy som začala chodiť na výšku som papala len sprostosti a o športe som pozerala akurát tak v telke =D ) som pekne pribrala čo dalo zabrať aj mojej celulitíde... nedávno som natrafila na takú sériu článkov, kde to pekne vysvetľujú, aj ako vzniká aj ako sa jej dá zbaviť.. asi mesiac papám zdravšie (občas nejaká čokoládka alebo v tom horšom prípade návšteva mcdonaldu =D musí byť) ... začala som používať ACG gél o ktorom ste tu niekto vyššie písali ale nenatieram si ho len tak hocikedy, ale pred cvičením ( 40m rýchla chôdza na páse občas jogging) a po 3 dňoch som mala viditeľne hladšiu kožu a teraz po mesiaci nemám nič a aj som pekne schudla.. na kilách to nie je tak vidno ale na pohľad sa mi zmenšili najmä boky a zadok.. články nájdete na http://www.dixo.sk/clanky-o-hubnuti-a-celulitide/

janula17
6. mar 2014

dievcata, ved rozmyslajte, je to cista reklama, pozrite kolko prispevkov tie spominane damy mariapodhradska a dede36 pridali tu na konika, ze az jeden? 😕 😅

adyna3
25. máj 2014

minulý rok som vyvalila kopu penazi na krem vischy celu destock ,minula som niekolko balení a nic.po nanesesni bola pokozka vypnutejsia ale ked som ho prestala pouzivat po par dnoch to bolo to iste ...taktiez aj garnier, nivea ,oriflame a podobne .. , ani cvicenie mi tak nepomohlo ako teraz prestala som jest sladkosti a biele pecivo ,miesto keksiku banán alebo grep .... jem vela zeleniny a kuracie masko biely jogurt najradsej mam coop jednota probio nema ani moc vela tuku a grepova stava je skvelý doplnok a hlavne pravidelna strava každe 2 hodky nieco zobnem .... nedietujem obcas zjem aj pizzu cokolvek ale nie každý den samozrejme ..a hlavne pouzivam derma roller-ten je dobry aj na celulitidu a j na strie taký malý zázrak a potom nanesiem krem balea proti celulitide nieje drahy ale ma ovela lepsie ucinky nez ten drahý vishy po 3 týždnoch pekná zmena 🙂)) a hlavne treba piť vela vody 🙂))

adyna3
25. máj 2014

@daduska132 ten som mala ale ma hrozne stipal tak som ho ani neminula 🙂))) ale baby ho chvalili

modrofuzik11
25. máj 2014

mne pomohol bepanthen proti striam. strie na brusku nemam 🙂 . urobili sa mi na prsiach, pretoze som podcenila, ze sa mi prsia pri naliati mliekom zvacsia....

durik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencika
31. máj 2014

ja som mala strie na bokoch a trochu aj mam, ale snazim sa im predist, kupila som si krem proti striam od bepanthenu odporucila mi ho kamoska ze fakt dobry a voooonia krasne a vela pijem a cvicim ale je to makacka