Pomáhajú krémy proti celulitíde?

barabra1
16. jún 2008

Pouzivate kremi proti celulitide?Pomaha to vobec? 😒 A ake su najlepsie! 😉

daduska132
6. jún 2014

@adyna3 .. no tak to áno =) keď si ho dáš kúsok viac tak je to na nevydržanie najmä ak je ešte vonku teplo alebo nedajbože ideš do sprchy 😠 .. pre krásu sa trpí 😀 😀

milota164
30. jún 2014

mne kamaratka doporucila krem proti striam od Bepanthenu , udrzuje pruznu a hydratovanu pokozku, pekne vonia, nelepi sa. Strie sa mi takmer nespravili a nemala som po nom ani vysusenu pokozku , ktora ma predtym trapila

ivanatim
8. okt 2014

Skusala ste uz niektora tento gel proti celulitide? http://www.cougar.sk/proti-vraskam/90-spevnujuc...
Ja mam s tou znackou zatial len pozitivne skusenosti, ale tento gel som este nemala. Poraďte ak to niekto uz skusal, dakujem. 🙂

viktoths
8. aug 2016
Používateľ viktoths je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od viktoths.

caute aj mna trapi celulitida a pouzivam krem Bye Lipo znacky Happy Skin. Je to prirodny krem, jeho cena je celkom prijatelna (okolo 10 eur a dost dlho vydrzi). Pouzivam ho uz pol roka s mensimi prestavkami ale ono to fakt pomaha 100% celulitidu neodstrani ale zmierni ju a pokozku mam jemnu hebku po natreti. Ja som s tymto kremom spokojna a pouzivaju ho aj moje kamaratky ktore krem tiez chvalia takze viem Vam ho len odporucit 🙂 😉 😉

leontina16
10. aug 2016

Používam Purederm Zázračne zoštíhľujúce náplasťi pre tvarovanie tela, lepšie než všetky krémy a hlavne to funguje! 😀

majka283
16. júl 2017
Používateľ majka283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majka283.

Zeny mne velmi pomohlo ked som si dala krem proti celulitide (vecsinou eveline) a potom som si ho tymto malym rollerom vtrela do oblasti postihnutymi celulitidou https://www.margaretkashop.sk/Kozmeticke-derma-valceky-c19_358_4.htm . Krem uplne prenikol do pokožky a tym padom mal krem hned vyssi a rychlejsi ucinok. Dokonca ked som si nim masirovala dlhsie nohy mala som pocit že je pokožka aj pružnejsia a nestal ma vobec vela ani nie 6eur takže urcite Vam ho odporucam.