Pomáhajú vám muži v domácnosti?

matullienka
16. apr 2008

ahojte kocky chcem sa spytat pomahaju vám muži v domácnosti? 😅 😅

farenka
16. apr 2008

kukulik: mam podobnu svokru ako ty (zatial len buducu) tiez viedla syna k poriadku, takze aj ja som jej za toto vdacna. a rovnako to bude asj pri mojom synovi, aby ma potom buduca nevesta zboznovala 😀

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka no to netusim ale mozno aj buduci rok sa zaplni ale az tak koncom roka ak sa nam podari 😎 😎

farenka
16. apr 2008

tiez tak planujeme ze koncom roka sa na tom zacina pracovat, takze koncom buduceho mozno budeme traja (dufam ze nie 4)
a som zvedava ci drahy bude ochotny aj plienky menit. 😖

Inak je tu nejaka mamicka, ktora ma takeho fantastickeho partnera ze pomaha aj plienky menit?

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: tak to ma obrovske stastie a preco nie 4??, 😉 😉 😉

farenka
16. apr 2008

neviem si predstavit 2 deticky naraz. vzdy som chcela mat najprv jedno a dalsie a za takych 5, 6 rockov, aby som sa mohla babu venovat uuuplne naplno a uzit si ho. ale s 2 by to bol asi vacsi poblem. vy chcete kolko deticiek?

janulka7
16. apr 2008

ahojte. tak sa pridam aj ja. ja nemozem povedat ze by toho mojho svokra dobre vychovala co sa tyka upratovania lebo ked ho videla prvy raz upratovat , tak to bol pre nu sok a ked sa este potom pustil do zehlenia tak to uz nevydrzala a povedala mi ze ona si cely cas myslela ze ten jej synator si nevie ani len ponozky zlozit. a aha ho on vie vsetko. navari, do pecenia sa zatial velmi netlaci ale ked ma recept podrobny pred sebou nie je problem ani to. od kedy sa nam narodila dcerka a to ma uz 5 rokov so ju ja kupala asi 5 krat. jednoducho s tym zacal a nik mu to uz nemoze vziat. cez vikend ma necha pospat aj ked je to o n co cely tyzden vstava do prace o siestej a este dostanem aj kavu do postele. takze ja fakt nemozem povedat nic, ani len pol slova. A nikdy ho nemusim prosit aby mi pomohol lebo hned ako vidi ze sa pustam do upratovania sa bez slova zoberie a hned jpomahal. takze ja len mozem byt spokojna a ku tomu vsetkemu musim dodat ze je to jeden z mala chlapov co fakt urobi vsetko co chyti do ruky. ja ho volam ze je to moj mekgaiver. 😀

farenka
16. apr 2008

teeeda Janulka.blahozelam a nevychadzam z udivu. 😕 dobre si si ho vychovala 😀 matullienka chcela nejake typy na vychovu nasich drahych poloviciek ako ich naucit upratovat. takze prezrad to kuzlo, ako to robis, nech sa nieco poducime

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: asi dve ale tiez nie naraz to by bolo narocne aj na cas aj financie ale clovek nikdy nevie 🙂

janulka7: no ak mozes tak prezrad ten recept to by ma potesilo 😎

farenka
16. apr 2008

matulik ved jasne, keby sa podarili dve naraz, tak budeme lubit dve naraz. ale radsej postupne.

janulka: nejako si sa vytratila. tiez by som rada vedela nejake zarucene triky. ten moj je sice snazivy, ale vzdy je co vylepsovat 😅

fabienamata
16. apr 2008

Ahojte, moj manzel patri medzi vzornych a pozornych muzov. Malicku rad prebaluje a kupe...berie to ako hru a relax sucastne. S domacimi pracami nema problem zvlada vsetko je to pre neho samozrejmost ,ze mi pomaha.
A co je dolezite pre mna ,ze mu nemusim hovorit,co treba urobit on to vidi - a spravi to.
Velakrat sa stane,ze v nedelu ked vstanem on uz pripravuje obed... postavi polievku,naklepe maso.
On vravi ,ze ked clovek chce , a nie je egoista ,da sa naucit vsetko,treba len chciet a mat otvorene oci a usi 😉
🙂

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: len dve naraz si clovek tak nevychutna

farenka
16. apr 2008

to ma tesi ze nasi muzi su vsetci taki pozorni.

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: len nech im to tak pekne aj vydrzi... :o)

zuzu13
16. apr 2008

farenka, držím sa ho poctivo 19 r. 😀

farenka
16. apr 2008

tiez sa toho obavam 😖 mozno az po svadbe zistim, co som si to vzala 😲
ale dufam ze sa tak dlho nepretvaruje a bude pomahat aj nadalej. jedine co mu mozem vytknut je, ze je straaasne nespolocensky. vytiahnut ho niekam na navstevu alebo do restauracie mi da viac prace ako presvedcit ho aby upratal 😠

farenka
16. apr 2008

jeeej zuzu, tak to mate onedlho okruhle vyrocie. a to ste 19 rokov manzelia? to je fakt krasne. tak to vam zelam este aspon trikrat tolko 😉

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: tak to ja mam zas opacny problem stale by niekam chodil ale ja som rada ze som sem tam cez vikend aj doma

zuzu13
16. apr 2008

farenka manželia 14 a 5 sme spolu chodili 😀 no veru za chvíľku 20 rokov spolu...a to sme tak mladí 😀 😀 😀

farenka
16. apr 2008

matulik: tiez si rada posedim doma, nikdy som nebola extra spolocensky typ. ale zas ani tak extra nespolocensky 🙂 ale mas pravdu, cely tyzden sme rozbehani, takze pokojny vikend plny nicnerobenia je fajn a tesim sa nan vzdy uz od pondelka 😀

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: tak to sme dve cez tyzden padam znicena do postele tak aspon cez vikend by som si rada oddychla a to priatel zas vymysla podme tam a tam a potom sa mi smeje ze som domased

farenka
16. apr 2008

matulik: tiez mam toho cez tyzden dost, lebo do prace dochadzam vyse hodinu, takze pridem domov uuuupne znicena. cez vikend by som sa ale sla aspon niekam do prirody prejst.

zuzu: my sme spolu zatial len tri roky, ale verim ze nam to vydrzi dlllllllllllho 😀

farenka
16. apr 2008

zuzu mas krasnu dcerku. je strasne zlata. na koho sa viac podoba?

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: tak prirodu to by som brala aj ja ale on mi povie pod ideme na veceru alebo plavat, na preteky kuknut a ked mu poviem ze tak sa podme iba prejst do parku tak mi povie ze prechadzka nici klby tak co mu na to mam povedat??? 🙂 🙂 🙂

zuzu13
16. apr 2008

farenka, ďakujem, neviem na koho...myslím, že od každého má čosi 😀

zuzkaprofant
16. apr 2008

no moj asi mal byt zena 😀 😀 on od upratovania po umyvanie okien a uz sa chyta aj do varenia vcera mi robil na veceru rezniky sam od seba ja som musela sedkat a pozeraz moje oblubene serialy a on varil a aj poumyval za sebou celu kuchynu 😀 😀 ale dufam ze toto nebude citat moja svokra 😉 takze som spokojna a moj recept treba od zaciatku vztahu vsetko spolocne robit aby polovicka nezlenivela 😀 😀

farenka
16. apr 2008

matulik: 😀 to prvy krat pocujem ze prechadzka nici klby. to moj drahy si klby znicil v posilovni. parkrat som tam bola s nim, ale ked som videla ake ksichty hadze pri dvihani ciniek a ake hrozostrasne zvuky pri tom vydava, odmietla som tam chodit. nastastie (alebo na nestastie, kedze vydral klby) mu to lekar zakazal a uz tam nechodi 😵 teraz chodi aj on plavat, ale hned po praci, takze nemozem ist s nim, lebo chodim domov z prace az na vecer ☹
a co keby si vyskusala kompromis? ty s nim pojdes na preteky a on s tebou na prechadzku? a co su to za preteky?alebo skuste na zaciatok prechadzku niekde v baumaxe. ty si pozries kvetinky a on srobiky 😅 aj my to tak robime

adetka
16. apr 2008

moj manzel urobi vsetko... ked mu to poviem 😀 ... ale sluzku mu nerobim (ako moja mama a svokra)... ked sa mu nepaci, ze ma nieco pokrcene... poviem, kde je zehliaca doska... ked sa mu nepaci, ze nie je umyta nadobka na caj... poviem, ze nech si ju umyje... hold... bral si zenu 30-rocnu a nie dievca 17-rocne 😀

kukulik30
16. apr 2008

Farenka, pytala si sa uz skor, ci nejaky manzel pomaha pri prebalovani, tak aj v tom nema ten moj problem, prebaluje od zaciatku a bez problemov a dokonca u nas kupe stale iba on, velmi si to uziva, iba par krat na zaciatku, ked bol novonarodeny tak som kupala ja a potom prebral stafetu 😀 tak sa drzte kocky a nech nas ti chlapi stale tak obskakuju 😀

adetka
16. apr 2008

😀 matulik... aj ja toho svojho musim trosku nutit k pohybu... lebo on by najradsej cely volny den pred telkou a pocitacom presedel... pripadne ide maximalne k jeho rodicom... a tam sa vyvali pred telku... tak aspon raz za dva tyzdne na prechadzku po meste, alebo parku... a kazdy rok ho v lete vytiahnem na hory... ale za to mozu jeho rodicia... nikam nechodili a iba doma sa hravali 😒

farenka
16. apr 2008

zuzu: a Lucka je navyse velmi pekne meno. ale pozeram ze mas 2 deticky a dost velky vekovy rozdiel. to zamerne? a synator doma pmaha?

zuzkaprofant: aj tebe teda blahozelam k sikovnemu muzickovi a rovnako odporucam drz sa ho nepustaj 😵