Pomáhajú vám muži v domácnosti?

matullienka
16. apr 2008

ahojte kocky chcem sa spytat pomahaju vám muži v domácnosti? 😅 😅

mokuska
23. jún 2008

moj muž nebol naučený robit ani doma domace práce ,takže stareho psa novým kuskom nenaučís ale deticky pomahaju a obcas aj muž ked vidi že uz nevladzem.

mywiel
23. jún 2008

Muz mi pomahal dost ked som robila ako on na plny uvazok, teraz ako som doma uz velmi nie, ale vie urobit vsetko, vari lepsie ako ja, dokonca mi skracuje rifle na sijacom stroji, vie urobit uplne vsetko od elektriny po sitie atd. nastastie ze nemoze kojit lebo to by on chcel byt na MD doma s babom... 😀

digysa
23. jún 2008

martina.d: myslim si, ze by som sa zblaznila, keby moj manzel nerobil nic. Neviem si to predstavit, ze clovek pride z prace domov a ma "dovolenku". 😨

Ja som teraz doma s detmi a vacsinou robim vsetko ja. Ale ak budeme robit obaja a nastolime si pravidlo, ze po praci "sa zivot skoncil", to si neviem predstavit.....o domacnost by sa mali starat obaja partneri.
Ja si uz teraz nestiham vyfenovat vlasy a keby moj manzel este ani nepomohol, tak uz sa ani kupat nebudem 😀

martina.d.
23. jún 2008

digysa, všetko sa dá. Mne nemá kto pomôcť, rodičov nemám a svokru vidím raz za rok - nezaujíma sa. A ide to. A keď pôjdem do práce pôjde to tiež, možno ťažšie ale pôjde. 😀

gucz
23. jún 2008

môj mi včera povedal, že má špinavé nohy od mojej podlahy, čo k tomu dodať....

gucz
23. jún 2008

keby sa v omrvinkách brodil, tak nepozametá, neumyje....

digysa
23. jún 2008

martina.d: tak to ta obdivujem, tiez som na vsetko sama, jeho rodicia ako keby neexistovali a moji su tisicky km od nas. Musis mat pevne nervy. Vidim, ze mas deti v podobnom veku ako ja, fakt si neviem predstavit, ze by som manzela nechala nic nerobit, ked pride z prace. A to moj robi teraz 2 roboty naraz.

Inak tato miestnost ma povzdbudila. Ja sa tu s muzom hadam o prkotinach, ze mi malu nepodrzi, alebo k nej nepribehne ked "zamrnci" a vasi CHLOPI toho teda vela nenarobia. To moj tu zatial vitazi 😎 Idem mu hned uvarit dobru veceru 😉

bubba
23. jún 2008

mne pomoze s cimkolvek stale sa nuka lebo ked je cez tyzden prec tak mi chce asi pomoct 😀 😀 je pravda ze ked nieco robi urobi to 100x lepsie ako ja.....ale aby som ja hodinu cistila vanu??????????uznajte....alebo 4 pohare v drese a pol hodinu tecie voda????????alebo mam najradsej ked mi da prat a ja mam plne susice pradla a neni to kde vyvesit 😀 😀 😀 najradsej som ked sa stara o malu a ja si porobim vsetko potrebne sama rychlo a kvalitne 😉
A o malu sa postara spickovoooooooooo!
PS:akoze a vanu nemame taku spinavu aby bolo treba hodnu rajbat.....on je len taky predcizny
PS2:a neni to strategia aby som odneho nic nechcela..... 😀 😀