Pomáhajú vám muži v domácnosti?

matullienka
16. apr 2008

ahojte kocky chcem sa spytat pomahaju vám muži v domácnosti? 😅 😅

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: no su to motokrosove preteky a kedze ja som astmaticka tak ten prach mi nerobi dobre ale to by mi vadilo menej ako ten hluk co tam je ale co uz ked on je vasnivy motorkar?

farenka
16. apr 2008

jaaaaj, no tak to ti nezavidim. to by asi nebavili ani mna. ale je to len dokaz toho co vsetko sme ochotne urobit pre nase polovicky

zuzu13
16. apr 2008

farenka, zámer to nebol...jednoducho sa Lucka /meno vybral syn/ rozhodla 😀 ...aby sme sa nenudili a bolo nám veselšie...no a hlavne nech má aj ocko s bračekom možnosť sa realizovať v domácich prácach
syn pomáha, je zlatý...po ockovi šikulka, takže ja sa ani nemám na čo sťažovať 😀 😀 😀

farenka
16. apr 2008

zuzu: aj mne vyberal meno starsi brat. a tiez sa volam Lucia 😀 ty starsi bratia ale vedia vybrat malym sestrickam pekne mena. ale urcite ste radi aj ked ste ju neplanovali, nie? aspon sa vyrovnali sily baby:muzi

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: tak to ani nemas co ale co by clovek pre nich nespravil ked na nas hodia taky kukuč? no nie? 😅 😅

zuzu13
16. apr 2008

presne tak...Lucia je krásne meno ...idem domkov, práce bolo na dnes dosť...pekný zvyšok dňa a manželom veľa síl na pomoc v domácnosti 😉

farenka
16. apr 2008

matullienka preeesne. asi chodia na specialne kurzy - ako obmekcit pohladom. ten moj to tiez pouziva a coraz castejsie, lebo zistil ze to funguje. mozem za to ze som taka mäkka a nedokazem povedat, nie? no ale mozno aj to je dovod preco nas tak miluju. lebo sme dobre, pekne a este aj chapave 😀 😀 😀

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: no to mas pravdu len aj ja by som taky kurz potrebovala nebolo by odveci sa to naucit 😉 😉

zuzkaprofant
16. apr 2008

farenka no pustit ho nemozem lebo ako sa vravi ,,co panboh spojil, clovek nech nerozdeli ,,😀 😀moja rada treba manzelika zapajat doma do domacich prac a aj nech prebaluje 😀 😀 ved to je jeho netreba no lutovat ze bol cely den v robotke ved aj vy ste aj ked ste doma 😉 drzim palceky

farenka
16. apr 2008

nooo, ale obavam sa ze zenam je na taky kurz vstup zakazany. to by potom stratili vyhodu. hold musime vymysliet inu fintu. a bohuzial som zatial neprisla na ziadnu zarucenu metodu ako presadit svoj nazor. nic nefunguje 100% nie ze by som sa za kazdu cenu chcela presadzovat, ale sem tam by sa to hodilo 😅

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: no ved prave aspon raz za cas by to dobre padlo vsak?

farenka
16. apr 2008

teraz ma napadlo. vies co obcas zabera na mojho draheho? straaasne rad sa necha masirovat, alebo len tak hladkat po chrbate. takze obcas s tym zvyknem vydierat 😅 to este plati tak najviac. ked nieco potrebujem, tak mu slubim za ho budem vecer pri telke hladkat a hned spozornie.

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: tak to mas super vymyslene a vies ze sa tomu hovori aj vydieranie? :o)

farenka
16. apr 2008

ano viem, ale tato forma je povolena 😀 chces povedat ze ty nikdy nevydieras? myslim ze obcas je to nutne a velmi uzitocne 😵

dobre, ja dnes budem koncit, lebo musim stihnut autobus. (to som sa ale dnes v praci namakala 🙂 )

zajtra som tu ale urcite zase, takze dufam ze budeme v tejto naucne debate pokracovat.

matullienka
autor
16. apr 2008

farenka: no aj ja uz koncim tak to dufam a tesim sa

janulka7
16. apr 2008

nevytratila soms a len som v bola v praci akym mi vyschli dlazky tak som pridala nieco aj ja.teraz som uz doma tak mozem zas daco popisat.

no prauda je taka ze ja som ho nikdy k nicomu nenutila, takze o tom ze som si ho vychovala to veru nebude. Neviem dat recept, jednoducho ked vidi ze upratujem sa hned prida a ide to vo dvojke super.ale tiez je prauda ze mu nikdy nepoviem ze nechcem aby pomahal 😀 ved ked sa sam ponukne tak naco protirecit no nie? a takto to bolo od zaciatku a drzi mu to dodnes.

jedina vec s ktorou mal problem bolo ze ked sa mala pokakala tak volal mna. a raz som mu mpovedala ze ci to nechce skusit sam , a viete co mi odpovedal? vraj: nikdy som nemal na to zaludok, ale je to aj moja dcera tak mas praudu je cas to vyskusat. 🙂 trosku ho ponapinalo 😀 leboma chuda fakt zaludok citlivy na taketo veci jak princezna ale zvladol to a casom uz to slo jak po masle. ale dodnes nezvlada malej vyfukat sopliky a nedaj boze zeby videl na ulici dieta ktoremu trosku vidiet sopliky uz mame zaludok hore nohami 😀 ale to je len jedna taka vec , tak sa neoplati h nutit ved vsetko to ostatne co robi staci no nie? 😉

farenka
17. apr 2008

dobre ranko. tak strasne sa mi este chce spinkaaaaaat 🙄
janulka ten tvoj chlap je naozaj poklad. tie plienky sa daju vydrzat. a okrem toho pozeram, ze dcerka ma 5 rokov, takze plienky uz asi nenosi 😉

poleva
17. apr 2008

mne môj manžel pomáha veľmi a vo všetkom 😵

farenka
17. apr 2008

tak to je super. Inak myslela som ze muzi su lenivy. Aspon som vzdy pocula nazory ze su bordelary, ale ak sa nemylim, ziadna sa tu v tomto smere na toho svojho vyslovene nestazovala, takze je to potesujuca sprava 🙂

janulka7
17. apr 2008

farenka tak to mas praudu mala nenosi plienky uz hrozne davno.
a ze je poklad o tom som zatial kneezapochybovala ani raz a to sa spolu tahame od 14 rokov. aj ked manzelia sme len 5,5roka. ale po takom dlhom case som aspon vedela co si beriem . 😀

farenka
17. apr 2008

🙂 takze ty si uz taka mlada vedela ze co chcec a hned si si nasla pana Praveho. To ja som na to prisla az v 20. ale radsej neskor ako nikdy. 😀 a tiez by som uz nemenila

janulka7
17. apr 2008

U nas to bala laska na prvy pohlad a chvala bohu u nas neplatilo ze laska nema oci. ja som si ho okukla aprekukla hned na zaciatku 😀 tak som aspon vedela ze nedostanem macku vo vreci.

farenka
17. apr 2008

Tak u nas to bola laska na druhy pohlad, alebo skor na druhy pokus 😀 ale tiez myslim ze ho mam okuknuteho, lebo sme si vsetko vysvetlili hned na zaciatku. v esptembri mame svadbu, ale uz vyse roka spolu byvame, takze viem co mozem a co nemozem ocakavat. a hlavne nemam prehnane a zaslepene predstavy, ze po svadbe sa to zmeni. ja praveze dufam ze ostane taky aky je. lebo je fantasticky aj so svojimi drobnymi nedokonalostami 😵

matullienka
autor
21. apr 2008

farenka: ahoj tak to ti budem drzat palceky aby sa to nezmenilo
😉

elise
22. jún 2008

môj manžel veľmi rád umýva riady to ho veľmi baví a ešte práce v záhradke 😉

digysa
23. jún 2008

Moj manzel sa stara o zahradu, kvety, kosi travu, odhrna listy z chodnika, umyva vsetky kupelne, vysava, cisti kuchynu, utiera prach, cisti drevennu podlahu v celom dome, cisti zrkadla, umyva auta, ......ale zeby mi osupal cibulu, tak to by si asi odrezal vsetky prsty.....antitalent vo vareni. 😵 😀

liana
23. jún 2008

tak môj frajer robí všetko strašne rád a najradšej rečami. v realite sa necháva obsluhovať ako ali paša a pomoc žienke ho pravdepodobne veľmi obťažuje. ale zavadzať pri tom vie veľmi dobre. 😠

martina.d.
23. jún 2008

ahojte, môj manžel okrem toho, že chodí do práce, tak nerobí nič iné. Ale milujem ho takého aký je, a aj on mňa.
Mám známu, ktorej manžel varí, perie, vešia prádlo, dokonca napečie, upratuje až tak chorobne, že nikde nemôže byť ani smietka a pod. Ona je tiež taká. Keby ste vstúpili do ich domácnosti, tak je to tam neskutočne sterilné. 🙂
Ja napr. by som nechcela aby mi manžel robil veci, ktoré má v domácnosti robiť žena. Radšej nech sa venuje deťom a ja si tie práce urobím sama. Aj tak má dosť náročnú prácu v robote.

matullienka
autor
23. jún 2008

martina.d.: tak to ani ja nechcem ale aspon tanier by si po sebe umyt mohol to by nezabilo ani jedneho 😵

titkovamiriam
23. jún 2008

tak mne ten moj pomaha s vysavanim a umyvanim riadu 😀