Pomoc pri sponzorstve na kúpu simulátora chôdze

ninka1234
28. okt 2008

ahojte, chcem vás požiadať o pomoc. 1.júla tohto roku môj otec utrpel vážny úraz s trvalými následkami-ochrnutie dolných končatín. Po pobyte v nemocnici a následne v národnom rehabilitačnom centre v Kováčovej ostal pripútaný na invalidný vozík.
Aj napriek ochrnutiu je preňho pravidelné precvičovanie nôh a celého tela životne dôležité. v prípade zanedbania pohybu hrozí osteoporóza, postupne skracovanie svalov, artróza a zvýšené riziko infekcie močového systému a pod.. Ako najvhodnejšé z dostupných cvičebných pomôcok mu bol doporučený simulátor chôdze. Oslovili sme sponzorov a čakáme na odpoveď. Budem vám vďačná za akúkoľvek pomoc

anaxamon
28. okt 2008

ahoj ninka, mas nejaku predstavu akym sposobom resp. kam by sa mali peniazky posielat? nejaky ucet a tak podobne?

resp. mate oslovenu nejaku neziskovku, cez ktoru by ste mohli napr. dostat nejake peniaze z 2 percent buduci rok?

na mojasvadba.sk bola dievcina, nevesta pre ktoru sa ostatne dievcata z ciech a slovenska vyzbierali na elektricky vozik a ciastocne aj mechanicky, ale dostala aj nejaky prispevok od sponzorov...
najdem link a mozem pridat 😉

ninka1234
autor
28. okt 2008

anaxamon čitala som si to. je to super ako sa tie baby dali dokopy a prispeli. nenachádzam nato slová. Je to úžasné. Ak by bola ochota určite by som poslala do Ip číslo ockovho účtu. Aj menšia suma od viacerých ľudí niekedy spraví zázraky

ninka1234
autor
29. okt 2008

mirasiere ďakujeme za prvú kvapku. Ale aj ta niekedy pozdvihne celé more ešte raz srdečná vďaka

pipka
29. okt 2008

ninus, daj mi do IP cislo uctu, peniazky ti poslem, nie je problem. Co by sme pre Zojkinho deduska s Hanulkou neurobili 😉

ninka1234
autor
29. okt 2008

pipi dakujeme. hanulke posielame pusinku 😵

pipka
29. okt 2008

odovzdaaaam 😵

erikasadek
29. okt 2008

ninka, mozes mi dat blizsie informacie, cez Ip, kolko to stoji, a pod.
skusim nieco tiez vymysliet...

jul
29. okt 2008

Ninka,je mi veeeelmi luto co sa stalo tvojmu otcovi 😔
samozrejme pomozeme ak mozeme 😉 napis mi do IP c.u.

lia
29. okt 2008

ninus,posli cislo uctu do ip prosim,dufam,ze pomoze aspon nieco.
je mi to strasne luto,preco sa taketo veci deju. ☹ 😔

irenkat
29. okt 2008

ninka, prosim posli aj mne cislo uctu do IP 🙂
ak sa mozem opytat, kolko taky stroj asi stoji?

jul
29. okt 2008

ten stroj stoji 109.516,-sk 😖

nevesta
29. okt 2008

Vsak pomalinky pozbierame po malych ciastkach 😉

ninka1234
autor
30. okt 2008

ahojte dobré ránko. Chcem veľmi pekne podakovať tým, ktoré zareagovali. Veľmi si to vážim. Som rada že existujú takýto ľudia, ako ste vy. A verím že čoskoro môj otec bude mať stroj, ktorý tak veľmi potrebuje, ešte raz velikáááááááááááááánske ďakujem 😵

fejusa
30. okt 2008

ahoj posli aj mne ip a smozrejme pomozem 🙂

ninka1234
autor
30. okt 2008

feji poslané ďakujeme 😵

zuzana32
30. okt 2008

Ahjte,

som ninkina sestra a tiež Vám všetkým chcem poďakovať. Som rada, že aj v dnešnej uponáhľanej dobe, kedy väčšinou každý myslí sám na seba, sa nájdu také dobré a spriaznené duše.
Veľmi pekne ďakujeme. 🙂

ninka1234
autor
31. okt 2008

😉

petrusk
31. okt 2008

ahojte, aj ja si prosim cislo uctu, posleme s manzelom dalsiu kvapku. prajeme vela uspechov a hlavne zdravia.

ninka1234
autor
31. okt 2008

Petrusk IP poslané ďakujeme veľmi pekne 😉

zuzana32
31. okt 2008

🙂 Ahojte,

pri pohľade na ockov účet, sa mi tisli slzy do očí, také veľké kvapky sme ani nečakali, všetkým ktoré nám prispeli veľmi veľmi pekne ďakujeme. 🙂 🙂 🙂

jul
1. nov 2008

Zuzka,Ninka...ja strasne dufam,ze tych kvapiek bude aj viac 😉

ninka1234
autor
2. nov 2008

jul ahojky, uvidíme určite dáme vedieť 😉

zuzana32
3. nov 2008

Ahojte,

véééééééľmi pekne ďakujeme za ďalšie kvapky, ktoré ste poslali 🙂

Ocko Vám taktiež veľmi pekne ďakujem a je veľmi prekvapený Vaším milým, súcitným prístupom

nevesta
3. nov 2008

Babulky, mozno by ste casom mohli dat (na povzbudenie ostatnych), kolko sa uz vyzbieralo k danemu dnu 😉

zuzana32
4. nov 2008

🙂 Ahojte,

takže k dnešnému dňu sa nám za Vašej pomoci podarilo vyzbierať 3.600,- Sk, veľmi pekne ďakujeme 🙂 ďalších 4.000,- Sk nám prispeli známy z nášho okolia.

Takže celkovo k dnešnému dňu máme 7.600,- Sk

Ešte raz VELIKÁNSKA VĎAKA ZA VAšE KVAPKY, KTORÉ TAK VEĽMI POTREBUJEME (sun) :* (h) (F)(F)(F)

zuzana32
5. nov 2008

Ahojte, takže na super odporúčanie,
sa nám podarilo zistiť, že potrebujeme 40 000 vrchánov od výrobkov coca cola a prispejú nám na ockov stroj,

Takže ešte Vás chceme poprosiť, kto má rád tieto nápoje, aby nám posielal vrchnáčiky, poštovné samozrejme uhradíme

Ďakujem Zuzana a Ninka + Ocko

nevesta
5. nov 2008

Jejo, parada 🙂 zbierame 😎

petrusk
5. nov 2008

aj my zbierame, priebezne posleme, len treba poslat postovu adresu.

titkovamiriam
5. nov 2008

plastove ci tie kovove z melych baleni-oslov aj niake kaviarne 😀