Pomohol niekomu otehotnieť liečiteľ Moško z Košíc?

jarkaat
27. máj 2012

Ahojte chcem sa spytat ci niekomu ozaj pomohol pan Mosko z Ke ?my k nemu chodime ale zatial sa nam nepodarilo.

lienka737
28. okt 2014

@jarkaat Môžem sa spýtať, ako to dopadlo s p. Moškom?
Ďakujem 🙂

jarkaat
autor
29. okt 2014

@lienka737 ahoj povedal mi pravdu.... A už máme chlapčeka 🙂 ale či to bolo jeho zásluhou tak to neviem..

yvana1212
1. apr 2016

pomohol ešte niekomu? poznate v KE alebo v okoli nejakého dobrého ľudového liečiteľa?

daduska31
2. sep 2016

@yvana1212 ahoj, ja poznám jednu pani, ktorej on pomohol a tiež už majú bábo, bola si aj ty pri ňom?

simkamatko
15. apr 2020

Ahojte neviem ci este existuje tato skupina😀ale zaujimalo by ma ci niekomu pomohol moško mne osobne nie pri kazdej navsteve mi povie ze som prekliata🙄

mirkafede
8. jún 2022

@jarkaat neskušajte tam ani ist..Je to podvodník a klamar.Posobi s partiou dalsich troch chlapov a pekne im šibe.Pan Moško si nahrava na dikatafon všetko čo poviete a pripadne to použije proti Vam!Vytaha od vas peniaze a nabankovaní Vam vyjde nič ine iba obličky nadobličky..hnus fuj..nie knaž ale satan.Osobna skusenosť katastrofa!!!

mirkafede
8. jún 2022

@simkamatko prekliaty je on a este aj klame 🤮

vinejka6
7. júl 2022

@mirkafede dobrý deň, prosím mohli by ste mi napísať bližšie info? Akurát dnes tam bola moja sesternica s frajerom za ním... vraj je on prekliaty a pod.,
Môžete mi napísať vašu skúsenosť v správe?