Pomohol vám liečiteľ Jašica z Dolného Kubína?

bibianna
17. júl 2009

Začala som chodiť k tomuto milému pánovi. Zaujímalo by ma, ak tam niekto bol a pozná ho, či vám pomohol a z akými problémami. Bola som tam dva razy, vystrieda sa tam veľa ľudí z rôznych kútov slovenska. Napíšte, ak máte skúsenosti. 🙂 🙂

dadenka1503
21. sep 2011

@babula90
ahoj a kde si bola na tie merania?a koľko to zhruba stoji dik

daffne
21. nov 2011

ahoj,aj ja som sa dala nahovoriť na návštevu tohoto pána,aj keď nemám nejaké ťažkosti.išla som tam hlavne ako doprovod so švagrinou.Keďže pán bol ochotný "oliečiť aj mňa s manželom bola som rada.Aj nám povedal v podstate rovnakú diagnozu...prechladnutie v mladosti,pozor na studené nohy...Je pravda,že isté body na ruke boli velmi bolestivé pri uvolňovaní .inak,mám zmiešané pocity z tohoto stretnutia.

zuzana1963
22. jan 2012

Pozerám, že všetci sme prechladnutí od nôh. Mojou slabosťou sú krk, nohy a zápästia, takže zásadne tieto miesta mám v teple, aj v noci spávam v ponožkách a zásadne nechodím bosá, ani doma. Samozrejme pán Jašica mi nepomohol a spôsob akým hádzal do šuflíka mojich 17 E (2 krát) ma uviedol do miernej depresie. Dúfam, že už mu veľa ľudí nenaletí. Nezavrhujem alternatívnu liečbu, len prajem všetkým, aby našli tých, čo im pomôžu.

pietrosx4
13. mar 2012

Ahoj ľudkovia 😉
ja som bol u p. Jašicu cca pred ôsmimi rokmi. Mal som problém. Z ničoho nič ma oblial studený pot a strácal som rovnováhu - závrat. Trvalo to pár sekúnd. Keď sa mi to stalo prvý krát za volantom, tak som bol poriadne vyplašený. Následne som navštívil lekára, dal som si zmerať tlak. V poriadku 120/80. Potom dlho nič. Po týždni znova. Tak som navštívil obv. lekára a on ma poslal na odb. vyšetrenie..kade kde som pochodil všetko OK! Nakoniec som skončil u neurológa. Pokúšal sa ma liečiť, magnézium, lieky na upokojenie, vraj som prepracovaný, možno že mal aj pravdu robil som 2 roboty....Nič nepomáhalo, tak ukončil to, že mám skúsiť teraz neviem či psychológa, alebo psychiatra 😀 Kašlal som na oboch. Len s tým problémom, že u sa mi to stavalo každý deň a aj 2 x do dňa. Bol som s toho nešťastný a aj moja psychika bola naštrbená, bál som sa čo to môže byť. V jednom časopise som sa dočítal,že malý mozog má na starosti rovnováhu človeka. Ja som s toho a aj iných múdrych kníh vydedukoval problém.Mám problém aj s krčnou chrbticou, krčná chrbtica zablokovaná - stuhnutá.... čo keď mi tam takpovediac cviká nejaký nerv, alebo cievu ktorá je obmedzovaná a nedostatočne mi okysličuje malý mozog a následne sú tie závraty. 😒 Tiež v jednom časopise som sa dozvedel o p. Jašicvi. Moja posledná nádej bola on. Tak som tam aj s mojou rodinou zašiel. Všetci sme boli tak ako každý prechladený z mladosti, aj moje 14-15 ročné deti. Postup "masáže" ten istý ako u vás.O ostatných členov rodiny nepíšem. Musím povedať, že bol som tam vtedy v pondelok. Problém sa prejavoval každý deň, ako som písal. Po odchode od p. Jašicu sa mi to stalo v stredu , ale len tak na 50% raz a od vtedy chvála p.Bohu a asi aj p. Jašicovi ani raz!!! Možno že, ale to už neriešim. Nebola to psychika, nevsugeroval som si to, trápil ma ten problém 2 roky! Vraj moja diagnóza bola správna. 🙂
Bol som potom ešte asi 4 - 5 x s iným problémom u neho. Tiež to isté "masírovanie" ako cez kopirák. Bolo mi až smiešne. No problém je to sále. On bol vždy až na konci môjho reťazca.
Momentálne zvažujem, či nemám zase zájsť na skúšku za ním. 17€ som už videl. Totiž mám problém s tepom, Občas mi vynechá, tiež to bolo na začiatku len raz za mesiac, teraz je to aj 2x za deň, potom 2-3 dni nič a potom zase. Bol som na internom. EKG - OK. pre istotu ma poslali na Kardiológiu. Mal som aj Holter na 24 hodín. Všetko OK. No zákon schválnosti v ten deň si srdiečko bilo do rytmu pravidelne. Mám aj extrémne nízke tepy v klude 40-45/min. To by bolo OK, ak by som ešte športoval ako niekedy, ale teraz, keď už nešportujem aktívne.Tak mi to zase naháňa strach. Ozaj nevie niekto, nemá z Vás niekto taký to problém?
Prešiel som rôznych odborníkov, vyštudovaných lekárov z diplomami za odbornosť.... Moja skúsenosť je tak 80/20, 80% lekárov sa tvári, že lieči pacienta, no v skutočnosti ho udržuje v chorobe, aby sa jeho výkony stále zhodnocovali.... naplňujú pokladnice farmaceutickým firmám. 20% sa liečiť snaží, ale nie vždy sa to podarí.
Tak si vyberte.

martina2310
3. máj 2012

No tak ja sa musím tiež podeliť so svojou skúsenosťou. Bola som asi pred 5 rokmi u pana Jašicu pôvodne som tam išla s mamkou a babkou. Nemala som na pláne sa isť vôbec vyšetriť ale nakoniec som išla len tak zo zvedavosti. Na ľavom prsníku som si stále nahmatavala niejakú veľkú uzlinu, ale vôbec som tomu nevenovala pozornosť, myslela som si, že je to normálne mala som asi 17 rokov. No on mi to na prsníku nahmatal a povedal, že mám uzlinu trocha s tou paličkou mi uvolnil čosi na prstoch už si presne nepamätám a od vtedy to chválabohu nemám. Tak som rada a asi by som k nemu ešte išla ak by som mala niejaký iný problém.

karolsigma
6. máj 2012

pán Jašica je bývalý obkladač a dláždič, tomuto jeho veľkému doktorstvu ho naučil jeden ukrajinec, keď tam bol na robotách a je to spojené s mágiou a so šarlatánstvom. Treba byť opatrní pred týmito praktikami. Pán Jašica za svoje nadprirodené schopnosti prameniace z pekiel, berie od osoby 17,-€, avšak aj od detí nezáleží na veku a pokiaľ ho navštívite v mesiaci 3 krát trojčlenná rodina, tak je to pekné zdieranie. Reklamovať sa jeho "výkony" nedajú a všetci majhú rovnakú diagnózu - stuhnuté svalstvo a poprechladanie na nohy a v mladosti. To čo má na Web stránke, to je na spestrenie oči. Nikdy viacej toho šarlatána!!!!!!!!

jeris
11. máj 2012

@janka108

presne ako pise janka108. Bol som u ňho včera. Mam problem s lupinami v hlave.
Najprv stlacal ruky a nohy ze ta to bolelo aby si videl ze si chory, potom urobil akupresuru ruk a nato ruky a nohy stlacal omnoho jemnejsie aby to uz bolelo menej. Aj som mu povedal ze citim ze teraz stlacal menej a on ze preco by to robil. mal som z neho taky zmiesany poocit. A samozrejme ako pisu asi vsetci povedal ze som davnejsie prechladol a mam akutny zapal, nemam chodit bosi a spat pri otvorenom okne. Lupiny ze su z nachladnutych obliciek.

tomko111
13. máj 2012

môj sused bol u šarlatána Jašicu a tak som sa rozhodol že zájdem ja ale najprv som si pozrel jeho stránku a všetky súvisiaci články okolo neho ktoré sa nachádzajú na internete a dospel som k záveru že podľa neho by mali zatvoriť nemocnice a on ich bude liečiť sám,a ani lekári nemusia byť,má veľmi vysoké sebavedomie a som zvedavý kedy mu tá latka spadne dole,ma www stránke má čo všetko lieči a ako pomáha ľudom -nepijem a do krčmy nechodím ale radšej tých 17 e prepijem ako spoznať Ďalšieho vynikajúceho lekára-liečiteľa -ŠARLATÁNA a Vám ľudia čo ste napísali skúsenosti zo stretnutím s týmto ZÁZRAČNÝM LIEČITELOM veľmi pekne ďakujem, ušetrili ste mi zabitý jeden deň a 17 e

rarasidielko
13. dec 2012

Dobrý deň,
nedá mi nereagovať na návštevu u pána Jašicu. Nemám žiadnu vážnu chorobu, ale kto pozná migrénu, vie, že žiť s touto chorobou je nesmierne ťažké. Ja som migrénou trpela 4 roky. Boli to 4 roky trápenia, bolestí, nezáujmu o život. Pretože keď Vás začne "bolieť hlava", nemôžete pracovať, premýšľať, nechce sa Vám ani žiť. Môj stav sa zhoršoval až natoľko, že som minimálne raz do mesiaca skončila na infúziách v nemocnici alebo hospitalizovaná. Bola som v stave, kedy len 5 dní z mesiaca ma NEBOLELA HLAVA. Lekári mi okrem klasických liekov na migrénu, ktoré nezaberali naordinovali dokonca antiepileptiká. Tieto lieky ma dostali do stavu totálnej antipatie a depresie. Po prvej návšteve u pána Jašicu som sa cítila oveľa lepšie. Ráno som vstávala s radosťou, čo bolo pred návštevou u tohto pána absolútne nezvyčajné. Po ďalších dvoch návštevách som prestala mať pocit strachu z bolesti hlavy, ktorý ma opantal vždy, keď som spozorovala, že prichádza migréna. Do dnešného dňa som u pána Jašicu absolvovala 5 sedení. Migréna sa stratila, cítim sa tak, ako som sa posledné 4 roky necítila, mám chuť do života, veci opäť robím s radosťou a za život bez bolesti som pánovi Jašicovi nesmierne vďačná. Želám mu veľa úspechov v práci, veľa spokojných klientov.

daniela40
9. jan 2013

boli sme 2X a nikdy viaaac!! 😒

safira44
25. mar 2013

@janka108 Ja sa pripájam ku všetkým tým, ktorým p. liečiteľ tvrdí, že je to z prechladnutia. Aj nám povedal, že sme prechladli, aj keď si na dobré obutie dávame pozor. Takisto sa pán liečiteľ niekoľkokrát "venoval" intímnym miestam. Po rozmasírovaní akupresúrneho bodu stlačil miesto druhýkrát omnoho slabšie ako prvýkrát. Zatiaľ sme boli iba raz, povedal však, že musíme prísť aspoň trikrát, aby to malo účinok (po prvom sedení zlepšenie zatiaľ nepozorujeme).

malinkaaninka
25. mar 2013

@safira44 skús mu povedať,že sa ti to zhoršilo.ale predtým vychvál do nebies nové teplé papuče..aby nepovedal,že ich nepoužívaš a máš to z toho..

safira44
25. mar 2013

@babula90 Ja som tiež bola na diagnostike prístrojom Salvia a následne som sa liečila preparátmi Joalis. Musím, žiaľ, povedať, že diagnóza (borelióza) sa nepotvrdila, aspoň zatiaľ po sérii vyšetrení u obvodných, odborných lekárov i v nemocnici. Bolo mi povedané, že údajná borelioza, ktoru podľa prístroja mám, sa po využívaní kvapiek Joalis vylúči do krvi a potom von z tela. Kvapky som si objednala a poctivo doužívala, avšak borelióza sa v krvi neobjavila. Znamená to, že kvapky sú nanič, alebo tam borelióza vôbec nebola? Ťažko na túto otázku odpovedať, keďže problémy s bolesťami hlavy mám doteraz.

dik
9. jún 2013

JA som bol tiez u nho 2-krat mam problemy s chrbticou a s ľavou nohou ktora mi stale trpne a mam v nej krčovite bolesti
diagnoza ako u všetkých po jeho zázračnej masáži som citil chviľkovu úľavu ked om bol druhý krát tak mi vôbec nepomohol a ked som mu povedal že ma to boli tak mi pritlačal na tie nervy prstov tak silno až kým som mu nepovedal že ma to už prestava boliet a ked som sa obliekol tak som mu povedal že mi vôbec nepomohol tak mi urazene povedal že klamem a že môžem isť smelo do roboty že do týždna mi to prejde aby som mu veril prežil som krutý týžden bolesti musel som sa vrátit z roboty a boli ma to nadalej a idem podať na pana Jašicu trestne oznamenie za podvod a zavadzanie je to okradanie ludí a ludia by mali preto niečo robit aby takýto falošny šarlatáni tu už neboli

corokey007
19. aug 2013

TROŠKU DLHŠIE ALE OPÍŠEM VÁM PRESNÚ SKÚSENOSŤ S PÁNOM JAŠICOM....Mám problém s celou pravou stranou tela od hlavy až po palec na nohe, padá mi horné viečko, vykrúca ústa ťahá sánku do prava, bolestivé rameno, bolesť pod pravou lopatkou, bolesť bedrového kĺbu a bolesť celej pravej nohy až po palec cítim disharmóniu a svalovú nerovnováhu medzi pravou a ľavou stranou tela ako by bola pravá strana menšia slabšia, "liečim" sa na to už 2 roky u štandardných lekárov s výsledkom z diagnostiky 2 posunuté platničky v chrbtici nič viac a s konštatovaním že mi to takéto problémy spôsobovať nemôže a odporučením návštevy psychiatra, s tým som sa odmietol zmieriť a stotožniť kedže si nemyslím že som "chorý na hlavu" a ani tomu nič nenasvedčuje. Dostal som sa k p. Jašicovy na odporúčanie dobrej známej ktorej údajne pomohol s bolesťou nohy, inak by som tam ani nešiel nakoľko takýmto veciam absolútne neverým. Pán Jašica rovnako ako u Vás všetkých mal diagnózu do 30 sekúnd ako som si ľahol na lehátko samozrejme bola rovnaká ako u Vás všetkých ktorý tu píšete,zápal v tele ktorý mam možno aj 15 rokov z prechladnutia v mladosti, bosé nohy, slabé obliekanie, celkom sa aj trafil kedže bolo v ten deň 33 stupňov a ja som tam bol len v tielku kraťasoch a šlapkách, postláčal mi nejaké body ktoré strašne boleli porobil po prstoch s paličkou a postláčal tie isté body ale s oveľa menšou intenzitou, bolesti mi naozaj ustúpili odchádzal som od neho a nechcel som veriť že moje 2 ročné trápenie je na konci no realita prišla ani nie po 20 minútach od "zázračnej liečebnej metódy" postupne sa mi vracali všetky bolesti niektoré dokonca intenzívnejšie, podľa p. Jašicu som mal mať pokoj 2 - 3 dni a potom sa bolesti mali vrátiť a ja som mal prísť znovu, keď som sa vrátil a povedal že bolesti sa vrátili takmer okamžite tak to bolo vraj kvôli tomu že ten zápal mám príliš dlho a stále sa neobliekam lebo som bol v krátkych nohaviciach aj keď už v botaskách a ponožkách podľa jeho rady no to ignoroval, vraj mi odyšlo 40% bolestí len o tom ešte neviem, nasledovalo predstavenie so stláčaním bodov a paličkou s tým že účinok bol o niečo dlhší trvalo to celý deň v ktorý som u neho bol a aj nasledujúci tak som si zas začínal myslieť že mi snáď pomôže no reality prišla večer keď bolesti nastúpili znova. K p. Jašicovy som šiel 3 krát to mal byť podľa neho deň úplného vyzdravenia a aj ma o tom presviedčal od kedy som vošiel vraj ma už vôbec toľko toho nebolí lebo prvý krát odyšlo 40 % bolestí druhý dalších 40 % a teraz odýde posledných 20 % a som zdravý a všetko bude ok, celé divadielko so stláčaním a paličkou sa opakovalo. Spokojne som odyšiel somozrejme aj s dočasnou úľavou a došiel som domov do PP a vtedy sa to začalo zimnica striedaná s návalmy tepla bolesť kĺbov, bolesť hlavy proste niečo neuveritelné, takto zle som sa necítil nikdy v živote trvalo to celý deň, na druhý mi bolo trošku lepšie a ten stav trvá dodnes, ak to zvážim je mi určite horšie po návštevách u Pána Liečiteľa Jašicu ako pred tým, a to som do toho investoval spolu s cestovným nejakých 120 €, nieje to veľa veď zdravie ma nevyčíslitelnú hodnotu ale len tak na vyhodenie do vzduchu je to dosť.
Takže drahý ľudia dobre zvážte návštevu u tohto pána liečiteľa či už po finančnej ale hlavne po zdravotnej stránke, nemám vzhľadom na zdravotné tažkosti energiu na vyvolávanie nejakých sporov ale silne zvažujem poslať p. Jašicovy aspoň všetky možné kontroly aké sa dajú aby z tohto okrádania ľudí aspoň začal platiť dane keď už nič viac.

Ak by prosím Vás mal niekto náhodou rovnaký zdravotný problém ako popisujem prosím napíšte mi, ďakujem.

liana3020
9. sep 2013

Ja by som chcela poprosiť všetkých, ktorí sa k tomuto kvázi liečiteľovi vyberú, ale hlavne ich doprovod !!!!, ktorí počas čakania fajčia, aby láskavo ohorky z cigariet neodhadzovali do trávnika pri parkovisku pred bytovkou, ale do koša, ktorý je tam na to a hlavne pre vás určený !!!! V bytovke, kde si jašica zriadil "ordináciu" žijeme slušní ľudia, ktorí si to tu chcú udržiavať v čistote a denno denne a hlavne cez víkendy sa na parkovisku striedajú autá z iných miest ako na páse, cca každých 15 min jedno a zakaždým tam doprovod vyfajčí niekoľko cigariet. Keď už ste takí blbí a dotujete toho chudáka, ktorí vás využíva a odrbáva aj štát, láskavo aspoň majte toľko slušnosti, že neznečisťujete prostredie, keď zastavíte. Aj tak sa už vybavuje zákaz vjazdu na parkovisko pred našu bytovku (ďalšie parkovisko je zhruba o 10 m ďalej, ale niekomu sa nechce prejsť ani ten kúsok), tak dúfame, že nám to vyjde. Alebo budeme po každom fajčiarovi, ktorý hodí ohorok na zem vykrikovať a učiť ho základným pravidlám...

miron73
29. dec 2013

vcera bol u mna lebo som mal seknute krize a dostal som take bolesti ze som sa nemohol ani poriadne nadychnut nezaberali ani inekcie co mam od lekara na predpis on ma dol do poriadku asi za desat minut a dnes mam s nim este jedno sedenie ale zatial je to v poriadku Miro z BREZY . 🙂 🙂 🙂

malinkaaninka
29. dec 2013

@miron73 si sa kôli tomu aj zaregistroval,aby si napísal ako ti pomohol ? 😉

miron73
30. dec 2013

@malinkaaninka ano musiš sa zaregistrovat a potom môžes reagovat. 🙂

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulu6541
21. júl 2014

Ahojte 🙂 tento milí pán mi veľmi pomohol. Mala som na jednom nemenovanom mieste uzlinku a v priebehu pár sedení mi už aj zmizla, chodila som aj často na dotyčnú vec. Povedal mi aby som si dávala pozor ,a keď pôjdem na nejakú náštevu aby som si dala do kabelky pre istotu štrikované papuče a na noc ponožky na nohy . Mimochodom sa platí za sedenie 17 EUR. 🙂

lulu6541
21. júl 2014

Ahojte 🙂 tento milí pán mi veľmi pomohol. Mala som na jednom nemenovanom mieste uzlinku a v priebehu pár sedení mi už aj zmizla, chodila som aj často na dotyčnú vec. Povedal mi aby som si dávala pozor ,a keď pôjdem na nejakú náštevu aby som si dala do kabelky pre istotu štrikované papuče a na noc ponožky na nohy . Mimochodom sa platí za sedenie 17 EUR. 🙂

lulu6541
21. júl 2014

Ahojte 🙂 tento milý pán mi veľmi pohol za pár mesiacov 🙂

lulu6541
21. júl 2014

🙂 Ahojte veľmi mi pomohol 🙂

majkaajozko
15. mar 2015

Ja normálne nemožem uveriť tomu čo tu čítam. Mám najradšej takých ľudí čo si neviem čo o sebe myslia a urážajú človeka ktorý chce iba uľahčiť trpiacim ľuďom život. Mne sa ešte nikdy nestalo a to chodím k nemu už 10 rokov aby niekedy som merala cestu zbytočne nikdy. Ano možno hovorí každému to isté že je to z prechladnutia a nie je to pravda ???Zamysleli ste sa vôbec niekedy čo všetko dokáže urobiť prechladnutie s človekom???Nie. A už keď sme pri tom lekári sa nikdy neopakujú a neťahaju peniaze s pacientov a fakt zbytočne ja radšej dám 17 eur panu Jašicovi ako by som mala dať doktorovi lebo u mna su všetci lekari obyčajný babráci. Nech da Boh panu Jašicovi dlhý život som rada že je tu konečne človek ktorý zdravotné problémy nerieši liekmi ako lekári a že si dá zaplatiť a prečo nie???Aj ja by som si dala prečo nie. aj tak je to zanedbatelna suma...A rada by som poprosila neprajníkov aby si radšej zahryzli do jazyka a nerozširovali take hluposti o panu Jašicovi lebo aj ked možno niektorým nepomože ale zase neubliži ako lekári keď niečo pokazia predtým dajú podpisať súhlas aby oni boli čistý no a pacient ma smolu. Chcem všetkým ktorý už nevedia čo robiť a sú zúfali a nikto im nevie pomôcť navštivte pána Jašicu nemáte čo stratiť mne a mojej rodine pomohol a veľmi a pomáha dodnes...a za to mu úprimne ďakujem

majkaajozko
15. mar 2015

@liana3020 už fakt neviete čo máte napisať však ste trápna ja k nemu chodím dosť dlho a žial mi neušiel pohľad keď pán fajčil na balkone a potom ten ohorok hodil dole takže v prvom rade by ste mali obyvatelov bytovku naučiť slušného správania

majkaajozko
15. mar 2015

@corokey007 Napíšem Vám len toľko že ja k nemu chodím desať rokov a nemôžem povedať nič veľmi mi pomohol aj pomáha a odkiaľ ste informovanyo tom že neodvádza dan tí slizký hadi vás informovali???Bože to že vám bolo zle po vyšetreni neznamena že on bol na vine jednoducho vase telo bolo v takom úzastnom stave...len toľko mate pravdu chodte k lekárom oni sú ti najlepši nadopuju vas liekmi a hotovo...

majkaajozko
15. mar 2015

@dik Klámar zaujímave že ja a moja rodina nemáme taký názor. Nikto Vás k nemu nenútil ísť tak sa teraz nestažujte a dobre vám povedal ...nič iné ste si ani nezaslužili...

majkaajozko
15. mar 2015

@dik Klámar zaujímave že ja a moja rodina nemáme taký názor. Nikto Vás k nemu nenútil ísť tak sa teraz nestažujte a dobre vám povedal ...nič iné ste si ani nezaslužili...

@tomko111

blanecka
29. máj 2015

teda, vase názory mi rozviklali moju doveru v p.Jašicu...brat mi ho odporučil, lebo mu pomohol pri bolestiach chrbta, ja mám problém s kolenom a ortoped ma "lieči"liekmi od bolesti a sem-tam rehabilitáciou...tak sme sa rozhodli, že do Kubína pojdeme....po vašich skúsenostiach už asi nie