Pomohol vám liečiteľ Jašica z Dolného Kubína?

bibianna
17. júl 2009

Začala som chodiť k tomuto milému pánovi. Zaujímalo by ma, ak tam niekto bol a pozná ho, či vám pomohol a z akými problémami. Bola som tam dva razy, vystrieda sa tam veľa ľudí z rôznych kútov slovenska. Napíšte, ak máte skúsenosti. 🙂 🙂

adulikka
17. júl 2009

Ahoj aj ja som bola pri ňom ,aj my pomohol .

gagusinka
17. júl 2009

Čo konkretne robí a akým spôsobom lieči?

bibianna
autor
17. júl 2009

gagu, gaj si do gogle jašica, má svoju stránku. 🙂

bibianna
autor
17. júl 2009

Adulik, ak môžeš povedať, s čím ti pomohol? A ako dlho si tam chodila? 😉

gagusinka
17. júl 2009

Už som to preštudovala, koľko sa platí ak môžem vediet

adulikka
17. júl 2009

platí sa ešte sk...500 na jedno sedenie .

bibiana iba raz som tam bola

bibianna
autor
18. júl 2009

My tam ideme ešte zajtra. Po Pôrode mám problémy so psychykov, no on mi povedal, že ja vôbec nemám psychické problémy, že som v detstve často poprechladala, mám všetko stuhnuté, aj krk a cievy na krku a neprekrvuje mi dobre mozog. Viem , platí sa 17 eur.

aleka
19. júl 2009

no ja som pri ňom bola. bola som rok chorá mala som stále angíny, vysoké horučky, antibiotiká sa mi len tak striedali a potom som sa nejako k nemu dostala. hovoril že som už dávno prechladnutá - vraj či spávam s odkrytými nohami 🙂 áno a tak som bola rada ked mi na ne bolo chladno 🙂 . hovoril že mám v sebe zápal a preto mi je stále teplo, no od vtedy ako som bola pri ňom som zimomravá ............. bola som pri ňom asi 2 alebo 3 krát /pred 3 rokmi/ a od vtedy som mala len raz chrípku - klop klop, takže pripisujem tomu že mi pomohol on 😎 . ke´d už človek nevie kde má ísť tak skúša na všetky strany . budem ti držať palce 😉

norik1
19. júl 2009

aj moj kolega ma problemy s pecenovymi testami, uz mu hrozila biopsia, bol u neho 2x, este raz sa chysta, ale vysledky krvnych testov mal po dvoch navstevach ako babetko....tak asi na tom daco pravdy bude...a to dochadza za nim zdaleka...

bibianna
autor
19. júl 2009

Ďakujem.
Aleka, aj mne povedal, že je to všetko dlhodobé prechladnutie, preto som v kuse chorá, ako sa mi syn narodil, som chorá. Všetko mi odblokoval, bola som tri krát, mám prísť za mesiac a pol. 🙂 🙂

tatolu
20. júl 2009

Bibi, to povedal aj mne, aj maminke, aj všetkým, o kom viem, že pri ňom bol - teda to, že pčlovek rechladol... Liečiť sa treba tak, že máš mať pod nohami vyhrievací vankúš? Lebo my ostatní áno 😉

Ja osobne mu neverím - možno aj pre to, že som z Kubína 😔

weja
20. júl 2009

Tatolu - podobná skúsenosť... tiež sme u neho boli viacerí z rodiny, s menšími či väčšími problémami, ale záver bol jednoznačný - všetci sme to mali z toho, že sme v mladosti prechladli... čo sa mňa týka, dalo by sa tomu aj veriť, lebo ešte počas školy som bežne chodila s holými krížami a pod...., ale všetci...??? 😕 😨 takisto nám povedal, že si máme zaobstarať vyhrievacie papuče, aby boli nohy stále v teple...
toľko naša skúsenosť... mne rozhodne nepoškodil, aj keď veľmi ani nepomohol a to sa týka aj zvyšku rodiny... 😒 vtedy sa platilo 500sk, čo je podľa mňa aj dosť na to, že sa nám venoval možno tak 15-20 min. jednému... 😕

gagusinka
20. júl 2009

tak ste ma trosku dorazili, ja som tam chcela ísť ale teraz váham

udzon
15. aug 2009

Dobrý deň. Bol som u p. Jašicu 2 x. Dva krát som tam bol s babkou a raz so susedkou a jej dvomi deťmi. Čo sa týka liečby, tak to nie je liečba ale iba akumpresúrne /presné/ masážne masírovanie určitých bodov na ruke, resp. nohe, kde, keď to človek vie, dochádza k chvíľkovému uvoľneniu urťitých bolestí, ktoré sa ale vracajú. Babke to pomohlo asi na 4 - 5 dní a potom išla znova, on jej kázal častejšie, ale z dôchodku jej na to nevyhcázalo, aby každý mesiac do neho "vtlačila" 4.000,-Sk na osem 5 minútových masírovaní na ruke. Susedkyným deťom to nepomohlo vôbec, v noci nespali. Všetkým uviedol diagnózu - stuhnuté svalstvo, čo je zaujímavé že aj tým dvom hyperaktívnym deťom, kde susedka si myslela, že ich troška "spomalí". Za 5 minút masírovania si vyžiadal od každého aj dieťaťa celkom nadrzovku 17,- €, tak že za 20 minút ma v kešeni 50 eur. Je jasné, že keď je človek chorý tak dá za zdravie hocičo, ale on je iba aobyčajný masér, nemá žiadne atestácie iba doklad o absolvovaní masérskeého kurzu. Veď ako na svojej stránke uvádza, tak tie bolestí čo odstraňuje, načo potom platí štát tak drahých lekárov a nemocnice a náklady s tým spojené. Poznám ľudí, ktorým veľmi na zdraví ublížil. Všekým budúcim návštevnákom uvádzam, je lepšie navštíviť hocijakého iného maséra, ktorý vás bude za 17 euro masírovať min. 30 minút a tým vám roztiahne svalstvo. Nemám s ním dobré skúsenosti a neodporúčam ho ani nepraiteľovi. Ján Z Dolného Kubína.

danu
21. dec 2009

karlito2 • snž • Včera o 12:54
Ahojte snažilky. Chcem sa spýtať či máte niektorá skúsenosti s týmto pánom čo sa týka neplodnosti. Ako dlho sa klientovi venuje pretože cenu má za sedenie 17 EUR.

babula90
21. dec 2009

baby, neverte Jašicovi a jeho teorii o prechladnuti 😝 Vrelo Vám odporúčam diagnostiku Dr. Jonáša- www.joalis.sk
bolisme tam teraz, celá rodina, na dlani mi podla jednotl.orgánov cez počítač ukázalo, aké orgány mi zle pracujú, kde je chyba, zachytí už zač.štádium ochorenia. Mám veľké zdr.problémy a nik neprišiel na to, čo mi je, toto bola posledná voľba ako mi pomôcť. Naplnilo sa to, čo som si aj myslela, mám autoimunitné ochorenie a spustila ho neliečená borelióza spred niekoľ.rokov!!! ☹ Zistili mi aj zníž.funkciu štít.žľazy- hoci vyšetrnie v Ľubochni nič nenašlo 😒 Liečime sa teraz Jonášovymi kvapkami z rastlín, je to dlhodbejšia záležitosť, ale verím tomu.
Dcére zistila atop.ekzém- úplne sme vylúčili mlieko a mlieč, výrobky..
V januári ideme na dalšie merania, tak sa uvidí, ako liečba zabrala.

cervus
13. jan 2010

Bol som uňho aj s príbuznými. Všetkým povedal tú istú diagnózu stuhnuté svalstvo a prechladnutie v mladosti. Manželke vravel presne opačné choroby ako mala - že má veľa žalúdočbej kyseliny ( pritom na gastre jej zistili nedostatok) a pod. Chcem Vás vystríhať pred podvodníkom. Ozaj - zobrať za 15-20 minút trenia rúk a nôh 😒 500 Sk, je výsmech nielen všetkým doktorom ale aj serioznym masérom (aj keď som nikdy u iných maserov nebol). Keď som sa ho opýtal na certifikát visiaci na stene ( masérstvo) či je to tá živnosť ktorú teraz predvádza len mi stroho odvetil, že na to on nepotrebuje mať papier (asi preto nám nikomu ani nevystavil príjmový lístok).
Rekapitulácia: 5 osôb po 15 minút x 500 Sk= 2500 Sk za 1, 15 hodiny.
Slušný zdierač!!!
Apropo - manželke ani mne sa vôbec neuľavilo, akurát ma nenormálne boleli žily, ktoré mi trel nejakým ezoterickým šidlom 🤐

macka01
13. jan 2010

pokia+ my ľudia budeme tak naivní,že budeme veriť šarlatánom,dovtedy im bude sveta žiť 😠

robo...
23. feb 2010

k tomuto panovi som chodieval zo synom .takisto hovoril ze je to dlhodobe prechladenie a že chodi po dome bosy atdˇ... robili sme všetko ako nam kazal.povedal že mame prist na kontrolu ale už sme nestihli môj synček vo veku15rokov mi zomrel o 3 mesiace na leukémiu.takže asi tak.

macka01
24. feb 2010

to mi je ľuto. 😢 ale pri takýchto závažných ochoreniach by som sa nespoliehala na liečiteľoch,len lekároch.Môj otec mal kamaráta bylinkára,prestal sa liečiť klasicky,začasl len čaje od neho piť,....a zomrel na rakovinu pľuc.Možno by zomrel aj tak,ale neskôr,bol by s nami dlhšie,no ktovie 😢 😢

robo...
24. feb 2010

ja viem.pochodil som so synom veľa liečiteľov aj lekarov u nas aj v zahraniči .chlapec to zvladal veľmi statočne dokonca sa začal venovať joge a samozrejme som ho viedol aj duchovne .uspešne zvladol aj transplantaciu ale po 3mesiacoch dostal nejaky zapal a toto už nezvladol.tak som veril liečiteľom ,lekarom a samozrejme aj jeho anjelom ktorych som dennodenne prosil o jeho ochranu.a teraz mi ostal veľmi veľky smutok v srdci a neviem ako ´ˇdalej...

tatolu
24. feb 2010

Robo, je mi to ľúto 😔
Mal si iba tohto jedného syna, alebo máš aj viac detí?

stella03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
robo...
24. feb 2010

mam este jedneho chlapčeka .ten starši sa volal kubko a pre mladšieho vybral meno maťko.dnes ma meniny a ma 4 roky.velmi mu chyba jakub.jakub bol velmi dobry chlapec v skole mal jednotky a stale mi hovoril ,že chce byť lekarom aby mohol pomahat ludom aby netrpeli tak ako on.chcel ist do tibetu aby vedel pomahat ludom aj duchovne.nikdy som nemusel nanho zvysit hlas.v kostole som si stale hovoril bože čím som si zaslužil takeho užasneho a krasneho syna.o to viac ma to vsetko boli.kubko zomrel pred vianocami.a v januari by mal 16rokov.ale verim že za to čo si tu vytrpel na tomto svete išie rovno do neba a je z neho nadherny a dobry anjel. _

vierajano
27. okt 2010

Dobry den. Pan Jasica je clovek, ktory taha peniaze od chorych a dovercivych ludi, ktori sa chytaju kazdej moznosti. Bola som u neho. A moj nazor??? Je to obycajny podvodnik. Nechodte tam. Usetrenych 17 eur dajte radsej na ovocie a zeleninu... Ak ste mlade zeny, urcite vas poobchytkava- aj tam, kde ziadne akupresurne body stlacat nemusi..

janka108
27. okt 2010

pripajam sa ku vsetkym co im bola stanovena diagnoza stuhnuteho svalstva z prechladnutia a bosych noh. prislo mi to trocha smiesne, lebo ked body stlacal prvy krat, tak to bolelo, potom "zazracne pomasiroval", znova postlacal body , ale uz s ovela(!) mensou intenzitou, a povedal na to: no citite sama, ze uz boli menej! dedko si na nas dobre zarobil. ke d sme sa ho pytali ze mame znameho s dg. skleroza multiplex, len sa smial ze to urcite nie je SM, ale zle stanovena diagnoza. chapete? ded vsedved...a navyse skvele zarabajuci!

monika3007
27. feb 2011

Prosim vas,pomohol vam niekomu so zavratami? Mna to trapi uz dva roky a nie je to moc prijemne a neviem,na koho by som sa uz obratila,tak hladam uz hocijaku pomoc;(

kitulka79
28. feb 2011

@monika3007
a odkial si ????

monika3007
28. feb 2011

@kitulka79 zo Ziliny,preco sa pytas?

murkoh
24. jún 2011

Je to absolútne neseriózna osoba. Objednala som u neho troch ľudí, ktorí sa tam trepali zo Žiliny, z toho jeden starší pán bol po ťažkom úraze a dvoch porážkach. Cesta pre neho bola utrpením a slávny pán liečiteľ tam nebol. Nepokladal za potrebné ani telefonicky zrušiť alebo presunúť návštevu. Môže sa hanbiť, nemám slov. A pravdou je aj to, že každému hovorí to isté. Takto liečiť dokážem aj ja. Myslím si, že tu skôr ide o to, že človek si to vsugeruje, že mu je lepšie, ale ak to pomôže, aj tak dobre, ale určite to nie je zásluha toho pána, čo sa hrá na Boha a necháva si za to slušne zaplatiť. Stále dúfam, že to o tých Božích mlynoch je pravda.