Pomôžte s výberom topánok a doplnkov k šatám na svadbu

myskacici
24. sep 2017

Ahojte.
V októbri ideme na svadbu, vybrala som si tieto šaty. Som tmavý typ, s dlhými čiernymi vlasmi. Poprosila by som vás, poraďte mi aké topánky, účes a doplnky zvoliť k týmto šatám. Ja som za jednoduchosť, kedže šaty sú dosť zdobené a radšej by som zvolila výraznejší make- up.Možete aj linky kludne pridávať. ďakujem vám za rady 🙂 🙂 🙂

jeennyv
24. sep 2017

Ja som mala podobne saty, topanky som mala telove podobne k farbe siat, ale cidno ich nebolo 😀a zlate nausnice iba a vlasy som mala nabok scesane a iba decetna ozdoba taky hrebienok..ja mam vlasy pod zadok a tazsie...a pre mna su uz vycesy atd tazke na hlavu a kulma atd uz nedrzi tak ako ked som mala kratsie...a biele sako a kabelku som mala...a licenie klasicke u mna, make up, ruz, bronzer..ale mihalnice spravene som mala..

lentilka0607
24. sep 2017

Ak chceš byť jednoduchá, tak by som išla do zlatých sandálok a jednoduchej zlatej(bežovej) nie trblietavej kabelky...naopak ak chceš vytvoriť kontrast a byť trošku extravagantná, tak by som dala doplnky výraznej napr smaragdovej farby, ale museli by byť jednoduché a výrazné len farbou nakoľko šaty sú sané o sebe dosť výrazné

myskacici
autor
24. sep 2017

@jeennyv prosííím ta nemožeš mi poslať fotku do správy? dakujem

myskacici
autor
24. sep 2017

@lentilka0607
dakujem, s tou smaragdovou to može byt velmi zaujímave ale neviem si to celkom predstaviť.

jeennyv
24. sep 2017

@myskacici fuu fotky zo svadby este nie su, ale ked najdem nejaku taku poslem

osky
24. sep 2017

Biela je podla mna uz v tejto kombi nevhodna.
Kedze mas cierne vlasy tak uz skor cierna pretoze hoci su saty ozdobne,obe farby su velmi neutralne,smutne/netvrdim ze nie krasne 😉/
Treba to trosku rozbit.
Topanky kludne aj telove,ale nausnice by som aj nejake odvaznejsie plus naramok-napr.cierna v kombonacii so zlatou.nieco podobne kabelka.
Alebo potom topanky a kabelka ruzove-ale v tmavsom odtieni.nieco ako ton v tone a k tomu zlate sperky.jednoznacne naramok ano,kedze saty su bez rukavou...aby si nesplyvala s telom.

lenka123321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz