Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

sue
31. júl 2006

Lovacka, avooooooj 😵

lovacka
31. júl 2006

ale sue ty nikdy nie si sama 😀

sue
31. júl 2006

Lovacka nie, lebo vždy mám vááááááás 😀

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

sue, ja ti zasa hovorim, ze to babo tak tvrdo spi akoby ani nebolo 😎 stale si to ani neuvedomujem, ze som tehotna a budem mamou, mi to pripada take neuveritelne
lovacka ahoj 🙂

lovacka
31. júl 2006

zdravim vsetkyyyyych malych aj velkych 😀

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka, ty provokujes, co? 😝 😀

lovacka
31. júl 2006

ako sa mi mate tehulky.mne sa vybili baterky v miske a drahy zabudol ze slubil ze ich da nabit a musim pouzuvat notebookovu misu fuj ja ju nemam rada 😕

sue
31. júl 2006

NY, ale je tam 😵

lovacka
31. júl 2006

neprovokujem to ne ako sa mas new?zachvilu letite vsak?

lovacka
31. júl 2006

kde ste zdrhli? 😠

sue
31. júl 2006

Ja som tu 😔 ako vždy 😀

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

sue, ja viem ze je, som sa akurat tak najedla, ze mi asi praskne pupok, uz mi aj tak zacina vytrcat von 😀

lovacka, no dobre sa mame celkom, len sa budem dost nudit tento tyzden, uz sme zbaleni a nachystani, drahy robi do piatka ja uz mam volno, zajtra ma caka pranie a musim ist vybavit notarsky papier na sobasny list, v stredu idem pozriet este kamosku a rodinu v kt. som bola au pair pred rokom a cosi a to je vse, stvrtok, piatok, no plan 😅

sue
31. júl 2006

NY, na prechádzky treba chodiť 😵

sue
31. júl 2006

...a užiť si ešte USA 😉

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

sue, no na prechadzky to isto, hlasia tuna tento tyzden 40tky, no tesiiiim sa, som vnutri celu dobu, dneska som sa presla do banky a cestou som si dala zmrzku, tak to ubehlo, ale inak radsej vnutri, ale tu sedim v triku s dlhym rukavom, mikine a deke aka je kosa z tej klimatizacie 😖

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

USA sme si uzili, ale New York mi bude velmi chybat, ta vianocna atmoska, korculovanie medzi mrakodrapmi a Central Park a taaak ☹ no co uz, bude Trencin 😝

lovacka
31. júl 2006

new a rodinka sa rozlucila s tebou?
sue vidim ze nie si ked si nepisala 😒

sue
31. júl 2006

😀 všetko má svoje čaro 😵

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka, ty si kde? akurat som citala na svadbe temu o anglicku a irsku a robotach, ako je to s tymi pracami? kazdy spomina upratovanie, restiky, farmy a co taka nejaka praca, na kt. sme studovani doma a ked mas dobru AJ a pekny zivotopis, nevies? 🙂

sue
31. júl 2006

Lovacka, čo nie som?

lovacka
31. júl 2006

ja som dnes bola shopingovat ale nic som nekupila ale nasla som vo vypredaji hojdalku pre babo taku napriklad polozis ju do kuchyne ked vais a male jumpuje.je to aj s konstrukciou a mne sa taaaak lubila ale drahy povedal ze nie tak som bola smutnucka lebo mne sa paci a ja ju ceem cem cem 😀

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka, no rodinka sa inak rozlucila so mnou, ze po telefone 🙂 sme sa obchadzali posledny tyzden, lebo som robila len do 5tej, som pomahala tej novej a oni chodili domov neskoro vecer, sa mi nechcelo ich cakat, nechali sek a bolo 😀

sue
31. júl 2006

Lovacka, tak bežkaj...a prekvap drahého 😵 😀
NY, aspoňže tak 😉

lovacka
31. júl 2006

no v prvom rade je plus ked vies plynulu anlynu aj pismom a v druhom rade je ze aku pracu hladas.najdolezitejsie je asi stastie.ja makam v pube takze asi tak

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

sue, vsak co by sme cakali od amikov a este zidov 🙂
lovacka, to taky ten bouncer? 😕

sue
31. júl 2006

NY, ale šek nechali a ešte aj zavolali...čo lepšie mohlo byť 😉 😀

lovacka
31. júl 2006

no nechce o tej hojdacke ani pocut ze naco ☹ ze nemame nic v plane a tak no co ja vam budem vraviet tak som popozerala a isla domov.
new ja pisem ale nemam misku tak kym to odoslem a popresuvam sa myskou tak to trva

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

zavolali, ale na ich mobil vo stvrtok vecer, v piatok som ho odovzdala novej potom, teraz ma 3 mobily, madarsky, americky a sluzobny 😀

kangaroo
31. júl 2006

Baby,hanbime sa.Málo sme uplastované,robotu nám treba a nebudeme si kaziť očičká čučaním do bedne.Ale keď tu je tak fajn 😎 žeee.....

sue
31. júl 2006

Kangaroo, tak tak 😀