• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

22. januára 2010 
Lovacka, avooooooj emoticon
31. júl 2006 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale sue ty nikdy nie si sama emoticon
Lovacka nie, lebo vždy mám vááááááás emoticon
autor sue, ja ti zasa hovorim, ze to babo tak tvrdo spi akoby ani nebolo emoticon stale si to ani neuvedomujem, ze som tehotna a budem mamou, mi to pripada take neuveritelne
lovacka ahoj emoticon
31. júl 2006 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravim vsetkyyyyych malych aj velkych emoticon
31. júl 2006 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor lovacka, ty provokujes, co? emoticon emoticon
31. júl 2006 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako sa mi mate tehulky.mne sa vybili baterky v miske a drahy zabudol ze slubil ze ich da nabit a musim pouzuvat notebookovu misu fuj ja ju nemam rada emoticon
31. júl 2006 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NY, ale je tam emoticon
31. júl 2006 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neprovokujem to ne ako sa mas new?zachvilu letite vsak?
31. júl 2006 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste zdrhli? emoticon
31. júl 2006 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som tu emoticon ako vždy emoticon
31. júl 2006 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor sue, ja viem ze je, som sa akurat tak najedla, ze mi asi praskne pupok, uz mi aj tak zacina vytrcat von emoticon

lovacka, no dobre sa mame celkom, len sa budem dost nudit tento tyzden, uz sme zbaleni a nachystani, drahy robi do piatka ja uz mam volno, zajtra ma caka pranie a musim ist vybavit notarsky papier na sobasny list, v stredu idem pozriet este kamosku a rodinu v kt. som bola au pair pred rokom a cosi a to je vse, stvrtok, piatok, no plan emoticon
NY, na prechádzky treba chodiť emoticon
...a užiť si ešte USA emoticon
31. júl 2006 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor sue, no na prechadzky to isto, hlasia tuna tento tyzden 40tky, no tesiiiim sa, som vnutri celu dobu, dneska som sa presla do banky a cestou som si dala zmrzku, tak to ubehlo, ale inak radsej vnutri, ale tu sedim v triku s dlhym rukavom, mikine a deke aka je kosa z tej klimatizacie emoticon
31. júl 2006 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor USA sme si uzili, ale New York mi bude velmi chybat, ta vianocna atmoska, korculovanie medzi mrakodrapmi a Central Park a taaak emoticon no co uz, bude Trencin emoticon
31. júl 2006 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
new a rodinka sa rozlucila s tebou?
sue vidim ze nie si ked si nepisala emoticon
31. júl 2006 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon všetko má svoje čaro emoticon
31. júl 2006 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor lovacka, ty si kde? akurat som citala na svadbe temu o anglicku a irsku a robotach, ako je to s tymi pracami? kazdy spomina upratovanie, restiky, farmy a co taka nejaka praca, na kt. sme studovani doma a ked mas dobru AJ a pekny zivotopis, nevies? emoticon
31. júl 2006 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lovacka, čo nie som?
31. júl 2006 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som dnes bola shopingovat ale nic som nekupila ale nasla som vo vypredaji hojdalku pre babo taku napriklad polozis ju do kuchyne ked vais a male jumpuje.je to aj s konstrukciou a mne sa taaaak lubila ale drahy povedal ze nie tak som bola smutnucka lebo mne sa paci a ja ju ceem cem cem emoticon
31. júl 2006 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor lovacka, no rodinka sa inak rozlucila so mnou, ze po telefone emoticon sme sa obchadzali posledny tyzden, lebo som robila len do 5tej, som pomahala tej novej a oni chodili domov neskoro vecer, sa mi nechcelo ich cakat, nechali sek a bolo emoticon
31. júl 2006 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lovacka, tak bežkaj...a prekvap drahého emoticon emoticon
NY, aspoňže tak emoticon
31. júl 2006 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no v prvom rade je plus ked vies plynulu anlynu aj pismom a v druhom rade je ze aku pracu hladas.najdolezitejsie je asi stastie.ja makam v pube takze asi tak
31. júl 2006 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor sue, vsak co by sme cakali od amikov a este zidov emoticon
lovacka, to taky ten bouncer? emoticon
31. júl 2006 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NY, ale šek nechali a ešte aj zavolali...čo lepšie mohlo byť emoticon emoticon
31. júl 2006 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nechce o tej hojdacke ani pocut ze naco emoticon ze nemame nic v plane a tak no co ja vam budem vraviet tak som popozerala a isla domov.
new ja pisem ale nemam misku tak kym to odoslem a popresuvam sa myskou tak to trva
31. júl 2006 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor zavolali, ale na ich mobil vo stvrtok vecer, v piatok som ho odovzdala novej potom, teraz ma 3 mobily, madarsky, americky a sluzobny emoticon
Baby,hanbime sa.Málo sme uplastované,robotu nám treba a nebudeme si kaziť očičká čučaním do bedne.Ale keď tu je tak fajn emoticon žeee.....
Kangaroo, tak tak emoticon
31. júl 2006 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš