Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

lovacka
31. júl 2006

no to je ta s tou konstrukciou co do nej vlozis babo a sa moze hojdat ale sa moze aj ked je vacsie dotykat nozickami zeme a je to take na zabavenie ked potrebujes nieco porobit a bolo to za super cenu 😝

sue
31. júl 2006

Lovacka, koľko by to tam vyšlo?

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka, no chlapi... to ja som nehovorila drahemu, co kedy kupujem, proste som kupila a potom ked isiel so mnou on do takych obchodov, tak kupil ten exersaucer, mam ho v albume take to zlte, kde ti dieta tak hopsa a sa otaca 360 stupnov dokola okolo hraciciek co tam ma, bol z toho taky nadseny vtedy, ze by si to aj osobne vyskusal 😀 je ale pravda, ze ja som veeeela nakupila, ale tak ked mimi je na ceste a my tiez 😝 este rozmyslam nad polskom potom na postielku, hlboky kocik a take prkotinky 😉

lovacka
31. júl 2006

sue ani nie 1000 na nase asi okolo 700 korun ale ja to nepreratavam

sue
31. júl 2006

Lovacka,tak to bolo naozaj za facku 😕 nemôžeš to ísť sama kúpiť?

lovacka
31. júl 2006

ale vies to je jasne ze ine ked uz cakate babo ale mi ani neplanujeme takze zbytocne to tu bude lezat inac to nie je neskutocne drahe ale je to drahsie to je pravda.a ked pozriem do argosu to je katalogovy obchod tak to je parada.ukazem ti nieco cakaj len to najdem

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka presne, padaj to kupit, to je velmi dobra cena 😎

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

argos to co je, nieco na webe? 😕

lovacka
31. júl 2006

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe... toto je zlatucke to sa mi tak lubka

sue
31. júl 2006

Lovacka, ale mimi príde...tak bežkaj a urob si radosť 😉

lovacka
31. júl 2006

alebo toto na pocuvanie srdiecka

lovacka
31. júl 2006

ano new je to katalogovy obchod a aj na nete je

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka, to sa velmi podoba na to co mame my, ten bouncer taky hneducky z toho suede ale s bielymi macikmi 🙂

sue
31. júl 2006

Lovacka, ja keby som mala aspoň nejakú nádej na mimi v tomto storočí, tak to už mám, je to peknulinkéééééé 😵

lovacka
31. júl 2006

no ja nemam velmi nadej nemame kd ebyvat tak musime setrit na bytik alebo domcek.chceli sme kupit pozemok k tomu nasmu co mame a pako pyta od nas 160 tisic ceskych ale keby ste videli ten pozemok tak by ste nedali zan ani 50 tisin my sme mu nukali 100 na ruku a on pako ze 160 ale ceskych no kaslem mu na ten pozemok 😠 😢

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka daj ten link na to srdiecko, je to aj tuna az je to to iste, ale vraj to moc dobre nefunguje, som bola sklamana, velmi som to chcela ☹

lovacka
31. júl 2006

ale keby som mala nejaku nadej tak mi ver ze uz toho mam tolko nakupene tu je stale nejaky vypredaj a tie krasne vecicky pre babiky ake tu maju.

sue
31. júl 2006

Lovacka, neboj, to príde...a pomalinky niečo nakupovať môžeš 😉

sue
31. júl 2006

...jéééj, už je 1.august 😀 neznášala som ten dátum, ke´d som bola školáčka 😀

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lov, mne to hovor.. my sme otehotneli uplne necakanou nahodou.. ale nastastie cosi mame nasetrene, tak bytik by byt mohol, ale drahy by chcel ist este na zarobky a ze tiez setrit az na domcek, tak preto teraz neviem, ja som povedala, ze by som sla do GB ci Irska ale uz chcem aby sme mali poriadne roboty, ziadna nanny apod. mam teraz diplom z interieroveho dizajnu, ale co s tym v UK bez praxe, kludne by som robila asistentku niekomu 😝

lovacka
31. júl 2006

new musi to by dobre pocut lebo ten pas si das na brusko si to oblepis okolo bruska a pocuvas takze to musi byt pocut naaaadherne.ja si to urcite kupim 😉

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka, ten heart listener to ako tuna, ale nemaju tam customer reviews? tu sa na to vsetci stazovali a vracali to spat do obchodu, ako je to vlastne tam kde ste vy s vracanim veci do obchodu? mozete s blockom aj bez udania dovodu a tak, ze vam daju spat prachy? 😕

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka, no ale ta masinka je vraj len ako silnejsi mikrofon a pocujes splechy v bruchu ako creva a tak, ze babo sa neda s tym poriadne najst, tak preto sa pytam na tie customer reviews, ved tuna je to take iste ten pristroj 😒

sue
31. júl 2006

Idem babulky ja spinkať...dúfam, že sa mi podarí...lebo je ešte skoro na mňa 🙄 sladké sny...

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

sue, ved pozeram ja, ze co ty a spinkat, to je divne, ale vsak bez skusit, papa a pekne snicky 😉

lovacka
31. júl 2006

no mne nieco hovor ja robim v pube aj ked nemam sice najlepsi plat ale my mame zadarmo ubytovanie a aj stravu takze to je velke plus tu v uk lebo ubytovanie je drahe a za nase ubytovanie by sme tyzdennne dali okolo 150 libier co je skoro 3/3 jedneho platu.ja sa nejako nestazujem zatial si odkladame naozaj vsetko co sa da.sice budu vydavky na svadbu ale chcem byt krasna tak treba aj minut a planujem tu ostat tak 4 roky a potom sup domov a mat babo.My mame sice byt nasi nam nechali ale tiez chceme staviat domcek.POzemok sme si kupili pri nasich takze budeme na jednom pozemku ak sa to tak da povedat ale sme chceli etse ten susedny pozemok ale tolko penazi mu nedam.A teraz si idem robit certifikat na anglinu ktory je unavany tu v Uk tak hadam sa hodim potom do kanclu niekde

lovacka
31. júl 2006

sue neopovas sa 😀

lovacka
31. júl 2006

new ano mozes do 21 dni podla toho aky obchd bez udania dovodu vratit tovar alebo ak nepocujes srdiecko ze to nie je kvalitne tak to je tiez dovod na vratenie a vratia bez problemov.dokonca mne vymenili tovar po 5 mesiacoch a este aj v uplne inom meste 😀

sue
31. júl 2006

Babyyyy...keď ja už neviem čo so sebou 🙄 t he strašné 😔 ani neviem, kedy som naposledy normálne spala...a v normálnu dobu ☹