Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

lovacka
31. júl 2006

ale sue pozri ani ja nespim 😀

sue
31. júl 2006

Lovacka, ako dlho tak ťaháš? A kedy potom vstávaš?

lovacka
31. júl 2006

vsak ja tu furt s niekym vykecavam ale samozrejme ze nikde nie skor ako od jedenastej 😀 vecer.bianca by vedela porozpravat 😀

lovacka
31. júl 2006

no taham od kedy poznam tuto stranku takze od 12 marca a vstavam rano okolo 10 tej

sue
31. júl 2006

Lovacka, ja som tu väčšinou od ôsmej rána do druhej v noci 😲

lovacka
31. júl 2006

no moje dni vyzeraj asi takto budicek o 10 vytrepem sa z postele o pol jedenstej a o 11 zacinma makat do tretej ak je pohreb tak aj dlhsie.potom mam pauzu a zase zacinam o pol siedmej alebo o siedmej a koncim o pol dvanastej a potom sedim tu na nete do neviem ktorej a drahy ma zakazdym nervy 😀

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

sue, ty bez veru buvat, ta posleme na odvykaciu kuru niekde 😝 babule ja budem koncit asi, lebo mi prisiel manzelik a ako ho poznam, bude kralom internetu teraz 🙂

lovacka
31. júl 2006

by som chcela vediet kde zdrhla new ked oni maju len 8 hodin ci kolko a to uz vzdala? 😲

lovacka
31. júl 2006

new a kde je tvoj pc?ved poui tvoj predsa nie?

lovacka
31. júl 2006

vsak ja nemozem ist tak skoro spat 😲 to nezaspim 😀

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka, no zvitavam sa s drahym, nie? 😀 mame teraz na riesenie akesi veci ohladom odletu, musim volat na Aer Lingus, ci maju stale vahove limity platne na webe, lebo kazdy ma uz len 23 kg a oni furt 32 az sa mi to nechce verit a plus tlacivo mam faxovat, kedze som tehu a tak... idem to obvolat asi, majte sa papa

sue
31. júl 2006

Lovacka, ja kým som bola v škole a v práci, tak to bolo OK, to od polovice júna mi takto preskakuje ☹
NY, tak pekný večer vám v USA 😉

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

lovacka, ty si dobre pamatas, mame obaja notebooky to je pravda, ale moj teraz mam zbaleny a vytiahnem ho len v nudzi, ked drahy maniakuje dlho 🙂

lovacka
31. júl 2006

maj sa new a ostali zme tu stara znama dvojka 😉

sue
31. júl 2006

Lovacka, veru tak...zas...ale však sa možno niekto pridá 😕 🙂

lovacka
31. júl 2006

ja viem vsetko tak vybal a maniakuj s nami 😀

newyorkgirl
autor
31. júl 2006

no, lovacka tak urob vynimku a chod aj ty buvat, papa 🙂

lovacka
31. júl 2006

sue a kolko mas rockov ked sa mozem opytat? 😎

sue
31. júl 2006

Mááááááálinkooooooooo 😀

lovacka
31. júl 2006

new to aj keby som chcela tak nehrozi vcera som spravila taku chybu a ani po... som nemohla zaspat neviem co sa so mnou deje 😀

lovacka
31. júl 2006

to je kolko sue.napis do ip ak nechces verejne

sue
31. júl 2006

Lovacka, nie nevieš...to tá závislosť 😉 😀

lovacka
31. júl 2006

a tento tyzden mi ma dojst aj mrcha joj to bude drahy nadavat ani mu to nehovorim 😀

sue
31. júl 2006

Kuk IP 😵
...a drahúšik to nejak vydrží, nie? 😀 (ako každý mesiac... 😀 )

lovacka
31. júl 2006

no asi to bude tym drahy povedal ze to nie je mozne ze po takom vykone musim spat ako drevo a ja nie a nie zaspat 😀 a on na to dnes vies aku mam svalovku?a ja ze a z coho?skoro ma zabil 😀

sue
31. júl 2006

Ty musíš byť riadne číslo 😀 😀 😀

lovacka
31. júl 2006

dik sue ja mam o rocik viac a drahy este o jeden.Inac mas krasnu fotku v pase.je naozaj super vyzeras na nej na 1*

kangaroo
31. júl 2006

Idem do hajan.O 5.30 ma zobudí malá-dúfam,že nie skôr 😝 Tak pa pa

sue
31. júl 2006

Lovacka, dík...to je z bratislavského stretka 😉
Kangaroo, sladulké sny 😵

lovacka
31. júl 2006

no sue co ti budem hovorit.sme spolu 5 rokov.mame jeden ucet.teda dva ale len na mojom su prachy 😀 poistka 😀 ale nie to srandujem teraz mala som prva kartu lebo drahy nepracoval a tak to aj ostalo.a v banke si myslia ze ako dobre zarabam 😀