Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

lovacka
31. júl 2006

preskakali sme toho vela byvame spolu uz asi treti ci stvrty rok a teda tieto vianocu budeme mat 6 vyrocie.mala som problemy s buducou svokrou aj s jeho sestrou ale nakoniec sa to poriesilo snazim sa vychadzat najlepsie ako viem a dufam ze deticky nas zblizia este viec.svokor je cislo same o sebe takze asi tak.ale lubime sa a to je najdolezitejsie 😀

sue
31. júl 2006

A kedy sa chystáte vrátiť na Svk? Ak sa chystáte vôbec...

lovacka
31. júl 2006

a ja si myslim ze tym ze sme tak daleko od nasich a priatelovych rodicov a je naozaj vzacnost ked sa vidime lebo domov ideme raz rocne na 4 tyzdne a na buduci rok ani na vianoce nebudeme doma tak si to trosku viac vazime aj my aj oni 😉

lovacka
31. júl 2006

no chystame sa sue ja ani neviem ak by som si nalsa dobru pracu taku aka by sa mi pacila niekde v kancli tak by som tu pobudla trosku ale nie navzdy a priatel by siel aj hned keby si mu poslala special 😀

lovacka
31. júl 2006

ja si chcem urobit najvyssi certifikat z angliny a potom doma len statnu skusku ale na to musim studovat aspon tri roky a zacinam v septembri tak dufam ze to vyjde

lovacka
31. júl 2006

sue nepsi podme pisme ved tu pisem iba ja 😢

sue
31. júl 2006

Ešteže je s tou prácou na Svk problém... 😒

lovacka
31. júl 2006

no ved to ze u nas je s tou pracou problem a drahy vie ze je lebo on stratil pracu a to bol hlavny dovod preco sme sli do uk.dalsia vec je ze ja som mala dobru pracu aj ked na vychode nie dobre ohodnotenu ale mala som aspon aku taku pracu ale kolektiv bol strasne zly az som bola nutena odist koly jednemu clovekovi a neuveris ale bola som z neho taka chora ze som meisac vracala v kuse a odpadavala z tych nervov a skoncilo to az tym ze som mala zachvaty a som sa nemohla nadychnut tak som dala vypoved a prisla tu do uk.zacinali sme tazko aleuchytili sme sa bez akejkolvek cudzej pomoci

lovacka
31. júl 2006

ked ti mam pravdu povedat ak sa vratim domov veru neviem co budem robit.chcela by som studovat ale aj pracovat a byt aj na materkej.no neviem neviem 😀

sue
31. júl 2006

Lovacka, tu som...ale naozaj idem skúsiť hajať...a nejak sa dostať do normálu 😔
A...s tou prácou je to ťažké...ja s tým našťastie (klop klop) problém nemám, lebo robím to čo ma naozaj baví a nie je to ani zle platené (ďalšie klop klop 😀 )...ale inak to ostatným nezávidím...študuješ a potom aj tak musíš niekam von... 🙄

lovacka
31. júl 2006

ok sue ak by sa ti nepodarilo zaspat vies kde ma najdes 😀
bru nocku 😉

sue
31. júl 2006

Lovacka, dík za spoločnosť 😀 a choď aj ty buvinkať 😵

newyorkgirl
autor
1. aug 2006

kde ste vsetky? 😕

nika.r
1. aug 2006

ahoj 😉

newyorkgirl
autor
1. aug 2006

ahoj, ty nebuuuvas?

nika.r
1. aug 2006

mám teraz takú mániu, ktorú som nachytala na tejto stránke - upravovať fotky. 😝 . A tak sa po nociach bavím a ráno nie a nie vstať.
A Ty ako? Čo porábaš?

newyorkgirl
autor
1. aug 2006

ja cakam na draheho manzelika kym pride z prace, uz by mohol, je "nam" tu smutno ☹

nika.r
1. aug 2006

a dlho ešte budte čakať?
Ale stále lepšie dvaja ako jeden. 😉

newyorkgirl
autor
1. aug 2006

noo, babo asi buva, lebo doobeda sa hmyrilo stale, tak uz ma asi noc 🙂 teraz mame 5.40 skoro v podvecer a manzelik neviem kedy pride, lebo nemam teraz telefon a on nema fixnu prac. dobu 😒

nika.r
1. aug 2006

na takéto čakanie sa asi musím aj ja pripraviť. Včera môj Drahý došiel z práce 23:00 ☹ . Ale to bolo až veľmi výnimočné. Bežen chodieva 18:00 - 19:00.

O dva mesiace o takom čase už možno Vaše bábo bude nahlas kričať. 😉

newyorkgirl
autor
1. aug 2006

az o 3 🙂 buduci tyzden zaciname siedmy mesiac a termin mame az koncom oktobra/zaciatkom novembra 😉 mi to pripada tak strasne daleko este...

nika.r
1. aug 2006

aha 😅 , trochu som sa prerátala.
Neboj, zbehne to rýchlo. Ja mám teraz pred svadbu a mám pocit, že každý deň letí až závratným tempom. A bojím sa, či všetko postiháme, keď to tak letí.
Meno už máte? Bude nejaké americké, či slovenské? 😉

newyorkgirl
autor
1. aug 2006

mame zatial Nikolku a Danka, ale mne sa paci aj Allison, ci ale draheho presvedcim, neviem, aj jemu sa to paci, ale Nika vedie zatial a ty sa kedy vydavas?

nika.r
1. aug 2006

Nika je pekné meno 😵
Vydávam sa 16. 9. , to je presne o 46 dní. 😝 Ale zajtra ideme dohodnúť menu do reštaurácie a tým vybavíme aj veľa ďalších vecí - výzdobu, dohodneme parkovanie, svadobné poháre atď., takže zajtra už bude oveľa menej povinností pred nami. 🙂

newyorkgirl
autor
1. aug 2006

noo, tak nech vam to vyjde, my sme mali taku malu, rychlu svadbu, ale bola tiez pekna 🙂

nika.r
1. aug 2006

to verím 😉
Predpokladám, že aj Vy máte dosť zariaďovania pre bábo. Hoci, asi rodina bude celá nadšená kupovať veci do výbavičky...
A narodí sa v USA? (Alebo sa veľa vypytujem? 😅 )

newyorkgirl
autor
1. aug 2006

nenarodi, letime domkov v pondelok, uz ratam dni 😉

nika.r
1. aug 2006

takže prispejete k rastu slovenskej populácie. 😉
Prajem nech čakanie na manžela zbehne čo najskôr. Ja už idem spať, už by sa aj patrilo. 😝 Pa

sue
20. aug 2006

...tak som tu, Lovacka 😀

lovacka
20. aug 2006

ahoj 😀 ako sa mas 🙂