• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

22. januára 2010 
len neviem kam cmulik zmyzol emoticon no budeme to vediet o tyzden vsak cmuli? emoticon
21. aug 2006 o 00:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som nezmyzla,len som nemala v skole strojopis. emoticon emoticon
21. aug 2006 o 00:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja pismenka musim aj hladat,nie len tukat. emoticon
21. aug 2006 o 00:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
smuli no nehnevaj sa na mna emoticon ja som naozaj len skusala ci si na nete.a nebola si emoticon Tak na buduce slubujem ze napisem minimalne pol strany.Inac som bola minule v meste a tie vecicky co tu maju na deticky a babenka no ja neviem ja uz mi asi harasi ale by som nakupovala ako sialena emoticon a vcera tu bola jedna kocka a mala take nadherne brusko emoticon
21. aug 2006 o 00:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lovacka, urobila si mi chúťky. Ja som minule po dlhom čase pila kakao. Tiež je to mňam. Pripmenulo mi detské časy
21. aug 2006 o 00:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja som neznasla bielu kavu ked som bola mala a toto sa jej sice nepodoba ale farba kavy je viac do biela ako do hneda a ta pena na vrchu.Ke si robim kavu tak mi kazdy podstrci hrncek ze aj mne aj mne emoticon
21. aug 2006 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam zakaz nakupovat,lebo podla manzela by sme uz mali min 5 kocikov doma.nie je kruty? emoticon
21. aug 2006 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky, ako ste tu písali o tom ráne...tak sa mi postavili vlasy dupkom emoticon však to je zachvííííľuuuu emoticon bléééé...neviem ako si po dovolenke zvyknem...som ako decko po prázdninách...nie a nie navyknúť na "normálny" režim emoticon
21. aug 2006 o 00:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj cmuli poviem ti kym som nerobila v kancli kde som pouzivala pc tak som aj ja tukala a tam som sa naucila ze kde asi su pismenka a ako idu abecedne a aj ked neviem pisat rychlo tak to nie je az take zle.viac casu s nami tu na nete a aj tebe to pojde emoticon
21. aug 2006 o 00:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako si strávila tú dovolenku? Bola si niekde na "rekreácii"? Ja by som tak rada šla... emoticon ale teraz sa nedá.
21. aug 2006 o 00:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak budem viac casu na nete,povedz mi kto sa bude milovat s mojim manzelom? emoticon emoticon emoticon
21. aug 2006 o 00:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cmulinko, treba vymslieť nejakú počítačovú polohu emoticon
21. aug 2006 o 00:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nieco mi hovor aj ten moj ma uz varuje.ale on nema problem sa zobudit aj o tretej rano ked ma nema pri sebe do vtedy emoticon joj a ani ten moj mi nechce dovolit nakupovat.na jednej strane ze setrime peniaze a na druhej strane ze kto ma bude potom stahovat ze ani jeden kamion name nebude stacit emoticon
21. aug 2006 o 00:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika emoticon emoticon emoticon
Nika, minula som všetko čo som mala našetrené na svadbu emoticon ...a precestovala som Európu od severu na juh emoticon
Nika,r.Co myslis odkial maju chlapi pojem "klikanie na mysku" emoticon emoticon
Jake mam ja myslienky dnes-to je strasne. emoticon
21. aug 2006 o 00:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sue ty si mala aspon prazdniny ale ja do 24 decembra nic emoticon emoticon emoticon Je to strasne cely rok makam od februara az do decembra ked budem mat prvykrat v tomto roku dovolenku.A to ani nemyslim na to ze su to este 4 mesiace emoticon
21. aug 2006 o 00:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Počítačová poloha...a...klikanie na myšku....baby vy tu čo ešte robíte? S takýmito myšlienkami? emoticon emoticon emoticon
21. aug 2006 o 00:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lovacka, o to ťažšie sa mi bude teraz pracovať a učiť emoticon
21. aug 2006 o 00:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cmulinko, emoticon
sue, tak to ma mrzí, tie peniažky, ale na druhej strane, videla si to, čo málokto...aké to bolo? To si cestovala ako? sama? Nie som veľmi zvedavá? /ale je to zaujímavé emoticon /
21. aug 2006 o 00:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sue-musim si pockat kym moj drahy doklika na umelej myske emoticon vraj instaluje tlaciaren.
21. aug 2006 o 00:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to na vyšku ideš? To už teraz? My zašíname až posledný septembrový týždeň...našťastie
21. aug 2006 o 00:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevadi ale si si odychla ja sa neviem dockat vianoc lebo po roku pojdeme domov emoticon len keby to islo rychlejsie emoticon
21. aug 2006 o 00:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nika, peniažky nevadia emoticon aj tak v najbližšom období nič také ako stáť pred oltárom so závojom neplánujem emoticon ...a dovolenky...aj s rodičmi, aj s kamošmi, v Taliansku som bola sama...tak rôzne
Sue a bola si aj v Izraeli.Mojim snom je spoznat Svatu zem.
Nika, nám to začína každý rok skoro...a teraz zas emoticon
sue v rovnaky cas sme napisali prispevky emoticon inac peniazky nie su vsetko ako sa hovori aj ked s abez nich neda existovat emoticon
21. aug 2006 o 00:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cmulinko, nie...ja len Európa....zatiaľ emoticon emoticon
Lovacka ak ja budem zas tehotna tak domov pojdem az ked maly sa narodi a bude mat pas aby som ho mohla zobrat domov.
Choď na stranu:   Zruš