• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

22. januára 2010 
len neviem kam cmulik zmyzol :angry: no budeme to vediet o tyzden vsak cmuli? :wink:
21. aug 2006 o 00:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som nezmyzla,len som nemala v skole strojopis. :grinning: :grinning:
21. aug 2006 o 00:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja pismenka musim aj hladat,nie len tukat. :grinning:
21. aug 2006 o 00:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
smuli no nehnevaj sa na mna :unamused: ja som naozaj len skusala ci si na nete.a nebola si :fearful: Tak na buduce slubujem ze napisem minimalne pol strany.Inac som bola minule v meste a tie vecicky co tu maju na deticky a babenka no ja neviem ja uz mi asi harasi ale by som nakupovala ako sialena :grinning: a vcera tu bola jedna kocka a mala take nadherne brusko :dizzy_face:
21. aug 2006 o 00:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lovacka, urobila si mi chúťky. Ja som minule po dlhom čase pila kakao. Tiež je to mňam. Pripmenulo mi detské časy
21. aug 2006 o 00:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja som neznasla bielu kavu ked som bola mala a toto sa jej sice nepodoba ale farba kavy je viac do biela ako do hneda a ta pena na vrchu.Ke si robim kavu tak mi kazdy podstrci hrncek ze aj mne aj mne :grinning:
21. aug 2006 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam zakaz nakupovat,lebo podla manzela by sme uz mali min 5 kocikov doma.nie je kruty? :grinning:
21. aug 2006 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky, ako ste tu písali o tom ráne...tak sa mi postavili vlasy dupkom :rolling_eyes: však to je zachvííííľuuuu :rolling_eyes: bléééé...neviem ako si po dovolenke zvyknem...som ako decko po prázdninách...nie a nie navyknúť na "normálny" režim :grinning:
21. aug 2006 o 00:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj cmuli poviem ti kym som nerobila v kancli kde som pouzivala pc tak som aj ja tukala a tam som sa naucila ze kde asi su pismenka a ako idu abecedne a aj ked neviem pisat rychlo tak to nie je az take zle.viac casu s nami tu na nete a aj tebe to pojde :grinning:
21. aug 2006 o 00:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako si strávila tú dovolenku? Bola si niekde na "rekreácii"? Ja by som tak rada šla... :unamused: ale teraz sa nedá.
21. aug 2006 o 00:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak budem viac casu na nete,povedz mi kto sa bude milovat s mojim manzelom? :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2006 o 00:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cmulinko, treba vymslieť nejakú počítačovú polohu :dizzy_face:
21. aug 2006 o 00:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nieco mi hovor aj ten moj ma uz varuje.ale on nema problem sa zobudit aj o tretej rano ked ma nema pri sebe do vtedy :grinning: joj a ani ten moj mi nechce dovolit nakupovat.na jednej strane ze setrime peniaze a na druhej strane ze kto ma bude potom stahovat ze ani jeden kamion name nebude stacit :grinning:
21. aug 2006 o 00:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika :wink: :grinning: :grinning:
Nika, minula som všetko čo som mala našetrené na svadbu :pensive: ...a precestovala som Európu od severu na juh :grinning:
Nika,r.Co myslis odkial maju chlapi pojem "klikanie na mysku" :grinning: :grinning:
Jake mam ja myslienky dnes-to je strasne. :grinning:
21. aug 2006 o 00:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sue ty si mala aspon prazdniny ale ja do 24 decembra nic :sweat_smile: :unamused: :frowning2: Je to strasne cely rok makam od februara az do decembra ked budem mat prvykrat v tomto roku dovolenku.A to ani nemyslim na to ze su to este 4 mesiace :fearful:
21. aug 2006 o 00:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Počítačová poloha...a...klikanie na myšku....baby vy tu čo ešte robíte? S takýmito myšlienkami? :wink: :grinning: :grinning:
21. aug 2006 o 00:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lovacka, o to ťažšie sa mi bude teraz pracovať a učiť :rolling_eyes:
21. aug 2006 o 00:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cmulinko, :grinning:
sue, tak to ma mrzí, tie peniažky, ale na druhej strane, videla si to, čo málokto...aké to bolo? To si cestovala ako? sama? Nie som veľmi zvedavá? /ale je to zaujímavé :wink: /
21. aug 2006 o 00:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sue-musim si pockat kym moj drahy doklika na umelej myske :grinning: vraj instaluje tlaciaren.
21. aug 2006 o 00:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to na vyšku ideš? To už teraz? My zašíname až posledný septembrový týždeň...našťastie
21. aug 2006 o 00:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevadi ale si si odychla ja sa neviem dockat vianoc lebo po roku pojdeme domov :slight_smile: len keby to islo rychlejsie :angry:
21. aug 2006 o 00:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nika, peniažky nevadia :wink: aj tak v najbližšom období nič také ako stáť pred oltárom so závojom neplánujem :confounded: ...a dovolenky...aj s rodičmi, aj s kamošmi, v Taliansku som bola sama...tak rôzne
Sue a bola si aj v Izraeli.Mojim snom je spoznat Svatu zem.
Nika, nám to začína každý rok skoro...a teraz zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sue v rovnaky cas sme napisali prispevky :grinning: inac peniazky nie su vsetko ako sa hovori aj ked s abez nich neda existovat :dizzy_face:
21. aug 2006 o 00:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cmulinko, nie...ja len Európa....zatiaľ :pensive: :sweat_smile:
Lovacka ak ja budem zas tehotna tak domov pojdem az ked maly sa narodi a bude mat pas aby som ho mohla zobrat domov.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok