Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

lovacka
20. aug 2006

len neviem kam cmulik zmyzol 😠 no budeme to vediet o tyzden vsak cmuli? 😉

cmulinko
20. aug 2006

Ja som nezmyzla,len som nemala v skole strojopis. 😀 😀

cmulinko
20. aug 2006

Ja pismenka musim aj hladat,nie len tukat. 😀

lovacka
20. aug 2006

smuli no nehnevaj sa na mna 😒 ja som naozaj len skusala ci si na nete.a nebola si 😨 Tak na buduce slubujem ze napisem minimalne pol strany.Inac som bola minule v meste a tie vecicky co tu maju na deticky a babenka no ja neviem ja uz mi asi harasi ale by som nakupovala ako sialena 😀 a vcera tu bola jedna kocka a mala take nadherne brusko 😵

nika.r
20. aug 2006

lovacka, urobila si mi chúťky. Ja som minule po dlhom čase pila kakao. Tiež je to mňam. Pripmenulo mi detské časy

lovacka
20. aug 2006

No ja som neznasla bielu kavu ked som bola mala a toto sa jej sice nepodoba ale farba kavy je viac do biela ako do hneda a ta pena na vrchu.Ke si robim kavu tak mi kazdy podstrci hrncek ze aj mne aj mne 😀

cmulinko
20. aug 2006

ja mam zakaz nakupovat,lebo podla manzela by sme uz mali min 5 kocikov doma.nie je kruty? 😀

sue
20. aug 2006

Babulky, ako ste tu písali o tom ráne...tak sa mi postavili vlasy dupkom 🙄 však to je zachvííííľuuuu 🙄 bléééé...neviem ako si po dovolenke zvyknem...som ako decko po prázdninách...nie a nie navyknúť na "normálny" režim 😀

lovacka
20. aug 2006

jaj cmuli poviem ti kym som nerobila v kancli kde som pouzivala pc tak som aj ja tukala a tam som sa naucila ze kde asi su pismenka a ako idu abecedne a aj ked neviem pisat rychlo tak to nie je az take zle.viac casu s nami tu na nete a aj tebe to pojde 😀

nika.r
20. aug 2006

a ako si strávila tú dovolenku? Bola si niekde na "rekreácii"? Ja by som tak rada šla... 😒 ale teraz sa nedá.

cmulinko
20. aug 2006

Ak budem viac casu na nete,povedz mi kto sa bude milovat s mojim manzelom? 😀 😀 😀

nika.r
20. aug 2006

cmulinko, treba vymslieť nejakú počítačovú polohu 😵

lovacka
20. aug 2006

no nieco mi hovor aj ten moj ma uz varuje.ale on nema problem sa zobudit aj o tretej rano ked ma nema pri sebe do vtedy 😀 joj a ani ten moj mi nechce dovolit nakupovat.na jednej strane ze setrime peniaze a na druhej strane ze kto ma bude potom stahovat ze ani jeden kamion name nebude stacit 😀

lovacka
20. aug 2006

nika 😉 😀 😀

sue
20. aug 2006

Nika, minula som všetko čo som mala našetrené na svadbu 😔 ...a precestovala som Európu od severu na juh 😀

cmulinko
20. aug 2006

Nika,r.Co myslis odkial maju chlapi pojem "klikanie na mysku" 😀 😀
Jake mam ja myslienky dnes-to je strasne. 😀

lovacka
20. aug 2006

sue ty si mala aspon prazdniny ale ja do 24 decembra nic 😅 😒 ☹ Je to strasne cely rok makam od februara az do decembra ked budem mat prvykrat v tomto roku dovolenku.A to ani nemyslim na to ze su to este 4 mesiace 😨

sue
20. aug 2006

Počítačová poloha...a...klikanie na myšku....baby vy tu čo ešte robíte? S takýmito myšlienkami? 😉 😀 😀

sue
20. aug 2006

Lovacka, o to ťažšie sa mi bude teraz pracovať a učiť 🙄

nika.r
20. aug 2006

cmulinko, 😀
sue, tak to ma mrzí, tie peniažky, ale na druhej strane, videla si to, čo málokto...aké to bolo? To si cestovala ako? sama? Nie som veľmi zvedavá? /ale je to zaujímavé 😉 /

cmulinko
20. aug 2006

Sue-musim si pockat kym moj drahy doklika na umelej myske 😀 vraj instaluje tlaciaren.

nika.r
20. aug 2006

a to na vyšku ideš? To už teraz? My zašíname až posledný septembrový týždeň...našťastie

lovacka
20. aug 2006

nevadi ale si si odychla ja sa neviem dockat vianoc lebo po roku pojdeme domov 🙂 len keby to islo rychlejsie 😠

sue
20. aug 2006

Nika, peniažky nevadia 😉 aj tak v najbližšom období nič také ako stáť pred oltárom so závojom neplánujem 😖 ...a dovolenky...aj s rodičmi, aj s kamošmi, v Taliansku som bola sama...tak rôzne

cmulinko
20. aug 2006

Sue a bola si aj v Izraeli.Mojim snom je spoznat Svatu zem.

sue
20. aug 2006

Nika, nám to začína každý rok skoro...a teraz zas 😝

lovacka
20. aug 2006

sue v rovnaky cas sme napisali prispevky 😀 inac peniazky nie su vsetko ako sa hovori aj ked s abez nich neda existovat 😵

sue
20. aug 2006

Cmulinko, nie...ja len Európa....zatiaľ 😔 😅

cmulinko
20. aug 2006

Lovacka ak ja budem zas tehotna tak domov pojdem az ked maly sa narodi a bude mat pas aby som ho mohla zobrat domov.

lovacka
20. aug 2006

sue 😀