Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

sue
20. aug 2006

Lovacka, pozerám, že ja som 00:49 stihla dva 😀

lovacka
20. aug 2006

cmuli ale vasi mozu prist za vami vsak?a vy byvate sami v dome alebo byvate v rentackom dome kde je viac podnajomnikov?

sue
20. aug 2006

...Lovacka, teraz neviem, čomu patril ten 😀 ? 😀

cmulinko
20. aug 2006

No tak ostanme v Europe.Vatikan?Tam si uz bola?

sue
20. aug 2006

Cmulinko, bola 🙂 inak, ten Izrael by som teraz neriskovala...asi ani keby som na to mala peniažky...

nika.r
20. aug 2006

babenky, vy ste sa rozkecali...nestihám čítať a už vôbec nie písať 😀

lovacka
20. aug 2006

sue no neviem ale este jeden rispevok v rovnakom case a platis pivo 😀

sue
20. aug 2006

...už sa snažííím 😀

sue
20. aug 2006

...mám pocit, že máš u mňa pivo.... 😲 😀

lovacka
20. aug 2006

POviem vam baby nase sefstvo ma ist 2.septembra do Egypta,ale ja by som uz ani ten neriskovala,aj ked sme tam mali naplanovanu nasu svadobnu cestu na buduci rok 😕

cmulinko
20. aug 2006

Lovacka byvame v 2 izbovom dome a rentujeme ho,no sme len samy.Moju mamu by si na lietadlo nedotlacila ani s buldozerom.je to smutne ale asi na miminko budem sama. 😒

lovacka
20. aug 2006

sue tak to teda mam 😉

nika.r
20. aug 2006

sue, super. Ja rada cestujem, ale fakt musím priznať, že mi je ľúto peniažkov...stále mám pocit, že na pár chvíľ minúť to, čo sa dá investovať do niečoho tvácnejšieho je hriech..ale zase treba mať aj duchovné zážitky, nielen majetky

lovacka
20. aug 2006

no prva dobra vec je ze mate sami bytik a ze sa s nikym nedelite o kupelnu a kuchynu a tak.a nebudes sama budes mat manzelika a nemas surodencov?a neboj ked by sa malicke narodilo mozno aj mamka by sla na letadlo?alebo bus? 😀 ale to nie je asi najlepsi napad co povies 😅

cmulinko
20. aug 2006

Sue-do toho izraela pojdem ak na to budem mat financie.takze za takych 20 rokov 😀 Do vatikanu sa mozno dostanem skor-ratam tak max 5 rokov 😀

lovacka
20. aug 2006

No sue ty si ako moj drahy.Hovori ziadna svadobna vsak za to mozeme mat okna a ja ze ok ty kup okna a ja idem na svadobu 😀 😀 😀

nika.r
20. aug 2006

cmulinko, Ty si tiež v Anglicku? Dnes tu takto medzištátne komunikujeme 😝

sue
20. aug 2006

Nika, ja milujem cestovanie...ale pravdu povediac, keby bola za tri týždne svadba ako byť mala, tak by som tiež toľko nemíňala...a aj keď som to radšej mala odložiť na nájomné a tak (keďže mám teraz problémy s ubytkom 🙄 )...tento rok ma naučil žiť pre dnešok...a nie pre to, čo bude... štyri roky som žila len pre niekoho, kto si to vôbec nezaslúžil...tak teraz si užívam ako môžem... peniažky boli, sú a budú...

cmulinko
20. aug 2006

Moj brat sa nevie postarat ani o macku.Esteze mam muzika.Hlavne nech sa to mimino podari,potom je mi jedno ak by som ani minutu nespala cely den.Hlavne,ze ho-ju budem mat v naruci 😵

sue
20. aug 2006

Lovacka, tak taká práveže nie som... 😵

cmulinko
20. aug 2006

Nika.r ja som v Irsku uz 2 roky.

lovacka
20. aug 2006

neboj cmuli ja som pevne presvedcena ze tam uz tu malu fazulku mas.len sa setri a hlavne drahy nech dava pozor 😀 A poradis si urcite ved nebudes prva ani posledna co je sama na babo len s manzelom 😉

lovacka
20. aug 2006

Jaj sue ospravdlnujem sa to malo byt ze nika 😉 velke pardon sue

sue
20. aug 2006

Lovacka, OKi 😅
Cmulinka, ak by bolo mooooc zle, ja ti kľudne prídem pomôcť 😵

cmulinko
20. aug 2006

Ty musis mat v sebe telepaticky ultrasonograf lovacka 😀

nika.r
20. aug 2006

sue, aj cez takéto smutné veci nás život učí... ☹
Hoci, myslím, že naozaj človeku dá do života viac jedna negatívna skúsenosť, ako samé šťastie...naozajstné hodnoty sú zväčša inde ako ľudia čakajú...

lovacka
20. aug 2006

no ja idem na sono v stredu tak som zvedava co tam uvidia okrem sadielka 😀

cmulinko
20. aug 2006

Sue moc dakujem.Kolko beres na hodinu za baby sitting. 😀

nika.r
20. aug 2006

sue, Ty budeš mať o chvíľu "jubilejný" príspevok 😉

lovacka
20. aug 2006

ja si myslim ze prislovie co ta nezabija ta posilni je ako usite na zivot.aj ked si casto krat povies preco ja tak neskor zistis ze ok bola to negativna vec ale predsa na nieco dobra(podotykam nepalti to na tragedie ako su umrtia)s tym sa ja neviem stotoznit a smrti sa viac bojim ako ...(neviem coho)