Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

bianca
15. nov 2006

aj bi som,ale prirafili sa mi do cesty zdravotne problemi,tak sme snazilkovanie odlozili 😒

paska
15. nov 2006

fafa ja už som si tie noci prebdené nacvičila pri malej a konečne až teraz začala spávať celkom kludne celú noc. Aj bez cikania 🙂

bianca
15. nov 2006

nic idem na chvilu do postele,pretoze drahy kibicuje(as zaspi,tak sa vratim/ 😀

fafa
15. nov 2006

tak po nociach spinkaj, nech sa do tej pohody na pokracovanie snazilkovania dostanes co najskor...

paska
15. nov 2006

dobre bianca tak ja si ešte švihnem jeden rohlík 😉

fafa
15. nov 2006

Paska to poznam... Ja som od narodenia maleho este neprespala celu noc...aj ked sme nahodou sami s muzom, preventivne sa budim...ale nastastie aspon mlieko uz zarabat nechodim, uz asi dva tyzdne, dufam, ze to mojej dcerke uz vydrzi... 😠

paska
15. nov 2006

neboj to už by tak malo ostať ja som s tým tiež sekla zo dna na den a vôbec sa nehnevala

lovacka
15. nov 2006

ahoj bianca kde si?uz mate doma net? 🙂

bianca
16. nov 2006

ahojte.Ponocuje dnes niekto?

newyorkgirl
autor
16. nov 2006

teeeda, tu sa este kecava? 🙂

bianca
16. nov 2006

ahoj.Tak s tebou som dlho nekecala.Ako pozeram,tak us mamina

newyorkgirl
autor
16. nov 2006

no uz tyzden, tak ja teraz veru ponocujem s babenkom 🙂

bianca
16. nov 2006

jej us som pozerala fotky.Veeeeeelmi gratulujem a prajem vela zdravicka ,stasticka a lasky vsetkym

mimi
16. nov 2006

ponocuje tu nejaka mamina?ja cakam kedy sa maly zobudi,aby sa napapal.Neoplati sa mi este lahnut,lebo viem,ze sa zobudi.

kmeli
16. nov 2006

ahoj mimi, ja dnes ponocujem, nie som sice este mamina,ale skoro mamina, manzel odisiel na cesty a je akosi neviem bez neho zaspat, tak sa musim uplne vycerapt, ci co...

mimi
16. nov 2006

ahoj kmeli,ty este len cakas babetko?vidim,ze ste si vybrali krasne mena.ja mam vybrate pre dievcatko Natalku a narodil sa nam chlapcek,tak mozno to dalsie bude dievcatko.

kmeli
16. nov 2006

ano este len cakam, prave sa mu prihovaram a snazim sa vyzistit,ktore meno sa jej bude viac pacit, cakam kedy kopne.... ale asi zaspinkala opicka jedna,
ako si si zvykala na synceka? je to naozaj velka zmena?? Vidim, ze mas Kubka 3 mesiace?

mimi
16. nov 2006

na zaciatku to bolo tazke,clovek si musi zvyknut na tu zmenu.mne sa maly narodil o 2 mesiace skor,tak sme mali dost prace.Stale musime s nim rehabilitovat,ale myslim,ze to najhorsie je za nami.Ked sa Kubko narodil nevedel este sat,tak ho sondovali,skusali sme flasku.Teraz iba papa z prsnika,tak som velmi statsna,ze sa to naucil hoci po sondovani presiel na flasku.

erika1
16. nov 2006

mimi citam,ze rehabilitujete.Vojtovku?My sme do 1,5 roka 4x denne cvicili vojtovu metodu a stalo to zato.Tesili sme sa z kazdeho noveho pokroku.Prajem vela trpezlivosti!

kmeli
16. nov 2006

tak to som rada, ze to vsetko dobre dopadlo... zleam vam vela zdravia...
uz skoro ani nevidim, idem si teda asi lahnut.. dobru nocku

mimi
16. nov 2006

aj ja uz odchadzam bo sa maly zobudil.papa vsetkym!
erika,ano cvicime Vojtovu,niekedy je to drasticke,ale naucil sa pit z prsnika,tak to ma nieco do seba.napisem ti do IP neskorsie,velmi ma to zaujima,ake mas ty s tym skusenosti.

erika1
16. nov 2006

ok,budem cakat.

bianca
19. nov 2006

ahojte.neponocuje niekto?

bianca
29. nov 2006

halo halo je tu niekto?

newyorkgirl
autor
29. nov 2006

bianca, dakujeme dodatocne za gratulaciu, ja by som popisala rada, ale padam do sprchy, kym je babo ticho 😀

bianca
29. nov 2006

plne chapem 😀

fafa
29. nov 2006

ahoj bianca...este som tu ja...cakam mangela...deti uz spia, ale bolo to tazke...tvrdo sa branili, ze oni cakaju ocka 😠

bianca
29. nov 2006

no moj manzel cumi na telku a pomaly prestava nadavat ze ja sedim tu

fafa
29. nov 2006

aj tvojmu to vadi...ja ked je doma, radsej ani nekuknem na pocitac... 😉 uz mi nadava do zavislacok...inak aj ja sem tam preklinam kamosku co mi o konikovi povedala...dnes som napr. totalne zabudle, ze mam zehlit... 😀

bianca
29. nov 2006

keby sme mali dva pocitace tak bi asi moc nenadavl,ale on nie je tak internetovo zalozeny ako ja.No keby bola takato stranka pre chlapov,tak by sme sa asi doma pobili 😀