Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

elinka27
24. júl 2007

no ja som predtym tiez fajcila,ale nebola som nejaky silny fajciar.Som len take cez obed v praci take 2 vyfajcila,alebo potom ked sme niekde sedeli v bare a kecali.Takze mne to absolutne nechyba

elinka27
24. júl 2007

no ja som mala tiez take obdobie, ze som jedla skor menej ako predtym,ale tento posledny tyzden ma to nejak zmaha som castejsie hladna, mozno je to len prechodne

michalag
24. júl 2007

ved uvidis, ale to je normalne

bianca
24. júl 2007

no tak to ja som sekla s dietou a dopadlo to strasne .Uz teraz by som mohla podla proporcii rodit

elinka27
24. júl 2007

ja som pred tehu rok v kuse cvicila, dokonca som si urobila aj kurz cvicitela a mala som postavicku ako lanka, ale co som zhodila mam uz teraz davno naspat ☹

bianca
24. júl 2007

ja mam problem so stitnou zlatou,takze som par rokov nepretzite drzala dietu aby som vyzerala ako clovek a teraz som s nou sekla a je to des

elinka27
24. júl 2007

bianca,ale po porode s tym mozeme nieco urobit,teraz je prvorade babo

bianca
24. júl 2007

hej ale vyzeram ako slon.Vzdy ked kamosky plakali kolko v tehotenstve pribrali,tak som ich nechapala.Bola som presvetcena ze to k tomu patri a tesila som sa aj na to,ze sa normalne najem,ale teraz to vidim trosku inak

michalag
24. júl 2007

baby, nech vas to netrapi ved to sa da po porode schudnut a potom mozete byt take iste.
Pekne sa to hovori, ze... ja asi nemam vela navyse (5kg), ale mam ochabnute brusko 😖 .

elinka27
24. júl 2007

no ja som pribrala teraz do zadku a stehien, tiez sa citim ako slon,a mozem povedat ze so zaciatku som mala depky ked som sa pozrela do zrkadla a cictim sa akoby som pribrala minimalne 10kg,ale v skutocnosti som pribrala len 3kg zatial

maaja
24. júl 2007

ahojte ... aj ja "ponocujem" ... teda nie že by som nebola unavena, ale toto je taký môj relax ;) o čom sa bavíte ?

elinka27
24. júl 2007

vitaj medzi nami maaja, bavime sa o priberani 😀 ja medzitym papam salamove rozky 😀 😀

michalag
24. júl 2007

eli, tak to mas fajn, ja som pribrala 20 a bola som z toho smutna, lebo som jedla sladkosti a myslim ze to koli nim som tak pribrala. Ale ked ja mam sladkosti rada odjakziva, tak co mam robit

bianca
24. júl 2007

maaja: o vsetkom.Iba sex tu zatial nebol 😀 😀 😀

michalag
24. júl 2007

ahoj maaja

newyorkgirl
autor
24. júl 2007

bianca ahooooj stara znama 😀

boze takto pred rokom si na MS kecame, ja v New Yorku ty v cechach, ja s bruskom... no casy sa zmenili veru 😝

elinka27
24. júl 2007

no ale najviac sa mi "paci" ked niekoho stretnem a sa ma opyta kedy mam termin a ja im poviem ze na Vianoce, sa na mna pozreraju ako keby som bola martan."Ze tak neskoro?Ja som myslela podla bruska skor"vrrrr

maaja
24. júl 2007

xi, takže priberanie ;) tak sa pridám - ja som pribrala 15 kg a teraz mám ešte 3 kilá na sebe ☹ a sladké mi teda vôbec nechutilo ... a ani som nejak moc nejedla 🙂

a k tomu sexu - čo to je SEX ???????

michalag
24. júl 2007

eli, ale mate pekny datum a budete mat pekny darcek pod stromcek

elinka27
24. júl 2007

ja som si vobec nevsimla,ze sa spomenul sex 😀 az teraz

bianca
24. júl 2007

newyorkgirl :ahoj zlaticko.Ako ssa mate?Ja stale sledujem vase fotky v albumoch

michalag
24. júl 2007

sex a to co znamena ja take slovo neznam 😀

elinka27
24. júl 2007

no to ano,ale ja dufam,ze uz na Vianoce budeme doma 😒

michalag
24. júl 2007

ved uvidis, ale aj tak je to zlate, mat darcek babo 🙂

bianca
24. júl 2007

ale no 😀

elinka27 :jej krasny termin

elinka27
24. júl 2007

miska co je sex by nam vsetkym mala vysvetlit bianca,ona si to urcite este pamata,ved 8tyzdnov nieje tak vela 😀

maaja
24. júl 2007

eli, to mas take velike ??? ja som mala strasne alicke ... teda vtedy som si to myslela, ale ked teraz pozeram fotky, tak bolo obrovske ;) ale v porovnani s inymi asi fakt male ;)

a zajtra ma Jakubko meniny ;)

bianca
24. júl 2007

elinka27 :ha keby 8 tyzdnov

newyorkgirl
autor
24. júl 2007

bianca boooze ty si tehulkaaaa, az teraz som si vsimla tak to B L A H O Z E L A M E !!! MOC MOC MOC 😉

no my inak fajne celkom manzelik v anglicku teraz uz 3 mesiace mali sme ist aj my ale akosi som sa zatala ze idem vlastny kseft otvorit tak zostavame doma 😀

michalag
24. júl 2007

ozaj zajtra ma meniny, tak mozete oslavovat uz teraz, nech si zvyka 😀 Co sa za mlada nauci do staroby akoby nasiel 😀