Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Muj manza uz ani radsi nic nerika, v zapalu debaty jsem zacala vyjmenovavat Nicky jako Adua, Princezna, Lady,Macinka, Bustik apod(holky od nas) a ten nestacil valit oci 😀 Ale uz se nejak smiril, ze je to muj nejnavstevvanejsi server(ted mam na mysli beremese amojasvatba, ale modrykonik sem bude urcite taky brzy patrit) 😵 Mne pripada proste uzasne, ze se tady sejde tolik bezva holek, z ruznych koutu ueme i sveta a mame si co rict, ne vzdy je to idelani, hlavne v choulostivych a citlivych tematech, ale pokud jsou lide slusni, tak to vzdy jde. 🙂 A pak ty nase srazy(vase stretka), to je taky super 😵

bejka7
3. júl 2006

😀 uz len sampus nam chyba...

sue
3. júl 2006

Alcatko, s tým asi nič nespravíš 😉 😀
...inak...ja rozmýšľam, či si fakt nepôjdem pripiť...na nový začiatok 😀

ena
3. júl 2006

bejka7: ahoj, tak ako kupelna? Hotova?🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Klidne pripij Sue, kdyz nic, aspon se ti bude dopre spinkat 😀

sue
3. júl 2006

Alcatko, presne tak...je to skvelé, že máme možnosť stretnúť sa tu...inak by sa nám to asi nepodarilo 🙂 a bola by som strašne rada, ak by som ja aspoň raz niekomu pomohla tak ako vy mne stále 🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Sue, treba o tom ani nevis, ale nekomu pomahas 😉 Uz treba tim, jak se vyrovnavas se situaci, ktera te potkala, ze te nezlomila 😉 Nebo nazorem, jaky mas, pomahas lidem rozhodnout se 😉

sue
3. júl 2006

Ena, avooooooooj 🙂 Filipko buvinká?

bejka7
3. júl 2006

caves ena...chvalabohu ano, aj ked dake veci sme si museli robit sami 😒 co nespis ? 🙂 xela som ta minule vytiahnut von, ale minule ste este spinkali, potom si zehlila a podobne...dako nam to nevychadza ☹

sue
3. júl 2006

Alcatko, opätovne ďakujem 🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Joo, a i kdyz ty ted budes si rikat, ze to zadna extra pomoc neni, tak treba mne si dnes pomohla, jak rikam,na beremese jsem zavislacka, ale sem jsem se odhodlavala jit asi 14 dni, prislo mi hloupe sem vpadnout jen tak, a ty jsi prisla, rekla jsi at se pridama pomohla jsi mi zapadnout do debaty, jinak bych ted sedela a hrala karty na pc 😉 A priste se uz nebudu bat, vis 😉 Takze dekuju moc 🙂

sue
3. júl 2006

Alcatko, no neviem...či je to zrovna čin na poďakovanie...pritiahnuť ťa k závislosti 😉 😀

alcatko.j
3. júl 2006

No to je fakt 😖 😀

bejka7
3. júl 2006

kazdy nazor je dolezity, ci je cesky alebo trebars japonsky 😉 tak sa neboj alcatko sme radi, ze si tu...

ena
3. júl 2006

bejka: ja som zistila,z e nam v poslednej dobe trva, kym sa vytrepeme von..🙂 a co bolo tak teplo, tak sme par dni isli von okolo pol 7mej vecer az.. 🙂U zom myslela, ze bude normalne a dnes zas teplo 🙄
Sak by sme mohli ist na to nove ihrisko .. mam tam oblubenu lavicku pod stromom 🙂)

sue: caf, jasne ze spi.. aj ked dnes siel dost neskoro.. trocha ponocoval, sm emali navstevu a on bol dajaky rozkekeseny.. ale u neho je teraz jedno kedy ide spat, furt sa rano rovnako zobudi ;)

ena
3. júl 2006

Bejka : A uz aj my nakupujeme hami a hippky, od soboty prikrmujeme,teraz sm etri dni mrkvickovali a zajtra, teda dnes ideme na zemiak 🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Holcicky, ja se s vama, pro dnesek loucim,jdu delat nocni uzaverky a protoze jsou uz vsichni hoste na hotelu, tak zaliju kyticky, vezmu knizku(Vrele doporucuju spisovatelku Joy Fieldingovou)a sednu do nasi kozene sedacky 😝 a budu si cist.Mejte se moc pekne, krasne sny a brzy na videnou 🙂

ena
3. júl 2006

bejka: uz som si povedala, ze rano kym spi, tak aj daco porobim,ale dnes som aj vstala a on spal dalej, ale ja som si za ten cas stihla akurat pozriet film co som si den predtym nahrala na video ;)
Filip si dajak zvykol, ze rano pospi este po nakrmeni a prebaleni a kym sa zobudi a zas nakrmime je aj pol 11tej a potom mi den zbehne ani neviem ako.. ale cez den uz potom nespi vela, tak priemerne 2 krat a aj to 20-45 min..

bejka7
3. júl 2006

fiiiiha, no super...ja uz mam vytypovane presne jedla co jej chuti, aj ked jej nie vzdy davam to jej oblubene...musi si dievca zvykat 🙂 ja uz som sa zlakla, ze som daka velmi "akcna" na teba, ked ta dakam taham stale 🙂 teraz ale nestiham...sobotu mam den D...takze tak...vybehneme potom na tu lavicku tvoju xixi

bejka7
3. júl 2006

papa alcatko....mozno sem zajtra nakuknes 🙂

sue
3. júl 2006

Bambuľky, idem aj ja 🙂 sladké sny všetkým mamuľkám a bábätkám a krásny deň zajtra....však sa zase uvidíme...teda učítame 😀

sue
3. júl 2006

...a dík za podporu...každého druhu...neviem, čo by som bez vás robila 🙂 dobrú nôcku...

alcatko.j
3. júl 2006

Beji, zajtra neee, mam 3 dni volno 😵 Ale pak se sem asi nastehuju 😠 No nevadi, vim, kde budu travit noci 😀
Tak papa 🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Sue, dobrou 🙂

bejka7
3. júl 2006

mojej sa uz nexe spat velmi cez den...niekedy sa jej podari na 30-45min alebo potom ked je strasne tired tak aj na 2hod a este ked k tomu prsi tak sa jej dobre spinka 🙂

bejka7
3. júl 2006

ja idem tiez pomaly spinkat, dako ma to zmohlo dnes...dobru noc aj tebe sue...ved sa tu najdeme 🙂

ena
3. júl 2006

bejka; a o ktorej to mate v sobotu?

sue
3. júl 2006

Dobrú babuľky... 🙂 Eni, aj ty už choď hajinkať... 😀

bejka7
3. júl 2006

o 3-ej 🙂 ena citala som ako si maly kychol a mala si to aj na tricku...tiez sa nam podobne stalo a stolicku sme kupili hned ako vedela sama sedet, co bolo dost skoro, ale prikrmovali sme az neskor....

bejka7
3. júl 2006

my sme to mali aj na stene, kedze stolicku ma v kuchyni pri stene 🙂 kym som nemala stolicku tak som ju krmila asi 2dni v sedacke ale bolo to hruuuza