Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

bianca
24. júl 2007

elinka27 :ked ja nemam vajicka ☹ ale mam kapustnicu 😵

elinka27
24. júl 2007

maaja,mam kamosku a ta hovorila,ze ju male tak niekedy koplo do rebra,ze musela od bolesti lapat po dychu 😀

elinka27
24. júl 2007

bianca,jasne ze nemas ked mas chlapa v robote,fuj aka som sprosta 😀

maaja
24. júl 2007

no to vravela aj moja sestra ... ja som take ale nikdy necitila ... ja som mala vobec take nestandardne tehu - ziadne tie tehu priznaky, ziadne opuchy, ani fučanie ani nic ... mne bolo fajn do poslednej chvile ... a este aj porod bol taky supisup ... ze sme ledva stihli do nemocky prist ;)

maaja
24. júl 2007

eli, dobreeee 🙂

bianca, a ty nejdes do robotky rano ??? si na PN ?

elinka27
24. júl 2007

maaja, tak ten porod ti zavidim,ja sa ho teda bojim 😖
miska nam zaspala?

bianca
24. júl 2007

maaja : som na PN 😵

maaja
24. júl 2007

to ale musela nejak zrazu zaspat ked ani nezamavala na rozlucku ;)

aaaale neboj sa 🙂 ono to zasa nie je take hrozne ako sa vravi ... teda moje nebolo ;) pojde aj manželik s tebou ???

maaja
24. júl 2007

bianca, kvoli tehu ? budes sa nudit 9 mesiacov !!!

michalag
24. júl 2007

nie tu som, len som si umyvala riad, hoci ho nebolo vela ale rano sa mi nikdy nechce

bianca
24. júl 2007

maaja :hej budem.Som na PN koli praci

maaja
24. júl 2007

ozaj bianca, co by ste chceli ??? chlapceka alebo dievcatko ?

elinka27
24. júl 2007

maaja,no on este neni moj manzelicek,ale do porodu uz bude 🙂 no neviem ja by som chcela,ale zasa neviem ci to zvladne,som sa ho pytala,ale len vytrestil na mna oci 😵

elinka27
24. júl 2007

inak aj ja som Pn a uz som si zvykla,lepsie ako sa stresovat v praci

bianca
24. júl 2007

cokolvek co bude mat 1 hlavu 2 ruky,2nohy a 20 prstov.no proste nech je to zdrave,ale neako citim ze to bude baba.Mala si neaku predtuchu?

bianca
24. júl 2007

elinka27.tiez koli praci?

maaja
24. júl 2007

eli a kedy teda bude svadba ? prehovor ho neh ide, bude sa mu to pacit ... teda moj bol uzasnuty, ale on od prvej chvile vravel ze chce ist ... a ja som rada ze tam bol 🙂

bianca, ja som bola rada ze som mohla chodit do roboty, ale zasa ked sa neda, tak sa neda ☹

elinka27
24. júl 2007

bianca, ja som od zaciatku mala tusaka na chlapca,aj som modre kupovala este som to nemala ani potvrdene,tak dufam,ze sa moj doki nepomylil 😀

michalag
24. júl 2007

ako vidim tak skoro vsetky ste PN

bianca
24. júl 2007

maaja:sak som zvedava ko to rezijem

maaja
24. júl 2007

bianca, nemala som predtuchu ale chcela som chlapčeka - ani za svet som nevedela vymysliet dievcenske meno a chlapcenske sme mali uz niekolko rokov 🙂

baby a co robite ked nejste tehu na PNke ?

elinka27
24. júl 2007

bianca,ja som si Pn viac-menej vybavila,mala som v praci stres.A kedze som uz potratila predtym nechal ma doma.
maaja,my mame svadbu naplanovanu uz od januara,ale sme netusili ze sa nam to tak rychlo podari si urobit mimi,a kvoli jeho sluzobnym povinnostiam sme to presunut nemohli.Budeme sa brat 22.9. 😀

maaja
24. júl 2007

dokonca ja som uz v polovici thu vedela ze bude chlapec, lebo som bola na amniocentezu 🙂 takze modre vecicky boli na istotu 🙂

bianca
24. júl 2007

nic sa mi nechce.som taka eniva,az to boli.
mala som dost bbu pracu v ktr.som si 12 hodin nesadla a teraz sa toho sedenia nemozem nabazit

michalag
24. júl 2007

dobre babenky 🙂 , ja idem pomaly do spinkacov, lebo maly ma rano zobudi a bude ma tahat za vlasy 😀 a jemu je jedno kedy idem spat, ale...
Dakujem ze ste ma zobrali medzi seba, ste zlate 🙂

maaja
24. júl 2007

fuuh to uz bude riadne brusisko ;)
vidis, vam sa tak rychlo podarilo, nam az po troch rokoch snazilkovania ☹

bianca
24. júl 2007

elinka27 :spravny pristup

elinka27
24. júl 2007

miska tak bru noc,ja som tu zajra urcite vecer zase 🙂

maaja
24. júl 2007

paaa michala 🙂

bianca
24. júl 2007

michalag .bru noc