Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

mia.
12. aug 2007

Hračiek má asi dosť, že? Malú dosť v tom období bavili kocky - stavebnice. inak v Dráčiku majú také fajn zľavy, ja som synovcovi kúpila loďku s pirátmi a ešte čímsi... stálo to okolo 150 -200 Sk.

michalag
12. aug 2007

ved hadam na nieco prideme. Asi mu kupime kocky z Fisher-price-u a CD Detom 5.

mia.
12. aug 2007

Tomaslavka, to si ma upokojila 😉 Asi ide len o to zvyknúť si..

michalag
12. aug 2007

Dobre babenky, ja si idem lahnut, lebo sa mi nejako zacali zatvarat oci, ved zajtra tu hadam budem.
Bru nocku

mia.
12. aug 2007

Aj ja rozmýšľam o tom CD... a objednala som malej na tortu jedlý obrázok Levieho kráľa, to som si prvýkrát niečo objednala z internetu, máte s tým skúsenosti?

mia.
12. aug 2007

Pekné sny, michalag 🙂

tomaslavka3
12. aug 2007

mia-ona je velmi rozumna.Vies ja som jej nechtiac nasla dennik a precitala som si ho.Nic v nom nebolo take pohorsujuce.Myslim,ze tam mala popisane vela,len to,co som nechcela,aby tam bolo som nastastie ani nenasla.Az mi bolo horuco,ked som to s malou dusou citala...To jej nesmiem asi nikdy povadat,lebo sa mi viac nezdoveri...Tak asi budem koncit.Dobru noc.

tomaslavka3
12. aug 2007

Ja som si prvy krat z internetu objednala tiez CD detom5,s tou tortou nemam skusenost,daj vediet,ci sa oplatilo.

mia.
12. aug 2007

No vidíš! Naozaj záleží aj na výchove a dôvere a u Vás to je v pohode... Tak - len tak ďalej! 😉 Dobrú nôcku! 😉

mia.
12. aug 2007

Ok

michalag
13. aug 2007

ahojte 😕

mia.
14. aug 2007

Nazdar! Ponocujeme?

michalag
14. aug 2007

ahoj mia, si tu este?

mia.
14. aug 2007

No ahoj 🙂 Som, len mi blbne táto stránka, asi je opäť preplnená 😒 a čo ako sa máte?

michalag
14. aug 2007

aj mne z toho si uz nic nerobim, ked je taka super, tak sa ani necudujem.
Mala som nejaku pracu, tak sa mi nedalo, si tu este?

tomaslavka3
14. aug 2007

ahojte.prave som dovolala z nasim tatinom,cez skype.Prave je na ceste domov z roboty,len musi cakat v cechach dva dni,lebo az v piatok im mozu dat vyplatu.To je tiez system.Nevideli sme sa 5tyzdnov,tak sa tesime.

michalag
14. aug 2007

ahoj tomaslavka, tak to ti verim, mne chyba nas tatino ked nie sme spolu aj den tak si neviem predstavit keby bol od nas tak dlho

tomaslavka3
14. aug 2007

mne on chyba neskutocne velmi a isto aj nasim trojcatkam.Niekedy mam pocit,ze mi ani tatina nemame.Trva to uz rok,co odisiel robit von.Vies bolo to aj skrz trojicky.Peniaze niesu vsetko,ale z coho by sme zili.Nam SK prijem prestal stacit.

michalag
15. aug 2007

ahojte, je tu niekto?

mia.
15. aug 2007

Ahoj, tak som tu opäť!

michalag
15. aug 2007

ahoj mia, ako sa mame?

mia.
15. aug 2007

ále, ujde to. Malá sa dnes držala, myslím - trucovanie, len v obchode ju zas čosi pochytilo, no inak v pohode. Aj u Vás bolo tak horúco?

michalag
15. aug 2007

horuco bolo a najhorsie ze sa s drobcami neda ani vykuknut von 😠

mia.
15. aug 2007

ako ti spáva synátor? A ako zaspáva? Terezke musím rozprávať rozprávky a škrabkať ju po chrbátiku - niekedy to trvá dosť dlho..

michalag
15. aug 2007

spapa kasu (z flase) a dame ho do postielky a zaspinka sam, ale niekedy ked je velmi horuco, alebo ho nieco trapi tak musime byt jeden z nas pri nom, ale nastastie je to malo kedy.
Ale pred tym to takto nebolo, uspavanie v kociku..... 😠
Teraz spinka, lepsie, ale musi mat otvorene okno a ked ideme spat, tak zavriem a obleciem mu pyzamko

mia.
15. aug 2007

a ako sa vám podarilo docieliť to, aby zaspal väčšinou sám? Asi to chcelo dosť trpezlivosti 🙂

michalag
15. aug 2007

chcelo to dost trpezlivosti, lebo s tym kocikom to bola hroza. Zo zaciatku to nebolo az take ale ked bol vacsi tak...
Uspali sme ho v kociku a ked sme ho isli dat do postielky tak zacal plakat, tak zase do kocika, takto sa to opakovalo aj 6x. Uz sme boli aj my unaveni.
Vtedy sme vyskusali nechat ho aj vyplakat, ale on mal vydrz bol hore aj 3 hodky ale bol unaveni, tak nakoniec skoncil v nasej posteli 😅
Nakoniec sme premiestnili nabytok a najprv sme zaspavali s nim, ale potom to prislo nejako samo a od vtedy spinka sam 🙂 😉

michalag
15. aug 2007

chcem sa spytat vasa mala este pouziva plienky, ci uz chodi na nocnik?Lebo ja by som maleho chcela pomaly ucit na nocnik (nechcem skoncit ako moja teta, ta ma syna a on mal plienky do 4 rokov 😅 ), len neviem ci to nie je skoro.
Ako ste ju to naucili?

mia.
15. aug 2007

Niet nad to keď dieťa rýchlo zaspí 😉 Naša tiež dlho zaspávala v kočiari, no potom už jej už bol malý, tak sama povedala, že ide do postieľky -buď do našej alebo jej. No a potom nastupujeme my , väčšinou ja s uspávankami a rozprávkami.Teraz si to užívam, vidím, že počúva odušu, len uvidím čo bude od septembra, keď nastúpim do práce a ona do škôlky..

michalag
15. aug 2007

a ten nocnik? ☹