Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

bianca
19. aug 2007

ja som sa prave rozhodovala ci syr,alebo jogurt,ale nechcela som na noc sladke tak som si dala KILO SOLI.Som ja ale... 😝

martinadt
19. aug 2007

ďakujem aj ja 🙂 no Danielka mala asi 2 týždne dozadu také dva dni po sebe že nechcela vôbec spinkať cez deň máličko a v noci sme šli spinkať asi okolo jedenastej a hore už bola o tej štvrtej piatej tiež takže tie dva dníčky som si s ňou užila 🙂 ale už sa vrátila do normálneho režimu opäť a teraz spinká dokopy tak 6 hodín cez deň no a v noci tiež takže ja sa nemám prečo sťažovať 😉
a malá ti aj teplôtky mávala keď jej šli zúbky či ani nie? ty sa pri nej ani nudiť nestíhaš čo? 😵

bianca
19. aug 2007

no nic babulky.Idem ja 😔 .Majte sa krasne a nabuduce do videnia 🙂

martinadt
19. aug 2007

bianca prajem ti krásnu nôcku 🙂 a sladké sníčky nech ťa strážia veveričky 😉

dannynka
19. aug 2007

bianca-no to si si teda dala.... 😒 😒 😒
martinadt-no kazdy si tim asi prejdeme.... 😒 😒 😒 no moja mala teolotky nemala a ani ju neprehanalo....a ked ti mam pravdu povedat ani som nevedelaako jej vysli....a to ich objavila moja mama...aj mi luto bolo ze nie ja... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
no to veru mas pravdu,pri nej sa ani na chvilku nezastavim...teraz som mala chvilku volnejsie bo manzel mal tri tyzdne dovolenku tak pomahal,no zajtra uz nastupuje do prace.....tak bude zase po starom.... 😒 😒 😒

martinadt
19. aug 2007

moja zlatá to ti verím že ti to je ľúto ale môžeš byť rada že maličká to mala bez tých teplôt a tak
a malá ti už normálne bežká sama? či iba tak s pomocou?

dannynka
19. aug 2007

no ona zatial iba za jednu rucicku ide sama sa este boji.... 😒 😒 😒
no obsediet uz neobsedi,ale zato najradsej ruckuje po celej obyvacke kde sa da...s gauca k valendam,potom stolik,pokracuje postielka atak dalej....no ona mi ani nelozi.....radsej na nozickach je.... 😉 😉 😉
ved aj teba to caka ked bude Danielka vacsia..... 😉 😉 😉

martinadt
19. aug 2007

zlatučká musí byť noo čaká to aj mňa a kus sa toho bojím lebo to už budem musieť večne na nej očkami kukať čo robká a kde je 😎

dannynka
19. aug 2007

no tak ja uz buvat bo mala bude urcite skoro hore.....
pa pa a bru nocku.... 😔 😔 😔 😔 😔

martinadt
19. aug 2007

no idem ja už spať tiež tak prajem peknú noc papa 🙂

bianca
20. aug 2007

kuk.Najde sa niekto? 😨

dannynka
21. aug 2007

no ahojte...
je tu niekto???? 🙂

dannynka
21. aug 2007

to tu nikto neponocuje????
😒 😒 😒

michalag
21. aug 2007

ahoj danny, si tu este?

gerta
21. aug 2007

Je tu este niekto? Mozem sa na chvilku pridat?

mimi
21. aug 2007

ahoj gerta 🙂

gerta
21. aug 2007

Ahoj Mimi! Ja tiez trochu ponocujem 🙂 chlapa nemam doma, dieta mi konecne zaspalo po niekolko hodinovom cirkuse, idu jej dalsie zuby tak vystraja. Som rada ze je tu niekto na pokec 🙂 !

gerta
21. aug 2007

Jeej Mimi ty mas take iste stare babo ako ja! Tiez ti tak vystraja kym vecer zaspi? 🙂

mimi
21. aug 2007

no ja neviem, co tu este strasim 😀 aj moj chlop nie je doma, maly uz spinka, tak mam konecne cas pre seba 🙂 vidim,ze aj tvoja mala ma rocik, kedy ste oslavili?

mimi
21. aug 2007

gerta, u nas je uspavanie hotove peklo, aj u vas? budite sa v noci? my asi tri krat.

hanka274
21. aug 2007

caute!

mimi
21. aug 2007

hanka, cauuuu!! ako sa mate? dlho sme nekecali spolu,chichi

gerta
21. aug 2007

Velku oslavu este len chystame, lebo sa chystame stretnut so svagrovcami a rodicmi po velmi dlhom case buduci tyzden! Zatial sme len spolu v trojici spapali tortu a kupili nove farebne kocky z ktorych teraz dokola staviam veze a moj potomok ich nadsene bura!

hanka274
21. aug 2007

jej, baby, blahozelam k prvym velkacskym oslavam!!
ako nam tie deti rychlo rastu....
si pamatam ako ste ma mimi s mimi109 zmiatli....to bolo davno, ty si to bola, vsak??

mimi
21. aug 2007

my sme oslavili, ale len v takom malom rodinnom kruhu, kedze nas je pomerne malo. Kedy ste mali prvy rocik? uz mate aj zubky? my stale nie 😅

gerta
21. aug 2007

Mimi vy ste ako oslavili? Ahoj Hanka! Takze viacere ponocujeme! Aj ty mas chlapa prec? 🙂

mimi
21. aug 2007

boli sme u nas doma a oslava dopadla dobre. Kolko vas asi bude?

gerta
21. aug 2007

Mame 6 zubov a dalsie 2 na ceste! Vy este nemate ziaden? A kdeze sa flakaju potvory?

hanka274
21. aug 2007

gerta....prec...v spalni strasne chrape...paradox je, ze malej to vobec nevadi!!!! 🙄 🙄 ale ked na nu kazdy vecer kukam-vo vedlajsej izbe je svetlo zapnute....alebo ked si laham do postele tak uz kukuc na mna...a to nelaham jak slon, mam 45 kil, takze skor ako "snehova vlocka"...

gerta
21. aug 2007

Boze Hanka to si naozaj ako snehova vlocka, to ja som oproti tebe ako tank! Az mi je zle! Aj moja dcera je dost velka, ma aspon 10 kg a neviem presne kolko cm uz sme ju davno nemerali.