Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

gerta
21. aug 2007

Baby my uz by sme chceli aj druhe baby 🙂 , vy este nie? Ja momentalne len nad tym rozmyslam, uz som z toho cela zmagorena.

hanka274
21. aug 2007

mimi, spis????
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kukam album...a tam nasa linka!!! ako sa dostala k vam do fotaku????? z drevony-cuba vanilka, ze?? za bezkonkurencnu cenu.

gerta nemas foto??

gerta
21. aug 2007

Hanka ja by som musela najprv preskumat ako sa sem hadzu tie fotky, este som nikdy ziadnu nepridavala ☹ .

gerta
21. aug 2007

Mimi nam asi uz naozaj zaspala. Alebo sa jej vratil domov muzik. Alebo sa mozno drobcek zobudil. Bola som kuknut na moju, spi rozvalena na bruchu, ruky a nohy rozhodene po postielke na vsetky svetove strany!

hanka274
21. aug 2007

aha, jasne, aj ja som si davala foto po niakych 2-3 mesiacoch tusim...tiez som taky IT expert....

druhe babo?? nie, nie....teda ano, ale nie tak skoro. Ja mam nazor taky, ze treba mat rozdiel....kvoli mamicke, ci si rodila cisarskym alebo normalne, mozes sa citit super, ale vnutri je to ine. Treba si na to odpocinut, sam moj muz vravel hned po porode, ze musim sa dat dokopy, vychutnat si malu, venovat sa jej naplno, vychovavat ju a tak....Potom toto vsetko s druhym....
my by sme chceli tak 5 rokov cca....to uz Hani aj coto pomoze trosku.....mozno 😅

hanka274
21. aug 2007

gerta....aj my tak....Hani sa strasne spoti pri spani....jak tatko jej 😀 😀 , im dvom musim pyzamo menit kazde 2 dni, niekedy aj na dalsi den!!
a vona-spotena....-uplne rovnaka, uplne rovnako im "smrdka" na krku zozadu na tricku....

gerta
21. aug 2007

Jej, takze mala Hanka zdedila potive geny po tatinkovi hihihi 🙂 . A moja sa poti hlavne ked pije mliecko o dusu tecie z nej prudom! A s tym druhym babetkom to je tak, ze mne sa to strasne paci taky maly rozdiel aj sa mi to zda prakticke, uz si predstavujem ako budeme chodit spolu bicyklovat, lyzovat, ako budu mat podobne zaujmy lebo budu rovnako stari... a mozno aj tretie este stihneme 🙂 . Nemyslim ze by moje telo nejako hrozne utrpelo tehotenstvom a porodom, bola som celkom v pohode, zato moja dcera mi od porodu dava riadne zabrat, hlavne zle spi a zle zaspava, ale hovorim si ze to uz patri k zivotu s detmi.

hanka274
21. aug 2007

gerta, zle si pochopila, nemyslela som, ze utrpelo telo....nie tak....ale ze to je velka zmena...to si clovek neuvedomuje! fakt!
ano, je to mile a zlatunke ked vidim takych malych prckov rovnako starych....nuz ale ak nemam dvojicky, tak az o tie 4-5 rokov....

...a pises, ze mate so spanim trapenia...nuz a este aj druhe do toho....no neviem,nic pre mna....
....no ale kukam tvoj pas....a vy sa uz snazilkujete!!! tak o com?? ved je to uzavreta vec....princezna bude mat surodenca....chichi....tak si nepokaz predstavy mojimi nazormi, je to len moj osobny nazor, ved kazdy ma svoj...

gerta
21. aug 2007

Nieee Hanka, ja som to vobec zle nevzala, ja ta chapem, mozno mas aj pravdu, ale ked ja by som velmi chcela aj dalsie a co najrychlejsie. A s tym spanim, to je pravda ze som unavena, ale nevadi, mozno bude to druhe velky spac 😉 . Som strasne zvedava ako dopadne nase snazilkovanie tento mesiac. Ty este kojis?

hanka274
21. aug 2007

uz tyzden nie....precitaj moj prispevok v April 2006, je to medzi poslednymi prispevkami....
neviem ako sa rozhodnut....

gerta
21. aug 2007

Hanka, tak som si citala, aj o svokrovi, to je mi luto... A s tym mliekom ja suhlasim s tvojou doktorkou, v umelom mlieku je viac zeleza, vitaminov a bohviecoho este, ja sa do toho az tak do detailov nevyznam, ale decko ma tak vyvazeny pridel vsetkeho co potrebuje. Neber to tak ze umele mlieko je nieco hnusne, prave naopak, vymysleli to pre deti a stale to vylepsuju, urcite je to pre taketo male deticky vhodnejsie ako nejake obycajne mlieko z krabice. To neznamena ze jej take nemozes obcas dat, ale aby mala vyvazenu stravu, ja by som to umele detske este nejaky cas pouzivala. Ja som skoro dva mesiace kojila a zaroven uz prikrmovala umelym mliekom a takto sme postupne presli na umele. Teraz uz dlho nekojim. A papame uz skoro vsetko. vela zeleniny, ovocia, aj rozne maso a ryby. Rano vypije 240ml mlieka, niekedy jej poobede robim ovocne kokteily z detskeho umeleho mlieka a pred spanim zase vypije okolo 240ml, takze taky pol liter aj viac denne a okrem toho dzusy, vodu a obcas caj.

hanka274
21. aug 2007

gerta, dakujem 😔 . este mi je smutno....to som toho popisala, vsak?? jak sisi, no ale co uz, mala som "potrebu"...

tak porozmyslam nad tym...asi sa nakoniec rozhodnem proti sebe na to UM....kvoli mne 😔 🙄 🙄

pocuj, idem si lahnut, bo som uz zaspavala pri cakani na tvoj prispevok, chi 😀 a ty si sa zacitala v mojich romanoch.....smutnych...
tak sa lucim, papa!!! niekedy o5 nabuduce!!

gerta
21. aug 2007

Aj ja idem spat. Maj sa krasne. A vela stastia pri kojeni ci nekojeni. 🙂

dannynka
22. aug 2007

ahojte kto tu??? 😉

mimi
22. aug 2007

kde ste??? vcera mi prestal ist net, tak preto som vam uz nemohla odpisat 😒

hanka, presne je to cuba vanilka, cakam kedy maly odrhne vratka 😀 mate ju este stale pokope?

gerta, tak vy uz snazilkujete? aj my sme to uz s mangelom preberali, ja si chcem este oddychnut, myslim, ze moj organizmus to najviac potrebuje a o par mesiacov hor sa na druhe 😉

hanka274
22. aug 2007

caute!!

mimi... 😀 😀 😀 😀 😀 ci ju mame este pokope?? to je dobra otazka na mojho muza, slak ho ide trafit!!
ja sa necudujem moc kvalite, bo aj tolko stala (7500sk). Potrebovali sme rychlo riesit kuchynu...aj tu kde byvame to este aj tak neni "nas plan", takze som hladala najlacnejsiu...ale co sa tyka vyzoru sa mi paci...zaujali ma "nebiele klasicke" policky...to som bola prekvapena milo, ze lacna akciova kuchyna nema biele...

dannynka
23. aug 2007

ahoj kto tu.... 🙂 🙂 🙂

newyorkgirl
autor
23. aug 2007

dannynka tak pekne ty tu vzdy takto na nete po veceroch co? 🙂

mimi
23. aug 2007

hanka, nasa stala 8000sk 😝 😀 ani my sme nechceli moc investovat do linky, lebo coskoro sa budeme urcite stahovat do vacsieho. Ake kachlicky ste si dali? hod foto 😉 inac, super sa udrzuje, nie je na nej ziadna spina vidiet, co myslis?

ahoj dannynka 🙂 nemohla som sa nalogovat na kona 😒 tebe isiel?

newyorkgirl
autor
23. aug 2007

jeeeej mimi ahooooj, no spominam nase tehulkovske zahranicne casy este boooze to bolo ze? 🙂

dannynka
23. aug 2007

jej ahojte....
mimi ani mne nesiel preto az teraz... ☹ ☹ ☹
new-no ja oddychujem po veceroch pri compe ked uz mala spinka...aj u vas dole tak fuci vetrisko??? 😒 😒 😒

mimusiacik
23. aug 2007

🙂 bububu... 😀 😀 😀

mimi
24. aug 2007

trochu skoro na ponocovanie, ale este vas chcem rychlo pozdravit, kym mi frci kon 😀 casto nam vypadava net, mam z toho nerv 😠

NYgirl, veru, ten cas bezi, my sme uz oslavili prvy rocik 🙂 Ako sa mate? uz ste v U.K.?

dannynka
24. aug 2007

mimi-presne aj me stale vypadava,tiez ma to hneva....vzdy veser ked mala zaspi sa sem tesim a on vela razy nejde.... 😠 😠 😠 😠 ma z toho ide porazit... ☹ ☹ ☹

jaja25
24. aug 2007

Asi je niečo so stránkou. Aj mna to uz 2x vyhodilo...

dannynka
24. aug 2007

jaja-urcite niesme sami.... ☹ ☹ ☹

martinadt
26. aug 2007

ahoj baby 🙂
ste tu niektorá?

dannynka
26. aug 2007

ahojte,je tu dakto???

newyorkgirl
autor
26. aug 2007

no dannynka ja hej ale len na skok my sme o 23 zaspali po revoch zasa ☹

dannynka
26. aug 2007

a coze mate????