Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

bejka7
3. júl 2006

ena este si tu ? tak idem spinkat, dobru nocku a pekne sny...

sue
18. júl 2006

Hallooooo, je tu niekto? 😕 🙂

sue
21. júl 2006

...už asi je ponocujúci čas, že? Ste tu niekto? 🙂

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

nooo 😎 dalo by sa pokecat veru...

sue
21. júl 2006

tak som tu 🙂 už som sa asi 3x chystala do hajan 😝 😀

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

noo, ved sa ti nedivim... my sme mali akurat strasne velku burku, az som bola v soku, lebo nam zacinala voda tiect dolu do pivnice uplne prudom ako rieka, tak som musela volat sefovcom, kedze je to ich dom 😲 a som stale v praci, este k tomu som do tej vody musela ist a som sa bala, aby ma nezabila elektrika ☹

sue
21. júl 2006

Ježiši 😲 dávaj na seba pozor 😔
Tu bola tiež riadna hrmavica, ale teraz je zas dusno...

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

pozeram akurat spravy, ze letiska v New Yorku mame aj tak uzavrete aj dialnice, dufam, ze mi pojde vlaaacik domkov 😒

sue
21. júl 2006

Ešte cestuješ niekam ďaleko?

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

no domkov z prace k drahemu manzelikovi, byvame na kraji New Yorku a ja robim na takom sirsom predmesti este dalej, takze musim ist na vlak odtialto, je to ale skoro ako metro... v pohode prezijem, nech uz len neprsiii 🙂

sunny6
21. júl 2006

cafte baby,tu v uk je hrozne teplo,uz vyse 2 tyzdne ani spat sa neda 😎 ale ja mam radsej teplo,ako zimu,len drobec si tazsie zvyka 😒
-newyorkgirl davaj si pozor,aj na seba aj na malinke 😉

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

sunny ahooj 🙂 akurat som pozerala albumik, tvoj maly je krasnucky, ja sa stale zastrajam, ze chcem babu sice, ale tvoj maly je zlaty vazne 😉 ale ked teraz mam 3 rocneho certika, co sa o neho staram, mi staci 😝 hoci dnes posledny den, jupiiii 😀

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

no som sa dozvedela v spravach, ze vlaciky chodia u nas, ale busy nie, to znamena, ze vseeeetci sa budu dneska vecer trepat vlakmi, cize to budu sardinky 😲 , kto pusti sadnut tehotnu zenu s balikom? 😖 niekto snad hej 😒

sunny6
21. júl 2006

newyorkgirl dakujem 😵
ja som tiez povodne chcela babu,ale to chce asi kazda baba,no ma pipika 😀 som rada,ze ho mam,a tu babu mozno este spravime 😝
-das si zistit ake je pohlavie?

lovacka
21. júl 2006

je tu niekto?

sunny6
21. júl 2006

halooo??? 😕
😀

sue
21. júl 2006

Sunny, ahojky, pozdravuj loptoša svojho 😵
NY, snáď sa niekto nájde...a ak nie...tak nadrzáka povedz nech ťa pustia 😉 ale brušinko máš krásne, tak si ho musia všimnúť a pustiť hapať 😉 🙂

lovacka
21. júl 2006

ahoj coze tak neskoro porabas?

lovacka
21. júl 2006

sue ty lozis kade tade ostanme v jednej teme 😉

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

sunny, na UZV v 20tt nebolo vidiet, tak pockame do 30tt asi doma, ale chcem ist aj na 3D, ci si dame zistit, neviem, vsetci by chceli vediet, len ja nie, lebo je mi jedno prakticky, ale aj manzelik chce dcerku a on to strasne chce vediet, co to bude, tak uvidiiime az to bude 🙂
lovacka, ahoj po dlhsej dobe 😝

sue
21. júl 2006

Lovacka, akurát som ti to písala na svadbe 😀

lovacka
21. júl 2006

synny mame na zdochnutie teplo a ja som v tychto horucavach chytila taku chripku ze mi je na zdochnutie zle.uz cem ist domov z toho uk.nic sa mi tu uz nepaci a je mi smutno ☹

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

sue, brusko sa nam veru okruhli, to je pravda, uz sa tak tesiime domkov konecne, nech to vsetci uz vedia 😝

sue
21. júl 2006

Aj ja by som chcela prvú babuľku...ale tu na koníkovi sú chlapčekovia na spapanie 😵

lovacka
21. júl 2006

ahoj new ako sa mas?no co si dostala v posledny den od sefovcov?Kupili nieco babatku alebo tebe? 🙂

sue
21. júl 2006

V koľkom týždni budete, keď vás rodinka 1x uvidí?

sue
21. júl 2006

...a inak, NYmimi má nádhernú výbavičku 😉 🙂

lovacka
21. júl 2006

baby ved to je tak jedno len nech je to zdravucke. 🙂 😉

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

lovacka, vitaj v klube, sice my sme USA, ale tiez uz chcem vypadnut, dneska som posl. den v praci a maly je ako cert a este k tomu im zalialo pivnicu, co som pisala par riadkov vyssie 😲 na porazenie, ale ked to nie je nic horsie, tak v pohode...

sunny6
21. júl 2006

sue odovzdam pozdrav,dufam,ze az rano 😉
ng-aj ja som kukla tvoje foto,vy sa s tymi vecickami asi fakt pripravujete na babu,ale si stale pekna,tak nebud prekvapena ak to bude chlapcisko 😀