Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

dannynka
26. aug 2007

tinni-no ako kedy ale vacsinou cely den okrem poobednajsieho spankucca.1-2hod az do vecera,taka duracelka moja malinka.ale zase si nemozem moc stazovat bo mi prespinka celu noc,to len mne sa rano nechce ked vysedavam do polnoci na konikovi.....
a aku pracu mas???

martinadt
26. aug 2007

tinni no ten prvý pohľad stál za všetko 😀 ako keby sa na nás pozrela naozaj že či nám šibká že čím ju to zas otravujeme 😀 😀 😀 ale teraz sa jej to páči ako sa jej to tam krúti tak to sleduje stále a už tú hudbu tak vníma asi ju ukľudňuje 🙂
a inak s čím máš toľko práce??

michala tak to si viem predstavit 🙂 a už teraz viem s istotou povedať, že aj keď malá bude mať vyše roka stále to bude u mňa tiež to isté 😎 😎

dannynka a to ti malá pekne dlho vydržala nie? ja dúfam že mne malá bude tiež dlho takto paapť len mliečko teda materské

dannynka
26. aug 2007

michalag no ved prave aj pre mna je to relax,nieco nove sa dozviem.Ved kde mame brat infosky my maminy na materskej ak nie na mamickovskej stranke.. 😉 😉

tinni
26. aug 2007

danny, aj ta moja je taka duracelka 😀 sme na tom uplne rovnako, tiez sa jej treba stale venovat 😝
ja robim produkcnu...

dannynka
26. aug 2007

martinadt-no ano do teraz,ved este stale papa ale uz nie tak ako predtym,mam dojem ako keby uz ani nechcela..... ☹ ☹ ☹

dannynka
26. aug 2007

tinni a ako to stihas popri malej???a kde robis???ak to neni tajomstvo?? 🙂 🙂

michalag
26. aug 2007

tak ten nas je uplny sinter, my mame obdobie ze dokaze aj cely den nespinkat, ale potom uz o 6:00 ide spinkat. Nastastie sa to stava iba obcas

martinadt
26. aug 2007

a nedávala si jej doteraz žiadne príkrmy? papala iba mliečko?

dannynka
26. aug 2007

no my uz dokrmujeme od 6-teho mesiaca... 😎 😎 😎
a mame odvtedy aj pravidelne desiaty obedy aj olovranti a na veceru kasicky...
ale to sme vsetko postupne doplnovali... 😉 😉

dannynka
26. aug 2007

popritom mala aj moje mliecko som zabudla...
🙂 🙂

tinni
26. aug 2007

danny, stiham, lebo vacsinu prace robim z domu, priatel tiez pracuje z domu, robime obaja na tom istom projekte tak sa pri malej striedame... a robim pre Nuneza na novom projekte 5 proti 5 😉 ale chcem zacat robit na niecom inom, ked mala este trosku vyrastie... no a este robim pre jednu reklamku, ale tam nie je moc roboty...
Mati, ty sem na Slovensko vobec nechodis? 😕

michalag
26. aug 2007

babenky, ja asi idem buvat, lebo ak sa mi maly zobudi ako dnes o 4:30, tak to budem dost mimo. Potom sice este zaspinkal, ale horko tazko.
Tak bruuu nocku 🙂

dannynka
26. aug 2007

tinni-no tak to ta obdivujem ze to stihas ja ledva stiham o dve deti a domacnost sa starat....(dcera a mangel) 😉 😉

dannynka
26. aug 2007

michalag -bru nocku aj ja uz asi pojdem bo sa blizi moj cas... ☹ ☹

martinadt
26. aug 2007

no tak myslím že to ti malá dobre vydržala na mliečku 🙂

tinni no odkedy som sa zo slovenska dostala preč ešte som tam nebola a nechystám sa ešte tak skoro aj keď chcem sa vrátiť na slovensko ale na nejaké úplne iné miesto, kde som žila

martinadt
26. aug 2007

michalag dobrú nôcku 🙂

tinni
26. aug 2007

danny 😀 ja saa priznam, ze domacnost zanedbavam... nevarim a upratovat mi chodi jedna kocka... takze o to mam toho menej 😉

dannynka
26. aug 2007

matka to si aj ja myslim ze dlho no len mi je mutno ze uz s tým asi koncim...
a odkadial zo sr si??? 😉 😉 😉

martinadt
26. aug 2007

tak to bude smutno asi aj mne ale budem rada ak nám to vydrží aspon do toho 6 mesiaca
no pochádzam z Detvy

martinadt
26. aug 2007

tinni no ty sa máš, keď ti chodia baby ešte aj domov upratovať 😉 xixi

dannynka
26. aug 2007

no to ti aj prajem nech vydrzis najdlhsie ako sa ti bude dat.... 😉 😉
a preco si odisla zo sr ak to neni tajomstvo??sa ti tu nelubilo??neber to prosim v zlom.... 😒 😒 😒 😒

tinni
26. aug 2007

mati, som pozerala tu fotku, kde mas odfotene brusko-nie je to nahodou fotene v BA v OC Jadrane?

tinni
26. aug 2007

mati, no ja to inak nestiham... 😀

dannynka
26. aug 2007

tinni ty sa mas,no ale co uz,ked inak nejde.Ved aj tak najdolezitejsia a prvorada je pre teba urcite dcerka.... 🙂 🙂 🙂

martinadt
26. aug 2007

no to by som rada 🙂 no a prečo som odišla zo slovenska no nie je to tajomstvo no na koníkovi už som čoto popísala o sebe a viac menej to bolo pre ocka malej aj kôli mojej mamine 😒
tinni neviem čo to bolo ale boli sme v ružinove alebo niekde tam takže asi BA nie

dannynka
26. aug 2007

a co sa ti stalo???preco koli mame a ocka malej????este som tu nic take necitala... ☹ ☹

martinadt
26. aug 2007

ocko maličkej zrovna nebol najslušnejší človek na svete totiž ocko malej si dokázal pichnúť do seba svinstvo 😒 s takým človekom by som malú vychovávať nemohla

tinni
26. aug 2007

danny, jasne ze moja malicka je pre mna najdolezitejsia 😵 ale keby som mala byt stale doma len s nou a nic ine okrem toho nerobit, tak by som sa zblaaaznila ☹ bohuzial, ja nie som typ na deticky, malicku sice straaasne lubim, ale musim mat aj pracu, bez ktorej by som sa nezaobisla... niektori ludia ma za to odsudzuju, ale bohuzial, ja som taka...

dannynka
26. aug 2007

no tak to mas teda pravdu...to by som sa aj pri nom bala malu mat.... ☹ ☹ a mama???

dannynka
26. aug 2007

tinni uplne ta chapem a popri tom treba aj zit a rodinku zivit no nie????