Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

tinni
26. aug 2007

danny, pozeram, ze mas v albume fotky z STV, ty tam robis? 😉

martinadt
26. aug 2007

no moja mamina zase je taká že sa hrá na niečo čo nieje alebo je ani sama neviem v nej sa nevyznám už asi od 13tich rokov
vieš ona je taká, že nestrpí nejakú hanbu, proste "veľká dáma" a keď zistila že čakám bábätko tak to chcela ututlať odísť preč aby na nás niekto niečo zlé nevravel zato, že nemám ani školu skončenú a budem slobodná matka a toho je proste veľa to sa nedá len takto písať a po pôrode robila tú najväčšiu chybu, od malej ma odlučovala práve vetdy, keď som potrebovala aspon k šťastiu svoju dcérku 😒 nakoniec sa mi podarilo od nej odísť a preto som taká citlivá na maličkú, keď s ňou nie som a dnes to bolo pre mňa fakt hrozné keď mi ju ujo zobral vonku 😎

dannynka
26. aug 2007

nie to sme tam len boli s mamou bo ju zavolali na kasting do zmenarne,ona totizto schdla vyse 25-kil a cela by nejaku zmenu zo sebou urobit... 😎 😎

tinni
26. aug 2007

aha 🙂 inak ak by ste chceli prist na casting do 5 proti 5, tak daj vediet 😉 ak vies teda o aku sutaz ide 🙂

martinadt
26. aug 2007

dannynka a ako sa jej podarilo schudnúť? držala nejakú diétu či bola u vás na týždeň na návštevu a behala za malou 😀
myslím, že danielka bude pre mňa najväčšou diétou za život 😀 a to som ich držala dosť 😀 😀

dannynka
26. aug 2007

martinka no tak to teda mam dost,ked ta mama takto odvrhla... 😝 😝

dama nedama si jej dcera adanielka je jej vnucka ci sa jej to bude pacit alebo nie..ste jedna krv... 😒 😒 😒 tak to sa mas potom urcite lepsie od nej.a ona sa moze hambit ze sa neprizna k takej peknej vnucke ako je danielka...
a mimochodom takych dievcin ako si ty tu poznam par...a da sa to zvladnut..
mam tu aj jednu velmi dobru kamosku co v 16-tich otehotnela anema ani strednu dokoncenu a byva u rodicov a pomahaju jej,A samozrejme otec dietata sa nehlasi k nim... 😝 😝 😝

dannynka
26. aug 2007

tinni a o co tam ide???

dannynka
26. aug 2007

martinka nie nebehala za malou ale sa zacala zdravsie stravovat a po piatej neje vobec len ovocie,a je iba cierne pecivo.. 😉 😉 😉 a to schudla asi za rok...sikovnica jedna,asi si musim prilad zobrat s nej.Aj mne by sa to zislo...... 🙂 🙂 🙂

tinni
26. aug 2007

mati, to je fakt strasne, nechapem ☹ si neviem predstavit, ze by mna mamina odvrhla za to, ze cakam babo... a to tiez nebola teda nadsena, ked som jej to oznamila 😒 je to smutne, take pekne kocky obidve ☹ fakt nechapem... asi si este neuvedomuje, o co prisla 😔

tinni
26. aug 2007

danny, pozri si to na prime, kazdy pracovny den okolo siestej, ide o rodinnu sutaz 😉

dannynka
26. aug 2007

a nejaku www na to nemas??? 🙂

martinadt
26. aug 2007

ako moja mamina ma už neraní ako som povedala od tých 13tich keď som s ňou začala bývať menej ako s jej dôležitými kamarátkami "pani snobkami" a ja som sa vtedy začala flákať zo školy chodila som tam striedmo ale dostala som sa bez problémov na strednú tak jej to nevadilo lebo o tom ani nevedela, myslela si že mám dobré meno, budem mať dobrú školu a potom ma vydá za nejakého syna z jednej jej kamarátiek..to určite
a ja a danielka už nie sme jej keď som od nej odchádzala, povedala som jej dosť veľa škaredých vecí, hlavne zato, že som sa k malej skoro nemohla ani priblížiť, a to mi už začala malú učiť že na fľašku že aby so mnou bola ešte menej ale som rada že mám v rodine normálnych ľudí a som tam kde som
no tá baba musí byť šťastná že má dobrých rodičov ja by som to s mojou mamou nevydržala no a otec dieťaťa by sa k nám s radosťou hlásil ale my k nemu teda určite nie

martinadt
26. aug 2007

tinni a ty teraz s maminkou ako vychádzaš? dúfam že lepšie ako ja s tou mojou "maminou"

dannynka
26. aug 2007

martinka tak teda takych rodicov ani ja by som nechcel,neprajem ani najhorsim nepriatelom... 😝 😝 😝 😝 a k tatov malej by som sa ani ja nehlasila,nezasluzi si to...
no tak ja uz koncim lebo mi ocicka klipkaju....tak pa pa abru nocku vam.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

dannynka
26. aug 2007

tinni-aj tabe pa pa abru...urcite kuknem... 🙂 🙂 🙂

martinadt
26. aug 2007

aj tebe dannynka pekné sníčky a zajtra krásny dníček s gabikou 🙂 možno sa tu aj zajtra stretneme

tinni
26. aug 2007

mati, no mas to tazke ☹ kolko mas vlastne rokov, ty si zhruba tak stara ako ja, ze? 😕
danny http://www.iprima.cz/primarodina/?1079e=19283 😉

martinadt
26. aug 2007

v novembri budem mať 19

dannynka
26. aug 2007

no to by som aj rada bola 🙂 🙂 🙂 zajtra tu tiez urcite kuk...
rada s tebou urcite popisem aj cez ipčko....o.k.??
tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😔 😔 😔 😔 😔

lovacka
26. aug 2007

caute baby
martinka velmi vam drzim palce aj ked chapem aj maminu ze urcite nebola nadsena ked si ostala tehu 😕 ale na druhej strane nic to nemeni na veci ze ako tvoja matka je stale za teba zodpovedna ako za neplnoletu osobu a samozrejme sama uz urcite vies ze byt maminou je krasne 😵
mozno tvoja mamina nievie momentalne o co prichadza ale ver mi jedneho dna na to pride i kde mozno uz bude neskoro 😅 ale neva si silna osobnost ked si toho tolko zvladla a verim ze sa stastie obrati aj na vas 😉

martinadt
26. aug 2007

lovacka na nás sa už šťastie obrátilo 🙂 teda na mňa určite pretože moja maličká je silná, zdravá a krásna aj keď niekedy si pripadám ako otrasná matka za všetko ale v podstate myslím, že malá je spokojnučká 🙂

lovacka
26. aug 2007

prepac mati citam ze budes mat 19 (neviem preco som myslela ze mas 15 😅 )
ale mozem ti povedat ze ja mam 24 v oktobri sa budeme vydavat ale aj ked nasi tuzia po vnucatkach tak moja mamina ma stale drzi pri zemi ze si mame este uzivat ze deti pridu aj neskor 😅 aj ked momentalne som asi v takom obdob ze by som babo brala teraz hned 🙂

tinni
26. aug 2007

mati, ja mam 20 😉 a moja mamina to uz bere v pohode, drzalo ju to iba chvilku... malicku teraz strasne lubi 🙂

lovacka
26. aug 2007

martinka nemas si preco pripadat ako otrasna matka ja sama neviem ako by som porod zvladla asi nie lepsie ako ty a teraz uz nic na tom nezmenis ze si maminou uz len hadam to ze budes lepsou ako bola ta tvoja 😉

martinadt
26. aug 2007

😀 nevadi
tak to všetko dobré prajem a gratulujem k svadbičke 🙂
mňa mama stále chcela držať pri sebe a vidíš ako to nakoniec je

lovacka
26. aug 2007

asi kazda mama ma nejaku tu predstavu o sojich detoch ale my deti to niekedy spravime just inac 😀 ja som alergicka na latext a tak sme boli na prerusovanom sexe kedze ako studenti sme na tabletky nemali a cuduj sa svete nestala sa ziadn nehoda ale cert nespi a tak .... momentalne som na tabletkach ale ako vravim aj led viem ze nasi by sa strasne tesili vnucatku mamina ma stale nazor ze mame kopec casu.drahy bude mat co chvila 26 a aj jemu bio hodiny buchaju na dvere 😀

martinadt
26. aug 2007

tinni tak to ma veľmi teší 🙂 ja som si tiež myslela že mamu to prejde keď bude vidieť babo ale ľadová kráľovná sa nedá asi zmeniť...

lovacka nechcem meniť že som mamina, len niekedy mám pocit, že malá by potrebovala lepšiu maminku

lovacka
26. aug 2007

to ma asi kazda maminka z casu na cas pocit ze nie je dokonala ale kazda mama je ta najlepsia pre svoje babo 😵

drzim palce aby si tych pocitov mala co najmenej
inac aj ja mam sesterky v taliansku 🙂 ale neviem kde sa nachadzaju a aj otec robil jeden cas v talinasku tusim na juhu talianska

martinadt
26. aug 2007

no ja som nebola ani na tabletkách ani som ich nepotrebovala nikdy a bohužiaľ, vtedy som ako blbá 17stka nevedela, že si môžem do lekárni zbehnúť pre istotu po tom čo sa stalo a kúpiť si nejakú tabletku do 72 hodín

lovacka
26. aug 2007

neva ale na buduce uz budes vediet 😉
idem ja spat lebo som dobita ako kon a utekaj uz aj ty nech si plna energie zajtra pre malu 🙂