Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

dannynka
20. sep 2007

miska-no ja napodobne,minule som aj skusala skvor ist spat ale k nicomu to neviedlo....
zaspala som este neskvor.... 😝 😝 😝

michalag
20. sep 2007

ved aj u mna to je tak, sice si idem lahnut, niekedy to trva aj hodinu, kym si najdem miesto a kym konecne zaspim

dannynka
20. sep 2007

no presne.... 😒 😒 😒
a preto hor sa do vipisovania... 🙂 🙂 🙂
co mate nove???
a ako samko poslucha???

michalag
20. sep 2007

tak posluchat poslucha, ale najnovsie mame problem zo zaspavanim, robi vsetko mozne aj nemozne, len aby nemusel a ked aj chce tak mu trva kym si najde miesto a doteraz nas pri sebe nepotreboval aby zaspal, ale teraz tam musime byt a musim ho drzat za rucicku, inak je krik.
A vy sa mate ako? Pomaly asi pripravujete oslavy k 1 rociku? 🙂

hanka274
20. sep 2007

ako nemozte spat??
mne sa len dako nechce od MK, a este zmensujem foto 1 po 2, bo sa mi nezmesti na zalohovanie na CD 😠 😠 😠

dannynka
20. sep 2007

no tak to mate teda pri zaspavani veselo.... 😒 😒 😒 😒
no inak ani mojej sa moc cez den spinkat nechce vela razi jej len polhodka staci.... 😝 😝 😝
ale vecer problemy nemame klop-klop
no a na oslavu sa chystame uz som aj bodzcko dala Gabike spravit ved ak chces kuk do albumceka tam je.... 🙂 🙂 🙂

michalag
20. sep 2007

s tymi fotkami to poznam, mne sa niekedy tak nechce a hlavne ked ich mam plny PC 😖

dannynka
20. sep 2007

no presne tak,a nebodaj ich dat este vyvolat sa nedoplatim..... 😒 😒

michalag
20. sep 2007

to hej a najnovsie je to uz aj cez den, ale mozno ze to ma len prechodne "aspon dufam", lebo teraz mu idu stolicky jedna za druhou, tak...
Mas pekne scrape, aj ja chcem, len mi to nejako nejde 😅 😠

michalag
20. sep 2007

ja vyvolavam iba tie co sa mi naozaj pacia, lebo keby som mala vsetky tak ani peniaze z banky by mi asi nestacili

hanka274
20. sep 2007

ne ne ne, vyvolavat a davat do albumu...to nehrozi.
Na CD zostane kvalita dlhsie myslim ako v albume...a pri malych detoch rozhodne 😅 😅 .
Len to zalohovanie, lebo furt dake maily sisi chodia a ja bojim virusu nech mi to vsetko neznici, tak treba vsetko hodit na disk. joj, len co s uctovnictvom....pcha, to mi nik nezozere, ze mi to virus znicil 😀 😀 😀 😀

dannynka
20. sep 2007

no aj nam idu tiez ale zatial len predne,pred par dnami jej vysiel vrchny treti a teraz sa reze stvrty...
no a ten scrab to mi kamoska robila ja to tiez neviem.... 😅 😅 😅

hanka274
20. sep 2007

helou, kde ste??

dannynka
20. sep 2007

no tu len teba nikde... 😀 😀 😀

hanka274
20. sep 2007

michalag tusim zaspala na klavesnici....

vy budete o chvilku mat prve narodeninky....

neviem si kychnut, mam nadchu jak slak, oci v slzach.... 😠 😠 😠 😠 😠 😔

michalag
20. sep 2007

som tu, este som nezaspala, ale rozpravam sa s drahym, tak nestiham aj pocuvat a aj pisat a este stahujem photoshop

hanka274
20. sep 2007

aaaaale, mne by dal rozpravat-pisat-rozpravat-pisat....mne tu v obyvke chrape... 😠 😠

michalag
20. sep 2007

hanka, tak skore uzdravenie. Ja som mala minuly tyzden, ale nastastie ma to rychlo preslo a maly to od nas nechytil

dannynka
20. sep 2007

hanka ano uz sa nam to pomalinky ale isto bliži... 😀 😀 😀
michala-a na co photosop??? 🙂 🙂

hanka274
20. sep 2007

ja som dneska vyslala malu k nasim, este nebola chora nikdy, tak nechcem aby bola pri mne ked som ja 😠 😢 😢

michalag
20. sep 2007

a nakolko si ju tam dala?

hanka274
20. sep 2007

co je photoshop?

michalag
20. sep 2007

to je na tie scrapy, co teraz mozes vidiet vo fotoalbumoch.

dannynka
20. sep 2007

hanka-tak to si dobre spravila.... 😉 😉
miska-no aj ja to mam len to neviem pouzivat... 😀 😀 😀

hanka274
20. sep 2007

aha, to ja som mimo....

michalag, neviem, je mi smutno, ale chcem byt ok, boli ma hrdlo, skrabe, cez noc ked som vo vodorovnej polohe-tlaky do hlavy od sopliku, ved to poznate nadcha....zalezi mi na tom, ze neni chora mala od narodenia....je mi hrozne smutno, ked tu neni a teraz nelezi v postielke, vazne, ale nechcem ju nakazit, asi idem spat, davam si Panadol Extra-ten mi pomaha aj pri kramoch, zajtra kupim ovocie a musim dat do fit.
moja malinka....

dannynka
20. sep 2007

tak bruuu hanka 🙂 🙂 🙂
a skoro sa vyliec nech mozes byt zase s tvojim drobcekom 😉 😉 😉

michalag
20. sep 2007

aj mne by maly chybal, ale zdravie je prednejsie.
Nam maly prvy krat ochorel ked mal 1 rok a 1 tyzden, ale aj tak dlho vydrzal a nastastie 6 mesiacov je zdravy.

hanka274
20. sep 2007

dannynka, dakujem, dufam, ze skoro. 🙂

michalag
20. sep 2007

bruuu nocku hanka 🙂

dannynka
20. sep 2007

michala-no nestras ja si neviem predstavit byt od malej dlhsie ako jednu minutku.... ☹ ☹ ☹