Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

bianca
11. sep 2008

tak polovicka doma.Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

evitkamalicka
11. sep 2008

bia pa pa

michalag
11. sep 2008

bianca ahoj 🙂
krajcoanka, tak to je super 🙂 , nas to caka o rok, tak som sama zvedava ako to budeme zvladat my 😅

minkak
11. sep 2008

ahojte babule 😵
anka tak super ,ze to tak zvladate len skoda ze je chorucky,michala aj nas to caka o rok,uz teraz mam depky 😖
ale take ,ze ako to zvladnem ja 😀 no ale ved mame este rok 😉

krajcoanka
11. sep 2008

inak odporúčam chodiť s deťmi niekam, kde su deti.My sme tak chodili a potom som mu hovorila že bude chodiť do školky , ale bez maminky. My mame školku 2 min. od nás, takže možno vie, že som na blizku.
Ale Lubko je všeobecne velmi pohodový človiečik. 😉 🙂

michalag
11. sep 2008

krajcoanka, my mame tiez skolku cca. 2 minuty a vidim aj na dvor, takze super 🙂 . My sme medzi detmi kazdy den, len drobec je dost samotar a iba obcas sa medzi deti vopcha, skor na ne bude pozerat ako hrat sa, ale dufam ze sa to v skolke zmeni. Napr. dnes ho jeden chlapcek udrel a on nic, iba nanho pozeral a hambil sa 😅

minkak, tak to sme dve 😅

minkak
11. sep 2008

miska tak to sme na tom podobne 😉 aj nasa mala sa vyhyba,len si dava pozor aby ju niekto nesotil alebo tak a ked sa stane tak poplackame a je este opatrnejsia ale snad sa za ten rok osmelia 😉
a aj moja ma teraz veeeelmi hamblive obdobie ale doma ,doma sa jej usta nezavru,kecaaaaa a lieta ,hra sa ,ma istotu ale vonku aj na chodniku staci ,ze ide len niekto okolo a uz sa vyhyba

a inak aj my mame skolku tak 2minutky 😅

krajcoanka
11. sep 2008

michalag, tak to je smutne, ked druhe deti biju ☹ .To nemam rada. Dnes som išla okolo školky sa prejsť aj s Davidkom a Lubko mi kričal, že ho nieaky chlapec udrel. Tak som mu povedala nech si to s nim vybaví a nemusí stale na niekoho žalovať.Nemyslela som zrovna aby mu jednu kefol, ale nech mu dohovorí aby to už viac krát nerobil, že sa take veci nerobia. 😠 Ja nerada robím rozhodcu, ale ked vidim že sa niekomu ubližuje, tak zasiahnem. Aj ked su to neni moje deti 😖

krajcoanka
11. sep 2008

no ja idem zajtra ku gynde tak idem haji. Papa

michalag
11. sep 2008

krajcoanka bruuu noc 🙂

minkak
18. sep 2008

babulky vsetky uz spite???

kvixa
18. okt 2008

halo halo je tu niekto? 🙂

vinka
18. okt 2008

Už sa ponocuje? 😀

kvixa
18. okt 2008

no ja už začínam 🙂

vinka
18. okt 2008

Tak sa pridám.Ešte musím muža čakat tak čo budem robit. 😀

kvixa
18. okt 2008

a kedy príde?

vinka
18. okt 2008

Ešte mám 30 min.Potom ide ešte jest a potom neviem. 😀

kvixa
18. okt 2008

😀 😀

titinkaa
18. okt 2008

môžem ponocovať s vami? 🙂

kvixa
18. okt 2008

no musíš 🙂 aj ty čakáš na mužíka ako vinka?

titinkaa
18. okt 2008

ja eštem nie som vydatá, ale zadaná už siedmy rok. Priatela mám v kúpeloch takže som ☹ . Ale v utorok sa mi už vráti tak ho tiež budem čakať s večerou, ako vinka 😀 😀

vinka
18. okt 2008

Jáj titinke je smutno samej a nemôže zaspat. 😀

kvixa
18. okt 2008

aj ja mam mužíka preč. išiel na 2 mes. do rakuska na služobku 😖 jaj keby len s večerou 😀 😝

titinkaa
18. okt 2008

😀 asi máme podobné chúťky 😀 😀
už aby bol utorok 😀

vinka
18. okt 2008

Vy svinuchi 😀 na čo nemyslíte.Ja toho môjho len z večerou.Príde tak unavený,že zas sa otočí ritou a stačí zabučat dobrú a spíme. 😀 No mne potom velmi do smiechu nieje. 😀

kvixa
18. okt 2008

😀 už aby bol december 😝 to poznam , myslim tu rit 😀

titinkaa
18. okt 2008

😀 😀 😀 nemáme ináč toho istého chlapa 😀 😀 😀

kvixa
18. okt 2008

no snad nie 😀 😀 😀 😀

vinka
18. okt 2008

Titinka to myslíš mna?Lebo mu už aj vyčítam,že má druhú. 😀 A to už teraz pred svadbou poznáš rit?čo bude po svadbe? 😀 😀 😀 To ja mu vždy pripomýnam vtedajšie časy.To mi odpovie,že sme boli mladý aj sili bolo viac ☹

monkula
18. okt 2008

môžem nakuknúť? 🙂