Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

bejka7
3. júl 2006

anok...tuto sobotu 🙂 tiez mi to na tom pase chyba...

sue
3. júl 2006

Bejka, tak o budete mať rozkošnú družičku 🙂 bude tam, nie?

alcatko.j
3. júl 2006

Sue, spravne? 😅 😕 😀

sue
3. júl 2006

Hujááááá 😀 😀 😀 vitaj 😀

alcatko.j
3. júl 2006

😀 😀 Sem si rikala, kde jsi...A ty si tady 😀
Co ze nespite? 😕

bejka7
3. júl 2006

ano, ale nebude druzicka ako taka...robi pomalinky iba prve krociky...xela som to povodne ako v tych "americkych limonadach" bude niest kosicek s kvietkami a podobne veselosti 🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Jinak, Sue, dekuju za privitani 😵 Ja jsem na beremese pecena varena, si tam pripadam jak velky boss, patrim mezi ty spravne zavislacky, co tam lezou i rok po svatbe , sem k vam nakukuju uz taky sto let, ale odvaha se vterit nejak vymyzela, takovy ja sem boss 😀

alcatko.j
3. júl 2006

Vymizela, ne vymyzela 😎

sue
3. júl 2006

Bejka, aj tak bude nádherná 🙂
Alcatko, ale ja ťa aj tu dosť registrujem 😉

alcatko.j
3. júl 2006

A ja tebe taky, tak sundavam 😎
Pekna fotka, nova, ze? 🙂

sue
3. júl 2006

Alcatko, oslávila som 1900 príspevok 😀 dnes, resp. včera...takže som tu pečená varená 🙂
Nová fotka, dík 🙂

sue
3. júl 2006

...ale pozerám, že ty máš tiež pekne veľa príspevkov 😉 😀

bejka7
3. júl 2006

🙂 ak by moj drahy chodil len v noci do roboty, tak by som vas mozno dobehla 🙂
kala sa nam stratila 😒

alcatko.j
3. júl 2006

Hmm, tak to ses lepsi... 😀 Ja si pamatuju, jak jsem slavila 500ku, to bylo slavy, 😀 A u nas mame devce, ktera ma 8 tis prispevku a to se zaregistrovala jeste pozdeji nez ja... 😅
1900 tak to gratuluju a to nechci videt ty oslavy az budes mit 2000 😅 Jak jste slavily, predpokladam, ze s holkama(Made, Alex, Emjee atakdale)To sem spion, co? 😀

sue
3. júl 2006

Bejka, ja chlapa nemám 😝 😀 to bude tým 😝 😀 a pozerám, že Kala sa nám niekde zamotkala...? 😲

alcatko.j
3. júl 2006

Bejka, tebe sem nejak zapomnela pozdravit, promin a timto:"ahoj" 😵
Neva, ze sem se vetrela, kdyz jsou to slev.stranky? 😕

alcatko.j
3. júl 2006

ja neumim psat... 😠 Ne slev.stranky, ale slovenske 🙄

alcatko.j
3. júl 2006

Sue,sleduju tvuj pribeh, uz sis zvykla na nabytou svobodu?Ale ja si stejne myslim, ze ten tvuj pravy se brzy objevi 😵

sue
3. júl 2006

Alcatko, si...však vravím, že ťa tu vídam 😀 a jasné, že sem môžeš chodiť...a kľudne po hezky česky 😉 🙂

bejka7
3. júl 2006

to neva 🙂 aj tak ked tu niesu zavislacky, tak moc to v noci nefici 🙂 musime to napravit...sue ja viem, citala som dake stranky dozadu ☹

alcatko.j
3. júl 2006

Sem rada, ze tady ponocujete, to holky cesky nic nevydrzi a chodi brzy spinkat, tak si povidam v noci sama se sebou a ty cacorky se pak divi, ze v noci si nakecam par prispevku sama se sebou 😀

Sue, proc nespis?

sue
3. júl 2006

Alcatko, nezvykla...už mi z toho haraší... na samotu sa zvyknúť veľmi nedá... len sa bojím, aby som nevyviedla nejakú blbosť ☹
Bejka, dík...no...a ja tu svoje problémy riešim furt...hoci by som nemala....lebo to sem vôbec nepatrí... 😒

bejka7
3. júl 2006

a zabudla som-vitaj Alcatko 🙂 tiez som sledovala ten pribeh...

sue
3. júl 2006

Alcatko, moc sa mi nechce... do postele 😝 stále hľadám výhovorky, aby som nemusela k plyšovému macovi...teda len až keď padnem k nemu úplne mŕtva 😝

alcatko.j
3. júl 2006

Sue, jakou blbost!!!??Ja jsem vzdycky nesnasela vetu:"cas vse zahoji", ale je to svata pravda, akorat to hodne boli a ten cas nekdy trva strasne moc dlouho... ☹ Ale zacina leto, teplo, v zime by to asi bylo horsi..Ale ty jsi byla i na jare uz sama, co? ☹ Ono to tak asi melo byt, ted jde o to, to prebolet, nadechnout se a uvidis, ze zase bude dobre, ze zase budes stastna...A mas pravdu, ze na samotu si nejde zvyknout...Ale je fajn, ze muzem chodit sem, mne tady holky uz tolikrat pomohly, poradily, odreagovaly...Ty sem taky chod radsi furt, nez aby ti harasilo 😉

bejka7
3. júl 2006

sue, tiez by som to riesila asi podobne...bud v praci do aleluja or na nete...
a new by mohla prist...kukla som ze to ma 7.7. den predo mnou...a malo to byt az v polovici jula 🙂

sue
3. júl 2006

Alcatko, po miminku mi je šialene smutno ☹ a to čo si písala je pravda...len ono je toho na mňa už strašne moc ☹ a...niekedy sa toľko uniesť ani nedá, vieš?

alcatko.j
3. júl 2006

A jestli chces , muzem se vsadit, ja jsem se s jednou smutnou holcinou tady vsadila, ze do mesice sezene praci(nemohla ji nekolik mesicu sehnat), mela jsem dostat v pripade vitezstvi megalentilky a ted?!Dostanu 3 tuby, takovou supr praci semnou prohrala 😀 Takze ja ti vyvestim ziveho Maca, a bude klid 🙂

bejka7
3. júl 2006

a sue reci typu vyviest blbost zavri do skrine...caka ta urcite nieco better, asi to tak malo byt ☹

sue
3. júl 2006

Bejka, ja som to tak aj riešila...len som to prehnala...a skončila som v nemocnici...ako totálne vystresovaný vyšťavený človek... odvtedy si dávam pozor...len zas som potom doma viac sama...aj s "priateľmi" je problém... lebo sa nedá stretávať s tými, s kými ste sa stretávali ako pár... no 😝
ale dosť o tom...radšej niečo veselšie 🙂