Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

dannynka
23. dec 2008

maca no vlastne nam by to bolo aj tak jedno lebo zajtra ideme k svokrovcom na veceru a budeme u nich aj spat a u nich telka ide.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale veru bez telky si ani ja neviem ani jeden den predstavit 😅

dannynka
23. dec 2008

mamartinka-ja som na tom bola podobne pri prvej dcerke,strasne mooc som chcela babenko a ani za svet sa nam nedarilo teda asi 5-6-mesiacov,potom pred vianocami sme sa na to tak povediac vykaslali a v january som si nasla na testiku dve ciarocky 😵 ,netreba sa na to moc fixovat a mysliet na to.A teraz pri druhom mimi sa nam podarilo na prvy sup....... 😅 😅 😅

mamartinka
23. dec 2008

je to tazke.no.ale aj si niekedy vravim.najtiaz jedno a potom to pojde ze ani tolko nebudeme chciet.a dannynka ty si brala aj neake vytaminy pred tym nez ste mali gabiku?

dannynka
23. dec 2008

no nic babulky prajem krasne vianoce a detom vela darcekov,idem ja bruu za dcerkou 😔

dannynka
23. dec 2008

mamartinka nie nebrala a neberiem ani teraz 😉

este raz bruuuuu 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

mamartinka
23. dec 2008

nam sa nedari 2 rok a 3 mesiac.danny dobru a sladke sny.

maca793
23. dec 2008

baby dobrú,nejak som sa pozerala inam, idem už spať, som hore od 05,00. pa krásne Vianoce.

mamartinka
23. dec 2008

😔 😔 😔 😔 vsetkym

mukky
28. dec 2008

No asi ponocujem len ja 🙂

kocurik16
29. dec 2008

aj ja ,dnes akosi neviem spať.pozerala som potopu a nejako sa mi necrieme.

mukky
29. dec 2008

no,ja som nakoijila maleho a uz si pojdem lahnut,vstane asi okolo siestej,hadam potom este pospinka,tak aspon 3 hodky nech pospim 🙂 no a ked vstane manzel po nocnej tak sup aspon na hodinu si lahnut,a tak dooookolaaaaaa...no ale ked tu je tolko tych veci co ma zaujima 😝

mukky
30. dec 2008

hmm.asi ste mali dlhy den,tak pekne sny 🙂

mukky
2. jan 2009

😔 😔 ??? 😀

veroninna
2. jan 2009

mukky aj tebe pekne sny

mukky
2. jan 2009

ahoj,no ja este nejdem spinkat,no ale aj tebe

veroninna
2. jan 2009

ani ja ešte neidem spinkať, som si myslela, že Ty hej

veroninna
2. jan 2009

si v práci alebo doma?

veroninna
2. jan 2009

ved jasne že si doma, keď máš maličkého, prepáč

mukky
2. jan 2009

a ty v praci 😀 hadam nie

petusaaa
5. jan 2009

tak tuto temu som chcela zalozit.. ale uz tu taka je 😀

mukky
5. jan 2009

petusaaa ahoj uz aj tu si ma nasla 😀 😀

mukky
6. jan 2009

a opat nikto.......tak jdu o dum daaaaaaaaaaaaaall 😀

bianca
6. jan 2009

ahojte,Ponocuje niekto?

mukky
6. jan 2009

ja ja ja ja a vzdy len asi ja 😀 😀 😝

bianca
6. jan 2009

mukky tak to si moja nahradnicka lebo dost dlho som ponocovala len ja 😀 😀 😀 😀 😀 ale od kedy sa narodila mala som rada ze spim ale dnes ma zly den a ako sa zda aj noc 🙄

mukky
6. jan 2009

bianca ja mam net asi necely mesiac,inac ponocujem cely zivot 😀 no proste od mala som vzdy aj v pionier.taboroch zaspavala posledna 😝 ale asi do tretieho mesiaca ked mal maly,so bola tiez unavena,papal kazde tri hodky,vsetko bolo nove,aj po sekcii som skoro mesiac bola otapena 🙂 uz je to kludnejsie,pospi celu noc do tej pol siestej,napapa sa a zaspinka do ntej pol deviatej....spim v noci tie 3,4 hodky a cez den 2 hodky a to mi staciiii..zatial 😀

mukky
9. jan 2009

ja ja ja jenom ja... 😀 😝

mukky
12. jan 2009

ja ja ja jenom a jenom 😀 😀 😀 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝

mukky
12. jan 2009

jej...zase si pisem sama...no nic ,aspon si stiham citat svoje prispevky 😀 😀 😀 😝

matulka15
12. jan 2009

mukkyyyyyyyyyyyyyy uz tu niesi sama zatiahla si ma do svojich nocnych tajov,ale ochvilku idem 😔 😔 😔