Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

sue
1. jún 2007

Ale dá sa to vydržať... najhoršie je cestovanie ☹ to sa dosť hanbím - už som párkrát musela doslova vyletieť z električky alebo busu ☹ ale kvôli drobcovi hocičo... len nech pekne rastie...

elliana
1. jún 2007

tak, tak sue, vsetko dobre skonciii

sue
1. jún 2007

Pracujem... chcela som 🙂

elliana
1. jún 2007

ak mas moznost pracovat a vladzes, nie je to zle, aspon sa odreagujes

sue
1. jún 2007

Však práve... doma by som len polihovala a pozorovala sa a míňala prachy 😀

elliana
1. jún 2007

len vsetko z mierou...ja som teda mala velmi pohodove tehotenstvo, ale niekore 12 hodinove sluzby som aj tak obanovala, bolo to na mna vela a bola som nervozna a dost casto

sue
1. jún 2007

Ell, ja som ale v skúšobnej dobe, takže predpokladám, že dlho robiť nebudem...

elliana
1. jún 2007

ale aspon nieco, a mozno sa zadari a odskocis si z prace porodit 😉
Zamestnavatel nevie, ze si tehu?

sue
1. jún 2007

Ell nie, ja som doteraz robila ako umelec na voľnej nohe a až teraz som zamestnanec a ešte nevedia, že som tehu...

elliana
1. jún 2007

A ak sa nezadari v terajsom zamestnani, nepodari sa robit to, co predtym?
Inac, kukla som tvoje foto, a ta kniha"devat mesiacov otazok..." je fakt skvela...Aj ja som sa nou dost ukludnila...

elliana
1. jún 2007

Martin je kraaaaasne meno...Keby sa moj jediny synovec nevolal Martin a jedina neterka Martinka...Aj ja by som chcela Martina

sue
1. jún 2007

Ell, ale áno, len to nie je finančne ta výhodné...
A áno, tá kniha je fakt dobrá

sue
1. jún 2007

Ell, áno, Martin je úžasné meno 😵 len Martinkov je teraz strašne moc ☹

elliana
1. jún 2007

Ono je pravda, ze peniazky treba, ale prvorade je zdravie teba a miminka...Ja by som moc nestratila, aj keby som nepracovala...v zdravotnictve neplatia 😠

sue
1. jún 2007

Tá Zojina fotka kde si fotila pretŕčajúci prvý zúbok je nádherná 😵 😵 😵

elliana
1. jún 2007

Myslis tu poslednu? Zoja ma uz 5 zubkov, len na tej fotke som fotila to opuchnute cele dasienko...inac, dnes rano mala krvave dasno, asi si ho poranila zubkom

sue
1. jún 2007

Myslím tú kde je akoby výrez tváričky , veľmi sa mi páči 😵
Už ma to chytá, idem zaliezť pod perinku. Dobrú nôcku 😵

elliana
1. jún 2007

nie je zvlasne, ze sa jej tlacia zubky len na lavej polovici dasien? Vacsinou som sa stretla s tym, ze vyrastaju tak nejak v paroch vedla seba

elliana
1. jún 2007

bruuu sue, sladke snicky, aj miminku 😵

zuz11
1. jún 2007

mna zaveste do prievanu 😀 ale idem sa zavesit sama 😀 🤐
vlastne ahojte a zaroven dobru noc 😉

elliana
15. jún 2007

no, tu ticho...asi vsetky spinkate, a idem aj ja....

hanka274
13. júl 2007

halooo petaba 😎 😎

petaba
13. júl 2007

ahoj hani nemozes spat?

petaba
13. júl 2007

hani nespravime si novu temu?tu je strasne vela stran

hanka274
13. júl 2007

nie, nie, ja nemam problem so spankom....ja dokazem spat 14 hodin v kuse a potom spat aj po 2-3 hodinach, uplne normalka, ja som najlepsi kamos so spankom. Ale ja mam problem so MNOU !! ja som taka koza, ze zacnem robit nejake veci..ucto, utierat prach, premiestnovat veci v obyvacke, robit mensie vyhadzovacie poriadky vo veciach, a v neposlednom rade zapnut comp na MK....hruza!
ale pravda je, ze aj cakam muza so svagrom, boli dnes na Liptove nieco previezt...isli poobede s nakladiakom....tak im to trosku aj trva, musia prestavkovat a tak.....
tak som aj nepokojna z cesty....chapes....ale ak si vsimnes moje prispevky v April 2006 tak uvidis, ze vacsina je pisana v noci, takze som trosku v tomto tuk-tuk.... 🙄 🙄

🙂 🙂 🙂

hanka274
13. júl 2007

nemusis klikat.....staci ked si na prvej stranke kliknes na aktualne novo pripisane prispevky...
vidim, ze si tu nova....vies, nemusis vyhladavat vo vyhladavaci, alebo otvarat volnu diskusiu, vyhladat ponocujeme a prejst na poslednu stranu 😉
tema o com kecame je dana teme, takze by sa nemali otvarat podobne, lebo to by tu potom toho bolo.....az az....

takze skus takto, proste na hlavnej stranke staci kliknut na to co som napisala a hned ta to hodi na posledny prispevok k danej teme....

petaba
13. júl 2007

ja som tiez velmi dobra kamaratka so spankom a moja mala mi do obeda dopraje. Takze kukam co je na fore nove

petaba
14. júl 2007

aha tak to by ma nenapadlo, dakujem za radu

hanka274
14. júl 2007

no vidis, tam mas vzdy temy asi 10 alebo 15 alebo 20, neviem, do ktorych sa posledne pisalo....

ze posledne...to je slovo....

tak a preco si hore ty, ked tiez rada hajas???

petaba
14. júl 2007

zacala som si citat na nete a kukam ze ci tu nahodou niekto nie je. Keby si nenapisala tak by som isla spat aj ja, kedze tu uz nikto nie je okrem nas