Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

sue
30. okt 2007

...spinkáme? 🙂

sue
26. nov 2007

...noooo....spinkáme, že? 😀

julova
26. nov 2007

😖 😀

sue
26. nov 2007

Zuskaaaaaaaaaaaaa...vy čo ešte nespíte? Ako ste oslávili včerajšie meninky?

julova
26. nov 2007

tato nam doniesol ruzicku a kinderko...tak neviem, ci chcel ryypat 😠 😀 ...a bolo tam take cosi dive, co som nevedela poskladat ani ja a ani on 😀

jaa Ti neviem, Zuzik..uz sme zaspali pri Houseovi..ale teraz som sa prebrala pred chvilou, idem do chladnicky a tam sa na mna usmiali dve parene buchty, tak som si ich urobila...aj masielko rozpustila a grankom posypala 😀...tato isiel dnes prvykrat na brigadu (nocnu), co nasiel na "prilepsenie"...tak asi mi je to take zvlaastne, ze neni doma 😖...tak buntosime s Terezkou 😀

zlatucka
27. nov 2007

Ahojte aj ja ponocujem.sebastian ma trošku zapálené hrdielko a tak je stale hore.zaspi na chvíľku a potom začne strašne kričať.hm.

mimus
27. nov 2007

ahojte ja ponocujem stale, ale potom zase vyspavam az do 11 doobeda 😀 . julova aj ja som prave neodolala parenej buchte 😅

bianca
21. aug 2008

jejda.Tu sa uz vobec neponocuje? 😕

bianca
1. sep 2008

😨 😨 😨

vinka
1. sep 2008

Ak sa môžem pridat tak hej. 😀

bianca
1. sep 2008

ahoj vinka.Jasne len to tu akosi zaspalo

friiva
1. sep 2008

Ahojte.Ja som predtym pisala na nocne sovy tam tiez uz niet nikoho

bianca
1. sep 2008

fri ahoj.

vinka
1. sep 2008

Jaj Bianca ty tehulka a ponocuješ?To som spala jak bábo. 😀

bianca
1. sep 2008

vin ponocujem lebo manzel dnes nastupil na nocne tak mi je smutno doma

vinka
1. sep 2008

No ja asi pôjdem do hajan lebo nás zajtra škola volá... 😀

bianca
1. sep 2008

vin dobru 🙂

friiva
1. sep 2008

bianca tak to mas este 5 tyzdnou do porodu.Urcite sa tesis.Ja som uz v tom case nemohla spavat v ziadnej polohe cakala som kedy konecne porodim a v oboch pripadoch som prenasala

bianca
1. sep 2008

friv tesim a strasne.Ale presne tak sa aj bojim a len pozorujem ci sa hybe alebo nie lebo babo je od zaciatku lenive

friiva
1. sep 2008

Moji chlapci boli tiez dost lenivy ku koncu alebo to bolo tym ze nemali dost miesta v brusku boli totiz dost velky takze som tiez len pozorovala ze kedy sa babo pohne a netrpezlivo som utekala na prehliadky aby som vedela ci ja vsetko v poriadku.A takisto som sa bala ci bude zdrave.Ale to sa asi boji kazdy.Ale vsetko O.K.Za chvilu sa budes tesit z babatka aj ty ,neboj

bianca
1. sep 2008

joj keby uz to bolo. 😵

vinka
1. sep 2008

Bianka tak sa teš.Môj synovec bol v brušku tak lenivý a neprešlo ho to ani teraz a to má 7 😀

bianca
1. sep 2008

no dnes sme uz konecne obejdnali kocik tak sa vytesujem

friiva
1. sep 2008

akurat som pozerala ze mas objednany pekny kocik.Je fakt super

vinka
1. sep 2008

Bianca ten kočiar je nááádherný.Rozosmial ma ten hreben s kefkou.Lebo som to dostala aj ja a ten hreben stále nepoužívam.Nemá vlasy 😀 A to má 10 a pol mesiaca. 😀 😀 😀

bianca
1. sep 2008

ten kocik si zamiloval buduci tatino uz vo februari a to bol koniec.O ziadnom inom sa nechcel bavit 😀

vinka
1. sep 2008

Ani sa mu nedivim je fakt pekný.No tak to ešte potiahni dáko.A fakt nevieš čo to bude?Ja som bola zvedavá.Pri prvom mi nepovedali ale pri druhom už hej.Skoro som z kože vyskočila od radosti,že to bude dievka 😀

bianca
1. sep 2008

no neviem.Stale bolo mimino strasne nizko,potom blbo otocene(skor sa dr.nechcelo hladat) a teraz ked som bola tak som sa zabudla akosi informovat 😅 😅 😅

vinka
1. sep 2008

A aké máte mená pre detičky.

bianca
1. sep 2008

Barbora/Šimon