Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

lovacka
20. aug 2006

sue ty si teda ukecana 😀

sue
20. aug 2006

Nika, presne tak... všetko čo sa deje nás nejak posunie ďalej...a aj keď momentálne v tom nevidíme zmysel, časom sa to všetko ukáže...
Cmulinko, určite sa nejak dohodneme 😉 😀

cmulinko
20. aug 2006

Sue-len si uzivaj.ja som zila 6 rokov s tyranom.Zbavila som sa ho len s udanim na policiu.Neskor som spoznala manzela a vsetko sa obratilo na dobre.vsetka bolest ktoru mi sposobil mi moj drahy zahojil.

lovacka
20. aug 2006

no tak sue dnes vecer to mame asi na rovnako 😉 tak teda vezmem ti aj ja jedno pivco ked uz mame zase rovnaky cas 😀

sue
20. aug 2006

...akurát pozerám, že už mám 3001 😀
Lovacka, ja som ale registrovaná o takmer rok dlhšie ako ty... 😉

nika.r
20. aug 2006

cmulinko, to je hrozné...ale apsoň vieš, akého máš skvelého manžela.

sue
20. aug 2006

Cmulinko, to je fakt strašné ☹ že takí chlapi existujú (a...pár ženských tiež 😖 )

lovacka
20. aug 2006

Najhorise je ze cez ruzove okuliare nic nie je vidiet 😕 Ja aj ked som nemala vela vaznych vztahov tak kazdy mi nieco dala aasi najviac ma mrzi uplne prvy ked ja som hladala kamarat a on to pochopil trosku inac a mne az po par mesiacoch doslo ze nie sme na rovnakej vlnovej dlzke a on sa so mnou 4 roky na strednej nerozpravala a ni nepozrel na mna.prestal chodit do skoly a robil hluposti. ☹ (ale mozno by ich robil aj bez toho)

nika.r
20. aug 2006

to mi pripomína, že mám byť aj ja šťastná, že mám skvelého chlapa...

cmulinko
20. aug 2006

Mala som stastie-nestihol ma celu psychicky a fyzicky znicit.Este som bola schopna sa z toho spametat.uz som ho viac ako 3 roky nevidela.ma zakaz sa ku mne priblizit.

nika.r
20. aug 2006

uff, cmulinko. Obdivujem, že si ešte dokázala veriť mužom...ja by som sa po takom niečom asi bála...Tvoj manžel musí byť skvelý človek, keď sa mu podarilo predvedčiť Ťa, že existuje skutočná láska...

sue
20. aug 2006

Cmulinko, ☹ verím, že si si svoju časť bolesti už odtrpela...a už budeš len šťastná 😵

sue
20. aug 2006

...inak na takúto nočnú hodinu sme hodili pekne smutnú tému...

lovacka
20. aug 2006

ALe cmulinko uz je stastna a este pockajte o tyzden akej radosti to bude ked nam oznami ze ta fazulka uz tam je 😉 vsak cmuli

nika.r
20. aug 2006

sue, pekné... 😉
Ale čo ja? mám pocit, že som šťastná...dúfam, že sa to raz nestopne. A preto sa musím snažiť všetko si vážiť, aby život nemal dôvod mi ukazovať, čo sú hodnoty...

cmulinko
20. aug 2006

Naucila som sa jednu vec-nie kzady chlap co je pekny,vysportovany a bohaty vie ako narabat s laskou.moj manzel nikdi nebol mojim idealom muza ale teraz by som kludne aj Banderasa s Pittom kopla do riti 😀 😀 Moj manzel je moja studna lasky,ktora nikdi nevyschne.

sue
20. aug 2006

Nika, aj to tvoje je pekné 😵

lovacka
20. aug 2006

baby aka srand aje ten internet vsak?inac je super lebo ja som s nasimi denno denne v kontakte a si volame po 3-4 hodinny denne cez net(zadara vsak? 😀 )a mam aj kameru tak sa vidime no je to na nezaplatenie

sue
20. aug 2006

Cmulinko, to si naozaj nádherne napísala 😵

nika.r
20. aug 2006

sue, ale pekne sme sa prehupli k tomu, že raz príde šťastie... 🙂

sue
20. aug 2006

Lovacka, sranda? 😕 ...u mňa žrút času 😲 😀

lovacka
20. aug 2006

no stastie je aj to ze zajtra mam off lebo ma s postele pred jednou nikto nedostane 😀

cmulinko
20. aug 2006

Lovacka myslis tym Skype?

lovacka
20. aug 2006

no sue aj moj my vravi ze mi raz odpoji vsetky kable aby som aspon pol dna nestravila pri pc ale da sa to?no da?jasne ze neda 😀

nika.r
20. aug 2006

no, je to sranda...dnes som sa osobne stretla s jednou holkou z tejto stránky...a viete, aké to bolo super? Videla som ju tu na fotkách a tak a zrazu osobne...
Aj teraz...nikdy sme sa nevideli a viete o mne toľko, čo nevie ani moja suseda okolo ktorej každý deň chodím 😀

lovacka
20. aug 2006

ano cmuli.je to uplne supr vec a ani napamatam kedy som volala naposledy domov ce mobil 😀

cmulinko
20. aug 2006

Nika.r vie o tebe len tolko kolko sem napises 😀

lovacka
20. aug 2006

baby ja som taka zvedava ci si ten moj spomenie na moje meniny lebo aj ja som na nich zabudla 😀

sue
20. aug 2006

Ja som bola na 4 stretkách a s pár kočkami som sa stretla aj tak...mimo...a je to super...
A ďalšia vec, nikdy by som nespoznala toľko ľudí z celého sveta, keby nebolo Skype me 😀

nika.r
20. aug 2006

cmulinko 😀
hej, musím kecať menej...môže čítať aj niekto, kto tu nepíše 😲