Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

lovacka
21. júl 2006

a rodinka sa ako sprava?maju nahradu za teba?a ake darceky ti kupili na rozlucku?

sue
21. júl 2006

Sunny, tak sladké sny malému 😉 🙂

lovacka
21. júl 2006

sunny a ty kde byvas v uK?

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

lovacka, dali prachy 😀 potesilo ako by mali cosi kupit bo mam tolko veciiii, ze ma z toho ide porazit, mam 2 tyzdne na pretriedenie, mam plne 2 cestovne tasky, plus 4 krabice a 5 igelitiek este ma caka pretrusit ☹ nist moc, nech uz sedim v tom lietadle...
sue, no mimi ma veru vybavicku 😀 riadnu, len to trepat domov, dneska mi dosla na poslednu chvilku ta stolicka kuchynska, tak sa z nej vytesujem, bo v obchodoch ju nemali zelenkavu ale taku "kakanu" sa mi hnusila 😖 som to objednala z netu a miesto 10 dni to doslo za 3 😎 a doma ma uvidia v druhy den 28tt, cize druhy den v siedmom mesiaci, ich porazi asi 😝

sue
21. júl 2006

NY, ako to všetko odvlečiete?
A neboj, rodinka bude najprv čumilkovať, či to hamburgery...a potom keď im dôjde, to bude radostiiiiiiii 😵

lovacka
21. júl 2006

new tak aspon nieco ved aj peniazky potesia a teraz budes byvat s drahym?a nezaucas novu babu? 🙂

sunny6
21. júl 2006

-lovacka som v Peterborough,nic moc,radsej chodim po okoli 😉
-ng budes rodit doma na SK?

lovacka
21. júl 2006

mna by nasi asi zabili ale ved vasi to vedia tak to mas aspon o jednu starost menej a ostatni to zoberu v poho neboj 😉

sue
21. júl 2006

NY, však peniažky sú asi lepšie, ako keby kúpili nejakú blbosť, nie?

lovacka
21. júl 2006

sunny ja som v oxforde a okrem toho ze je tu strasne drahe vsetko co moze byt tak tiez nc moc ☹

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

sunny no radsej som kupila par babskych veci, ked tak darujem 😎 ale praveze som sa tesila, ze v tehotenstve sa mi vycisti plet a mam hrozne akne stale, mi to lezie na city, tak ktovie 🙂
lovacka, rodina je super, nasli si 40 rocnu slobodnu ucitelku z Madarska, tak nech si ju uziju, na moj vkus moc sedi, bo je troska pri sebe a rada kavickuje, tak si lofne a chlipe a kuka na maleho ako puk, kedze sa starala o deti 11 a 13 a nie 3 rocneho, co sa pokakava do spodarov, nech si uzije 😀

lovacka
21. júl 2006

sunny a vy sa kedy stahujete na SVK?ja by som aj zajtra ☹

lovacka
21. júl 2006

tak ti poviem to urobili riadny skok teba mladu nahradili 40 tkou 😲 no ved maly jej da zabrat 😀

lovacka
21. júl 2006

baby nevoiete preco sa pri chripke musi tolko kychat? 😠 to je na nevydrzanie kazdych 5 sekund

lovacka
21. júl 2006

halooo baby kde ste zduchli ze nikto nepise? 😲 😨 ☹

sue
21. júl 2006

Lovacka, ja som na tom tak isto 😠

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

sue, cosi do batoziny a tie velke veci idu baliki cez polsku agenturu, akurat drahy dneska vraj zohnal obrovskuuu krabicu z plazmy 😀 uz som poslala kocik a ohradku, cakam, kedy to dojde nasim...

lovacka, no idem k drahemu prave KONECNE, ze nech sa nova nastahuje sem v nedelu a tak 3 dni ju budem buduci tyzden chodit vozit na aute, nech vie, kde co je a tak proste ju zaucit a potom mam volnooo, platene az do odletu 😎

sunny, no budem rodit doma, odvaha, co? 😀 ked si pozriem, ze epidural tuna zadara a pohodicka, este aj cisarak si naplanujes ak ho chces a doma ine podmienky, ale zasa budem doma s rodinkou aspon a v TN renovuju vraj, tak sa tesim, ze pojdeme rodit do noveho 🙂

lovacka
21. júl 2006

vazne aj ty si chorucka?no ja som na zdochnutie 😒

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

lovacka, mne to trva, ked sa ma vsetky tolko pytate 😝 inak celkovo ani nepamatam takto v noci, ze by sa nas tu tolko kedy stuklo 🙂

lovacka
21. júl 2006

baby ja mam teraz nos cerveny ako alkoholicka a opuchnuty ako uhorka 😅

lovacka
21. júl 2006

mna poslala sefka do postele lebo uz sa na mna nemohla pozerat 😀 ale psssst nevie ze ja sedim za pc 😀

sunny6
21. júl 2006

lovacka,tiez by som sla hned zajtra 😉 ale mame v plane do marca,ale teraz drahy zas vymysla,lebo maju gitarovu skupinu [stale sniva,ze sa preslavi]a dostali sancu hrat,tak ak to bude kazdy vikend,budu z toho dobre prasule,tak potom uvidime 🙂
-ng ved mozno si pri nom urobi kondicku,a tebe tiez dal dobru prax 😉 budes potrebovat,ale kazde dieta je ine 😅

sue
21. júl 2006

Lovacka, včera som sa namočila do bazéna...a takto to dopadlo - ráno som nevládala vstať z postele...plný nos, hrdlo v háji...a kýchla som dnes asi 200x 🙄 ty ako? 😒
NY, tak to máte veselé... 😖 takú dopravu... a panička bude asi riadne zničená...taký zbojník 3r. ...to dá zabrať 😅

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

babule, nech si ho ta zenska uzije, ale zasa je to len 1 decko a bude od 9 do 12 v skole kazdy den, takze ho ma len poobedia, to nie je zle... predtym som mala 2 baby, tie boli moje princezne, pockajte, pohladam foteny 😎

lovacka
21. júl 2006

sue taj mne to zacalo minuly tyzden ze ma bolel zaludok ale tak cudne.Zo vsetkeho ma napinalo na zvracanie a nakonec v stredu som aj zvracala.nejedla som poriadne ani nepamatam. stredu ma vsak zacalo boliet aj hrdlo a zacala som strasne kaslat,doki povedal ze mam cakat a nic mi nedal.akoze neviem naco mam cakat a vcera som dostala na to vsetko este zapal dutin a zacala som kychat ako blbec asi kazdych 5 sekund,jednym slovom na porazenie ked mas vonku 100 stupnov ty si chora ako pes 😒

sue
21. júl 2006

Tak to máš chúďatko horšie ako ja ☹ ja len dúfam, že mi to čím skôr prejde...ale tak ma škriabe v hrdle, že neviem ☹

lovacka
21. júl 2006

jaj a zabudla som povedat ze pijem nieco take ze prasok zalejes vriacou vodou neviem ako sa to u nas vola a je lo lemon ale je to taky humus ze ma az trasie z toho 😅

mixka
21. júl 2006

olala,som tu zas 🙂

lovacka
21. júl 2006

mna hrdlo preslo po par joj ako sa volaju tie tabletky na cmulanie aha strepsils to ma preslo a sadlo to na priedusky a tak ako teraz kaslem som este nikdy nekaslala neviem ci nemam aj nejaky zapal.to sa ani neda pocuvat ked zacnem kaslat a najhorsie je ked si lahnem a ptom rano ked vstavam 😝

sunny6
21. júl 2006

lovacka myslis lemzip,velmi dobre ked si chora,ale v noci sa s toho riadne vypotis,a rano budes fit-teda aspon dufaj 🙂 drzim palce
-ja idem umyt zuby,zobrat knizku a spat ,dobru noc 😔