Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

petaba
16. júl 2007

ja uz som to tam pozerala, ale vsetky su pre deti asi od 1,5 roka.Asi si myslia,ze my sa mame len dokola prechadzat v parku do zblbnutia.A ked si to tak vezmes ktora mamicka s malym babom pride za druhou a zoznamia sa?Ked su deti vacsie tak je omnoho lahsie, nemyslis?

petaba
16. júl 2007

...som rozmyslala, ze by som spravila temu: kluby v BA pre babatka, ale tym ze nefunguje poriadne to vyhladavanie,tak nechcem aby mi zasa zavreli temu

hanka274
16. júl 2007

petaba, nie, neboj, ja inak do MC nechodim bo ani nemam cas...
ale urcite tam mozes ist aj smensim ako 1,5 roka, to je iste, ja som si pozerala akurat fotogaleriu jedneho centra a boli tam aj male deti....
ale zase vy ako takmer 2mesacne, ved drobec este aj tak furt spi, takze by ju to tam nezaujimalo, este je moc mala. A ked ty potrebujes a chces sa stretnut s maminami, tak skus napriklad aj tu....podla toho odkial si z Ba, si mozes najst dalsiu maminu, daj navrh na pokecanie, neskor dake stretko z BA....uvidis, ved si tu len 4 dni a toooolko chces hned....chichi, to ja som mala album po asi pol roku....a mala iba par stretnuti, velmi malo....nestiham....
a akurat som citala, ze si ma pozyvala na stretnutie na Racko, hm, tak som to prepasla, som sem nenakukla odvtedy...ale aj tak, dnes mi zabil den ten sibnuty melon....mnaaam 😝 😝
no a co stretko?? ved si sa stretla s maminami nie?? tak uz mas dake kontakty urcite, nie? ci nebolo podla tvojich predstav??

tomaslavka3
16. júl 2007

ahoj Hanka.Diky za novu adresu na mcvcielka

hanka274
16. júl 2007

zavru ti, ze to je vlastne centrum a to tam je....
mozno ale nie, to nikdy dopredu nevies....

petaba
16. júl 2007

hani stretko dopadlo podla predstav ale to je raz za cas a co tie ostatne dni?clovek rad mal viac na vyber ako len prechadzku v parku a sama.a v tej teme som chcela dat otazku ci niekto nieco take nepozna...

hanka274
16. júl 2007

myslis ci nepozna nejake nove miesto na prechadzky ake poznas ty??

tomaslavka3, ahoj, chi tomu nerozumiem, ako ze novu?? to je nahodicka??
ja som si dala najprv materskecentra.sk, a to ma tam hodilo automaticky.... 😵

hanka274
16. júl 2007

uz mi blikaju ocka, zaspavam, idem spinkat, dobru noc.... 😔 😔

petaba
16. júl 2007

dobru noc aj ja chystam

mimusiacik
18. júl 2007

🙂 Krasna letna noc...
Po dlhej dobe i ja Vam tu trosku ako nocna sovicka zahuuuukaaam,
ci bubacik - mumlacik...ci este je stale priskoro a kazim reputaciu nazvu temicky...???
Sue,myslim na Vas...pokojne dnicky a noci plne sladkych a neznych snov o
babenku a nekonecnom stasti s nim...

Zasluzena odmena nas caka v postielkach,
sups do nich...a uz len nicim neruseny vydatny spanok...bruuuu...chrrrrr...
🙂 😀 😅 😵

pipi1211
21. júl 2007

caute.... som sama? 😕

tomaslavka3
21. júl 2007

nie, som tu ja.Pozeram vsetky temy a lucim sa,lebo odchadzame na dovolenku a tam sa nedostanem k internetu.

pipi1211
21. júl 2007

fuuuu a aj si oddychnes? 😅 a kam sa chystate? ja by som tiez niekde chcela ist ale asi az o rok... 😒

tomaslavka3
21. júl 2007

zajtra cestujeme k mojim rodicom do Suroviec.Ja som rada,ze aspon niekam.Tam mi nasi pomozu a moja sestra je krstna tak ona sa na ne tesi asi najviac.Pride nas pozriet cela rodina a ja zase sa konecne stretnem s najlepsimi kamoskami.Uz po roku potrebujem zmenu.

petaba
21. júl 2007

tak si uzite tu dovolenku a davajte si pozor na seba

pipi1211
21. júl 2007

tak to je fajn... vsetci sa budu vytesovat a pekne sa starat a ty budes aspon trosku oddychovat 🙂

tomaslavka3
21. júl 2007

Budeme si davat pozor a rodina nech sa z nas trosku potesi.Viete som rozvedena a kazdy bol z toho hotovy,tak aspon teraz po nejakom tom roku na to zabudnu a potesia sa z malickych.

pipi1211
21. júl 2007

tak to ano... deticky ich urcitie ocaria a nebudu sa snad zaoberat minulostou 🙂

pipi1211
21. júl 2007

njn baby idem ja hajat 😀 😀 😀 😀 😀 papa a krasnu dovolenku a hlavne klud 😀

tomaslavka3
21. júl 2007

dobru aj ja musim o chvilu vypinat,lebo pridu dievcence z diskoteky a nacapu ma tu.Potom nadanaju,ze som velmi dlho na PC.

tilly
21. júl 2007

jeee, tuším som tu zas najneskôr, mali sme s babami babskú jazdu u nás na teraske, detiská spia, tak sme pri vínku vykecávali... no ale potom začalo vonku plakať nejaké dieťa, tak sme sa zdekovali, vyzeralo to fakt hororovo, ale to asi len malý susedko mal otvorené okno a asi sa zobudil a plakal... len teraz sa nejako lepšie šíri zvuk, keď bolo všade ticho, tak sme ho asi počuli, ale najprv sme si mysleli, že niekto vyhodil dieťa von 😀

pipi1211
22. júl 2007

ahojte.... 🙂

pipi1211
22. júl 2007

tinniiiiiii 🙂

elinka27
24. júl 2007

dobra tema, az na to ze vsetci spite a mne sa nechce 😀

lunika
24. júl 2007

elinka tak ty si tuuuu

elinka27
24. júl 2007

no som ked na nasu uz nikto nechodi

bianca
24. júl 2007

ahojte

lunika
24. júl 2007

eli ty budeš mat chlapčeka už to vieš na 100%

elinka27
24. júl 2007

nazdar bianca,ani tebe sa nechce spat?

elinka27
24. júl 2007

lunika,vcera mi to doktor povedal,tak dufam,ze sa nemyli,uz mame aj modre vecicky 😀