Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

mia.
15. aug 2007

prepáč, nevšimla som si ... No, nočník, tak to je o inom. Ja som ju začala dávať na nočník odkedy sedela, asi od 7. mes. bolo to najmä ráno, keď som vedela, že bude kakať a cikať. Vždy sme ju vychválili,aby sme ju motivovali.. Stále sme jej dávali plienky. ale minulé leto, keď mala skoro 2 roky som si myslela, že by to mohlo ísť aj bez nej, najmä, keď mi každý vravel, že v lete sa skôr odnaučí. Ono to aj celkom išlo, ale stále to bola viac moja vôla a snaha ako jej. Každú chvíľu som sa jej pýtala, či nechce cikať, kakať a aj tak sa mi 1, 2krát denne pocikala. V septembri, po 2 mesiacoch učenia akoby uťal... Každú chvíľu pocikaná. Tak som sa rozhodla, že sa vrátime k plienkam. Možno som mala dávať látkové, ale ja som jej dala jednorázovky, tak sme mali plienky až do marca, do jej 2,5 roka. Vtedy som videla, že by to mohlo opäť ísť, kúpila som jej takú knižku so samolepkami a vždy keď niečo urobila do nočníka, nalepili sme samolepku. Bola šťastná a my s ňou, že jej to tak ide. Kým sme nalepili všetky samolepky, Terezka nemala plienky... 😀 V noci nemá už asi 2 mesiace. Ale musím podotknúť, že u každého dieťaťa je to iné.. 😉

michalag
17. aug 2007

ahojte 🙂

bianca
17. aug 2007

dobry vecer/noc

michalag
17. aug 2007

ahoj bianca, ako sa mas?

bianca
19. aug 2007

ponocuje niekto? 😨

sue
19. aug 2007

Dobrý večer 🙂

bianca
19. aug 2007

sue :ahojky

kamilecka
19. aug 2007

Sue ahooooooooooooooooooj 🙂

michalag
19. aug 2007

ahojte babenky 🙂

bianca
19. aug 2007

michalag :ahoj

michalag
19. aug 2007

ako sa mate?

bianca
19. aug 2007

vzhladom k okolnostiam celkom dobre 😒

michalag
19. aug 2007

a co robkas?

bianca
19. aug 2007

manzel je na nocnej a ja standartne nemozem spat tak netujem

michalag
19. aug 2007

tak to si sama? V podstate aj ja, lebo drahy uz spi a maly tiez, takze aj ja som na nete a pozeram stranky o prerabke bytu

bianca
19. aug 2007

michalag:idete prerabat?jej.este si to pamatam.Pred rokom sme davali dokopy rodicovsky dom.Este eraz ma bolia ruky

michalag
19. aug 2007

chceme si to trochu vylepsit. Namiesto omakartu v kupelke, chceme tam dat obkladacky a v kuchyni tiez.

bianca
19. aug 2007

tak to som zasa pomahala kamoske.Najprv sme to s flaskou rumu otapetovali a potom si to radsej dala obmurovat a okachlovat

bianca
19. aug 2007

P.S.:zboznujem umakart.mam ho tiez v byte 😠

sue
19. aug 2007

Ahojte všetky 🙂
Bianca 😀

bianca
19. aug 2007

sue:prave dnes sme s Lovacku diskutoval cez Skype ze sme ta dlho nevideli.
Bola si na dovolenke?

bianca
19. aug 2007

sue :ako sa mate?

sue
19. aug 2007

Bianca, nie, len som nemala prístup na net 😒 a inak sa máme snáď fajn... teda dúfam, v stredu mám veľký UZV tak som zas vyklepaná...

bianca
19. aug 2007

sue:acha 🙂 .Nebud vyklepana.Vsetko je O.k. Urcite 🙂 Potom musis hodit foto macka

sue
19. aug 2007

Bianca, no ževraj teraz by to už nemali byť foto celého Macina, len časti telíčka, lebo sa nezmestí na UZV, tak som zvedavá 😀

bianca
19. aug 2007

sue:sak ja si to dajako poskladam 😀 😀 😀 A inak si O.K?

sue
19. aug 2007

Bianca, ešte som nepribrala nič a mávam niekedy taký divný pocit, ale snáď je to len tehudepka... tak asi tak... radšej ty napíš ako ti je..

bianca
19. aug 2007

sue:Ja som tiez neaka depkoidna.Manzel uz nastupil na nocne,takze desat noci sama.Moc mi to ku stastiu nepridava

sue
19. aug 2007

Bianca, ja som dnes prvýkrát po dvoch týždňoch sama s drobcom a nemám teda ďaleko k slzám... ešte som blbko dala prať, tak musím čakať kým doperie 🙄

bianca
19. aug 2007

sue:sak aspon pokecame.Uz sme dlho nepopisali.Skoda ze je MK tak pomaly