Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

nika.r
20. aug 2006

ahoj sue, ani Ty nespíš? 😉

sue
20. aug 2006

Čauky...nie nespím...ale za chvilinku pôjdem 😔

nika.r
20. aug 2006

lovacka, prechádzame do "ponocujeme" ku sue? 😀

lovacka
20. aug 2006

a co mas nove sue

sue
20. aug 2006

...to je pekné od vás, že ste ku mne prišli 😀 😀 😀

lovacka
20. aug 2006

si tu davno nebola ☹

sue
20. aug 2006

Lovacka, už skončili dovolenky a začína prááááááácaaaa a škooolaaaaaaaaa 😝 😝 😝

lovacka
20. aug 2006

takze uz pracujes?ale ved skola az v oktobri zacina nie?

sue
20. aug 2006

Lovacka, do práce 1x v pondelok...teda "do práce" - mám stretko s režisérom...a škola o necelé dva týždne 🙄

lovacka
20. aug 2006

a ty si normalna herecka? 😀 joj sa chcem s tebou stretnut a potom ked budes slavna budem kazdemu hovorit tu poznam tu poznam 😀

sue
20. aug 2006

Lovacka, nieeee...ja nieeesoooom herečka 😀 snažím sa byť scénograf 😉

cmulinko
20. aug 2006

Ahojte. Lovacka jak to robys vydrzat skoro cely tyzden do noci 🙂

nika.r
20. aug 2006

á, Vy sa už poznáte...môžem sa pridať?

lovacka
20. aug 2006

a to co akoze je tvojou pracou?aj tak mozes byt slavna nie?

sue
20. aug 2006

😀 😀 😀 môžem 😀 😀 😀 scénograf=scénický a kostýmový výtvarník - teda navrhujem scény a kostýmy do divadla a dohliadam na ich výrobu atď...

sue
20. aug 2006

...a áno, aj takouto blbosťou sa môže niekto živiť 😀

cmulinko
20. aug 2006

Sue.ja som chcela svadobne saty ake som raz videla v divadle. kostim princeznej.skoda,ze som o tebe nevedela skor 😀

nika.r
20. aug 2006

wau, zaujímavé...
inak, sue...naposledy, keď som bola v divadle na operu, dosť som sa nudila v istých pasážach...a tak som si dokonale popzerala scény a samozrejem kostýmy...a normálne to fascinovalo a odišla som z divadla naplnená zážitkami...ale nie z opery, ale z krásnych kostýmov 😀 .

lovacka
20. aug 2006

ahoj cmulinko 😉

cmulinko
20. aug 2006

Lovacka,zas si strucna 😀 😀 😀

sue
20. aug 2006

Nika, na opere sa to občas stáva aj mne 😀

lovacka
20. aug 2006

no tak sue ked budem na slovensku tak sa s tebou chcem stretnut.a na akej hre teraz budete pracovat?

sue
20. aug 2006

Lovacka, jasné, dohodneme hviezdne stretko 😀 😀 😀 a ideme robiť Svätenie jari - balet

lovacka
20. aug 2006

Nie ja som ti vcera napisala som chcela vediet ci si na nete 😀 Ako sa moja mas?a ako sa ma fazulka? 😉 Si bola v praci?

sue
20. aug 2006

...kto tu má fazulku v brušku? 😕 (..ak nie som moc zvedavá... 😔 )

nika.r
20. aug 2006

Dnes sa nás tu dosť zišlo... 😉

lovacka
20. aug 2006

sue este zatial nevieme ale ja jej tak prajem a dufam ze ju tam cmulik ma aj ked ani ona o tom este nevie 😀

sue
20. aug 2006

Jááááj 😀 tak to ti Cmulinko držím palčekyyyyy 😵

lovacka
20. aug 2006

Inac viete aku fajnu kavu si dam rano 😀 mam taky malinky mixerik na mlieko a si robim skor taku mliecnu kavu a je uplne super s hustou penou na vrchu 😉

cmulinko
20. aug 2006

Nooo vraj si napisala. 😀 ze ta pusa neboli,vsak si mi len napisala Ahoj.to sa patri 😀 😀 Inak sa mam dobre.Mesiaciky mam mat az 26,ale ja som si uz robila 4 testiky-neviem naco,lebo aj tak to este nic neukaze. 😀 V robote som nebola,pracujem od Pon-Piat.som len naucena na nocny zivot,tak som este furt hore.