Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Sue, ja vim, vim, ze to co jsem napsala je pravda, ale taky vim, ze clovek unese jen cast smutku, vic nejak uz nejde... ☹ A proto ja te obdivuju strasne moc, porad jsem to sledovala, prisla jsem do prace a podle toho, jakou ty jsi mela naladu, mela jsem i ja naladu 😉 Ten chlap, to je sice smutne, to je, a moc, ale preboli to, to miminko je asi horsi...Vubec si to nedovedu predstavit, asi to nikdy bolet neprestane, az ve chvile, kdy prijde dalsi miminko, tak se ta rana aspon castecne zahoji...Musis to vydrzet, ja vim, ze jsou to jen takove kecy, ale je to tak...Myslim na tebe. 🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Du se vycurat 😀

sue
3. júl 2006

Ďakujem 🙂 vy ste také zlaté (preto sem chodím 🙂 ) inak, Alcatko, ja milujem lentilky 😀

alcatko.j
3. júl 2006

Ja taky, ted tu mam jednu tubu-150g 😝 Kdyby to slo, bych se podelila s vama,ále njéjde, jeste, ze tak 😀

bejka7
3. júl 2006

aj ja 🙂 jem ich po hrstiach a moja mama zo mna nechape 😀

alcatko.j
3. júl 2006

Ted to ctu, tys skoncila v nemocnici?Davej na sebe pozoŕ...

sue
3. júl 2006

...ja som schopná tu malú škatuľku celú vsypať do pusy...naraz 😝 😀

alcatko.j
3. júl 2006

Miluju je od te doby, co si pamatuju, vsichni o me "uchylce "vi, tak je porad dostavam 😵

sue
3. júl 2006

Alcatko, no 😒 na infúziách tri dni a chceli ma tam na dva týždne...ale zdrhla som 😝 😔

alcatko.j
3. júl 2006

Sue, ja taky, jeste ze tu mam tu velkou tubu, v obchode byla akce 😀 Tu mam na 3x 😀

alcatko.j
3. júl 2006

Jejda jedna, Sue, a ted je ti aspon fyzicky lip?

sue
3. júl 2006

Alcatko, na mňa len zírajú...už chodím ako nejaký alkoholik... striedam obchody, lebo na mňa pozerajú divne 😀

bejka7
3. júl 2006

inak teraz som citala ten "potrat" boze az som plakala...teraz som lutostivejsia este viac ked mam babo, ale ten clanok je smutny sam osebe ☹

alcatko.j
3. júl 2006

Baji, je smutny, taky jsem ho cetla a pak jsem sedela zarezana a ani jsem nebyla schopna komunikovat s hosty 😖
Nejak jsem necetla diskuzi zpet, jak mas malou holcicku?

sue
3. júl 2006

Alcatko, to bolo na začiatku mája...a už som sa dala dokopy...fyzicky - ja som po miminku a tom rozchode schudla 10kg - takže som pri svojich 169cm mala 47kg....čo pri váhe mojej kostry... a tak bolo šialene málo... ale teraz je to už relatívne OK...

alcatko.j
3. júl 2006

Sue 😀

sue
3. júl 2006

...krásne sa nám tu premiešavajú príspevky na viaceré témy 😉 😉 🙂

bejka7
3. júl 2006

sobotu bude mat 11 mesiacov...akurat na nasu svadbu 🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Ach jo, ja taky reaguju na stres tim, ze vaha jde dolu, merim o cm min nez ty a vazim 49 kg..ale ja jsem hubena od mala, mam to po rodicich, ale vim, ze bych tomu jidlu mohla dat vic...jenomze pri me praci, kdy mam i nocni, se ta zivotosprava neda nejak uplne dobre hlidat..Ja se na nocni najim kolem 10 vecer, ale pak uz ne, nedela mi to dobre na zaludek, a rano snim tak jeden rohlik, jdu spat, a jim, az se vzbudim, coz je nekdy az kolem 4 hodiny odpoledne a tim padem vynechavam obed 😒 Strasne se tesim na dovolenou, kdy budu 14 dni pravidelne jist 🙂 Ale delam pokroky, zacala jsem papkat zeleninu, ktera mi moc nevoni, ale je zdrava a ja chci byt zdrava, tak jsem dneska sezrala 3 rajcata, kilo hrasku a okurkovy salatek a svete div se, nebylo to tak spatne 😀

alcatko.j
3. júl 2006

Beji a jmenuje se? 🙂 Tak to bude obzvlast krasny den, co? 😵
Kdyby jsme se "nevidely"tak preju mnoho stesti a at se ten vas spolecny den moc moc vydari 😵

alcatko.j
3. júl 2006

Do pytle ja jsem prosvihla 1800 prispevkovou oslavu 😀

bejka7
3. júl 2006

rajciny su super-jedla by som ich furt...boli sme na brigade este na skole a len ja s kamoskou sme vladali jest rajciny cely week co sme tam boli 🙂 ostatnym uz liezli krkom xixi a uhorky tiez velmi lubkam...

alcatko.j
3. júl 2006

Ja jsem zjistila, ze ty rajcatka mi strasne moc chutnaji, kdyz si je posolim a k tomu si nakrajim na male platky tvrdy syr a jednou dam do pusenky rajcatko a podruhe syrecek 😵

bejka7
3. júl 2006

jmenuje se Lucka 🙂 uz pisem po cesky ale mne to neva...gratulujem k 1800...tak oslav 1808 to mas take magicke 🙂 a potom 1818 a 1828 atd 😉

bejka7
3. júl 2006

a syr s hroznom...mnamky...a este niekoho k tomu, co ti to hrozienko dava 🙂

sue
3. júl 2006

Alcatko, ozaj 😀 gratulujem 😀
Bejka, ty máš 232....to je tiež pekné číslo 😉 🙂 a mne čeština vôbec nevadí 🙂

alcatko.j
3. júl 2006

Beji 😀 Tak jo, ja slavim 😀
To neva, ze pises cesky, ja se taky pristihavam obas, hlavne, kdyz zabloudim sem k vam, ze i myslim slovensky 😀 Mne se slovenstina strasne libi, i obycejne slovo zni tak roztomile 😵
Lucinka, tak se mela jmenovat sestricka, ale pak to nasi den pred narozenim zmenili a je to Adelka a vcera mela ta nase mala holcicka 19 let 😵 Velka koza je to uz 😀

sue
3. júl 2006

Inak...ja mám za hodinu 30 príspevkov.... to do rána možno tú 2000 stíham 😝 😀 😀 😀

bejka7
3. júl 2006

ano je, ked vezmem do uvahy, ze pri selijakych povinnostiach nemam tolko casu
tak celkom slusne...btw inak moj drahy zahlasil, ze da bloknut stranku, lebo furt som na nej...aj ked len kuknem semky-tamky...ale ja mu vravim, ze som si dobru nasla 😉

alcatko.j
3. júl 2006

A je pekne drza, dneska jsem do prace hledala jedno tricko, ona se dusovala ze o nem nevi a hups, kde jsem ho nasla?V jeji skrini 😝
Tak ja pripijim i na Bejcino 233 a Suenincino 1931 😀 😵