Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

mimi109
20. jan 2007

jej a robis iba z babatkami?aj moja sestra je zdravotna setra, ked studovala bola som jej pokusny kralik 😀

bianca
20. jan 2007

na detskom som pracovala rok,ale teraz som na ARU

mimi109
20. jan 2007

jaj a kde sa ti robi lepsie?

bianca
20. jan 2007

jednoznacne n a detskom.Strasne rada by som sa tam vratila

bianca
20. jan 2007

no nic.idem nachystat manzelovy veceru.teraz prisiel s prace

mimi109
20. jan 2007

to ti verim ked porovnas ARO a detske, asi by kazdy volil radsej pracu s babatkami

mas aj ty mimino?

mimi109
20. jan 2007

idu na mna driemoty, tak dobru noc 😉

ariam777
30. jan 2007

hallo viete o tom, ze staci styri hodiny spanku vkuse, ostatok je prebytok, samozrejme musite vediet ako na to, ak chcete vediet viac a viete po nemecky tak urychlene sa registrujte vo fore http://derproblemloesungsweg.de/forum/

sue
21. feb 2007

Nejak nám to tu zaspalo 😕

hanka274
21. feb 2007

baby, to naposledy, to akoze co za casy? ze pred polnocou, pcha....
ja som tu niekedy o takom case, ze snad uz ani MK nesvieti na modro a aj stranka spi.... 😀 😝

sue
25. feb 2007

...Hanka, toto už je lepšie? 😉 😀

hanka274
25. feb 2007

sue, to je ono!!!
no nie?
tomu sa vravi ponocujeme...
mas novu foto, vsak? same nove fotky ma kazdy...

sue
25. feb 2007

Hanka 😵 😀
Máme nové foto, tamtá bola už stará 😀 😀 😀

hanka274
25. feb 2007

vymenim aj ja, aj moja starne...

sue
4. mar 2007

Ponocujeme?

hanka274
4. mar 2007

jasnacka! som u nasich, mala spi, ja sa chystam si umyt vlasy, aj ked im o pol noci vypinaju teplu vodu. Fajnovo stiham....zajtra behacky, danovy, socialna, zdravotna......boze!
k brusku ti neviem pomoct, moja, juj, nebojkaj! ☹

sue
4. mar 2007

Hanka, ja sprchu odkladám tiež už pekne dlho...aj som už na seba naštvaná, lebo vlásky umyť treba...a tie moje dlhotiny dlho schnú 😠
A s brušinom neviem...vo štvrtok by mala dôjsť mrcha...ak dôjde a bolesti neprejdú,tak pôjdem k dokimu...a ak nie, tak do lekárne po test 😝 😀 😀

hanka274
4. mar 2007

😀 😀
hej, take som uz raz zazila, teraz mam 10 mesacnu dcerku.... 😀 😀 😀

sue
4. mar 2007

Hanka, len ja už začínam mať pocit, že je tieto príznaky mávam "vďaka" koníkovi...furt tu striehnem...lozím...tak bodaj by sa na mňa nenalepilo... alebo aspoň príznaky, keď už fazuľka nie 😲 😀

hanka274
4. mar 2007

zlate....a chcela by si?

sue
4. mar 2007

Hanka, chcieť by som chcela...len by to bol asi dosť prúser...nakoľko študujem a mám dve práce (ale to by nevadilo...však som šikulka 😀 😀 😀 ) ...len priateľ mimi nechce...

hanka274
5. mar 2007

no jasne, tak sa to trosku "nehodi"...chapem.
A priatel vyslovene nechce? preco, kvoli tomu preco by bol pruser? aj on studuje?

sue
5. mar 2007

Priateľ vyslovene nechce, keď sme sa o tom bavili (predsa sa nebudem milovať s človekom, ktorý by ma potom poslal na potrat...ja som teda aspoň taká, že v prípade hocijakej antikoncepcie rátam s tým, že otehotnieť môžem, tak radšej vedieť dopredu na čom som...) tak povedal, že by po mne nechcel, aby som si ho dala vziať, aj by naň platil, aj by s nami v podstate bol, len by si ma nevzal...proste žili by sme spolu "len tak" dovtedy dokedy by náš vzťah nedozrel do toho štádia, že sa budeme chcieť vziať...ale aj tak by bol radšej, keby žiadne mimi nebolo...ja som v takom štádiu, že odkedy som v dec.2005 prišla o mimi, myslím na dieťatko každulinký deň...a asi by som bola jediná slobodná maminka na svete, ktorá by skákala meter a pol, keby bola tehu...

hanka274
5. mar 2007

sue, prepac, ale po tomto prispevku, my pripadate strasne odlisny od seba s priatelom. Prepac este raz, ja dufam, ze sa ta nedotknem.....len trosku sa viem vzit do teba- 12/2005, teraz myslis na mimi.....ja som to nezazila, ale neviem ako, ale viem co citis....
nieco mi tam nesedi....ale to len podla tohoto prispevku, skutocnost moze byt ina, mozno som to ja inak citala ako by som mala, mozno si to ty trosku inak napisala ako by si to napisala zajtra, chapes....takze to, ze mi na tom nieco nesedi, moze byt uplne bezpredmetne....
chapes? nebud smutna!
mas krasnu druhu pracu, zatial si uzi to, a pri aj to... 🙂

sue
5. mar 2007

Hanka, nie...je to OK a je to úplne tak ako si napísala ty...veľmi by som chcela, aby si toto prečítal (a dúfam, že si to budeš čítať, miláčik....)lebo v rozhovore medzi štyrmi očami sa veci často javia trošku inak a nie až tak akútne...
Beriem to tak, že ak mimi bude, tak sa budem strašne tešiť...a ak nie, tak sná´d časom bude a možno aj s tatinkom, ktorý bude naozaj tatinko...

hanka274
5. mar 2007


joj, sue, nehovor, lebo by som si s tebou osobne pokecala a to sa takto neda, a potom ma to hneva....
zlate, ked to bude citat, mohol by....presne viem, rozhovory su niekedy tazke. Ja sa drzim pravidla, ze sa treba rozpravat, hocico aj to zle, len to treba povedat a prebrat. Priznam sa ale, ze sa mi vela krat stalo, ze sme sa s muzom udobrili cez SMS, to je divne, ale maju caro. A fest ma to potom stve, ze to bolo cez SMS, chapes....nechapes....ani ja....no ale proste tak.
neboj, nebud smutna, na foto si vesela, tak taka aj zostan.... 😉

sue
5. mar 2007

Hanka, presne toto poznám 😅 tiež sa veľakrát udobríme cez sms, neviem čím to je...asi sa ľahšie prepáč a urobil/a som chybu píše ako hovorí...ale aspoň si ich ukladám a keď je ťažko, tak si to čítam 😀
A nie som smutná, však je tto u nás normálny stav, takže som spokojná, lebo viem na čom som...

hanka274
5. mar 2007

presne, aj ja to potom citam, ja mam sms na jednom nasom rezervnom mobile este z cias ked sme boli iba frajeri....niekedy si lahneme do postele, prehodim simku a citame, je to zlate....
boze by sa cudovali nase babky co stvarame, oni citali listy, my sms....
no jasne, presne, aspon vies na com si, keby si si nebola ista, a proste nic, tak by to bolo horsie. takto vies, co mozes cakat, a povedal ti to narovinu, to zase uznavam, nie ze potom sa chlapy vykaslu na zenu....a tak...chapes.
sue, idem hajat, lebo uz mi klipkaju oci, a planujem sa rano zobudit o takej 6 a umyt si tie vlasiska! musim dako vypadat na uradoch nie ked uz musim tam ist...nech si o mne nepomyslia, kto som co som, odkial som....

sue
5. mar 2007

Ja už mám vlásky umyté...teraz som to zvládla...len za necelé štyri hodiny vstávam...bože, ja som blbko...a ešte tu vysedávam 😲 😀
Dobrú nôcku...

sue
5. mar 2007

Idem hajať aj ja...snáď sa podarí...