Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

sue
21. júl 2006

LOvacka, ja som mala dnes pokusy s teplým čajom ale po 1 hrnčeku ma tak naplo, že som sa prezliekla do plaviek a pila ďalej normálne džús a minerálku...
Mixka, čo ty tu? 😉

mixka
21. júl 2006

sue, nemozem spat

sue
21. júl 2006

Sunny, sladké sníčky...
Mixka, kde je Mixkatatko?

lovacka
21. júl 2006

ahoj mixka
sunny dakujem a dobru noc prajem
sue no ja caj ani nepijem snazila som sa pit vela grapefruitovho dzusu ale nic nepomaha ☹

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

noo, fotky detuli mam, ale su prilis velke, takze mi ich sem neda, ma to stve, no budem sa musiet lucit s vami, bo aj pocitacik mi treba zbalit do batohu dneska 😀

mixka
21. júl 2006

sue, spinka

sue
21. júl 2006

...a to ťa nemôže pred uspinkať niečím príjemným??? 😉 😵

lovacka
21. júl 2006

baby a zajtra zase musim do prace 😒 ☹

newyorkgirl
autor
21. júl 2006

babulky, tak ja idem, majkajte sa a dobru nocku vam potom paaa 🙂

sue
21. júl 2006

Lovacka, ja neviem čo so sebou ☹ kým som nebývala v BA, všetko bolo OK, žiadne choroby ani nič...teraz som nachcípaná stále 😠

lovacka
21. júl 2006

new urcite sa ozvy ze ako sa mate papa 😉

sue
21. júl 2006

Lovacka, a nemala by si ísť hajkať?
NY, sladké sny...a dávaj na vás pozor 😉 🙂

lovacka
21. júl 2006

sue hej mala ale cakam este na mojho chrobacika este pracuje a potom pojdeme buvkat.vies ked si pomylsim ze zase ma bude dusit a sa mi zapcha nos a hlava ma boli tak ma to ani netaha do postele 😒

mixka
21. júl 2006

sue, mame tichu domacnost...

lovacka
21. júl 2006

a ty mas co nove sue?ziaden objav na svete?nejaka dovolenka?jaj ved ty si bola niekde nie?naspi ze jak bolo 🙂

sue
21. júl 2006

Mixka, čo sa stalo? ☹ veď zajtra idete na kratučkú dovolenôčku, tak čo je? ☹
Lovacka, tak budem držať palúšiky, aby to prešlo 😉

lovacka
21. júl 2006

mixka co sa stalo ze mate ticho?inac ja neznasam ked sa nerozpravame a potom nedostanem boztek na dobru noc a ani ma nepohladka a ja bez toho uz neviem zaspat.to je horor pre mna a to je riadny trest a on to dobre vie kotuha jedna 😀

lovacka
21. júl 2006

chcela by som ist nakupovat niekde ste videli baby ake sviecky sa mi podarilo kupit?teda jedn som dostala a jedne som kupila 😀

sue
21. júl 2006

Lovacka, objav je - už takmer mesiac 😔 😅 zatiaľ je to krááásne...len si stále klopkám, aby som to neuriekla ☹
A dovolenky tiež boli - Lotyšsko a Taliansko...ale alone 🙂

lovacka
21. júl 2006

tak drzim vsetky paluchy aby to vyslo a bay to bol ten pravy. 😀 a ako bolo na dovolenkach?bola si uplne sama alebo s nejakymi kamoskami?

lovacka
21. júl 2006

mixka sa nam nejako vytrtila ☹

sue
21. júl 2006

Dík 🙂 dúfam...a verím... 🙂 a dovolenky boli fajnééééé, som si oddýchla ako už dávno nie...single život má tiež výhody 😀 a v Lotyšsku som bola u známych a v Taliansku u sesternice čo je tam vydatá, ale všade som bývala sama, len keď mi bolo smutno, tak sme niekam vyrazili 🙂

sue
21. júl 2006

Lovacka, pekný preklep 😀

sue
21. júl 2006

Mixúlik, čo si nám zabuvinkala?

lovacka
21. júl 2006

aha.ja ked som smutna ze ma niekto na toto tak rada nakupujem.nasi sa zase nevedia dockat svadby a hlavne ked im poslem fotky co mam nove tak mamina je cela bez seba.Vcera som ukazovala fotky priatelovej mamine tak aj je ja celkom pacili vecicky.uz len vydrzat do buduceho roka 🙂

lovacka
21. júl 2006

ospravedlujem sa 😀

sue
21. júl 2006

Alebo sa pritrafí mimi a bude skôr, či nie 😉 🙂

lovacka
21. júl 2006

sue prave pijem pocuvaj:dve lyzicky medu a jedne odstaveny velky citron a zaliate troskou vriacej vody.a je to kysle ako toto 😖 usta mi krivi vseliako 😅 ☹ 😒 ale zvladnem to ved to su vitaminky
mixka halo halo patrame po tebe 😀

sue
21. júl 2006

Lovacka, tak to papám ja aj normálne 😀 prečo si tam nedáš viac medu?

lovacka
21. júl 2006

ale uz to mame tak nejako napalnovane tak hadam mimi pocka este chvilku a nemame kde byvat este tak musime pockat a nie sme ani na SVK tak o to horsie