Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

martinadt
26. aug 2007

ahoj dannynka

dannynka
26. aug 2007

martinka ahooj
🙂 🙂

martinadt
26. aug 2007

ako sa máte? s gabičkou 🙂

dannynka
26. aug 2007

no my celkom fajn,poslucha a aj sem tam vymysla.Cez den malo spi ale nemozem sa stazovat lebo noc my prespi... 🙂 🙂 🙂 no len sem tam cez den pri nej nestiham....šidlo moje male... 😎 😎 😎 😎
a vy??? 😀 😀 😀 😀

newyorkgirl
autor
26. aug 2007

my sa uz dlhsie pasujeme so zaspavanim vecer, nechce si za svet lahnut len sa drzat a nosit na rukach a reve reve reve... som bola uz kupit homeopatika na to, ze by sa to malo skludnit tak sme dnes zacali davat o par dni uvidim, tak dufam dufam, lebo toto je hrozne vsak normalne deti kedy chodia spat a my vcera o 22.30 a dnes o 23 akoze sila 😒

dannynka
26. aug 2007

new-a rano ti kedy vstava??? 😒 😒 😒
no prajem vam aby vam to cim skvor preslo,to obdobie???

martinadt
26. aug 2007

xixi to musíte mať doma radostíííí 🙂 a ako si zvládla keď šiel manžel do robôtky a opäť s malou sama 🙂
no ja sa tiež nesťažujem, ja som dnes mala oddych prvý krát bez malej počas dňa skoro celého iba som ju nakŕmila a zas mi ju ujo zobral preč vonku sa s ňou prechádzal 😀
aké máte počasie?

tinni
26. aug 2007

ahojte 🙂

martinadt
26. aug 2007

ahoj tinni ako sa máš ty a rebeka?

dannynka
26. aug 2007

no celkom v pohode az na to ranne vstavanie k nej ked na mna rano s postielky vyskala,keby si ju videla je zlata.... 🙂 🙂 a to sa aj v spacom vaku postavi...žabčidlo male(tak ju aj s manzelom sem tam volame).no ale tento tyzden to bude rano fajn lebo ma poobednu tak rano vstane on,ale vecer na to budem sama a to nam aste tyzden tepla voda nejde... 😒 😒 😒 😒
si sa musela mat fajn bez ,no moju by som asi tak dat nemohla.Jan sa pomyli ani osprchovat ist nemozem co uz place ked ma nevidi.....malej 😒 😒 😒

dannynka
26. aug 2007

tinni-ahoj
matka-pocasie je take horuce do 30-stupnov tu dnes bolo... 😎 😎

newyorkgirl
autor
26. aug 2007

dany, ona vstava ako kedy, vacsinou medzi 7-8 ale dnes napr. az pred 9tou kedze vecer bol taky aky bol, tak rano uvidime idem uz buvat veru som vystavena 😅 😔

martinadt
26. aug 2007

ale tak ranné vstávanie je pri drobcoch normálne 😀 a to fakt musí byť zlatá tu už nezastaví nič keď sa jej nechce ležkať alebo niekde len tak tíško sedkať tak spraví zrejme aj nemožné aby sa odtiaľ dostala 🙂
no bola som bez nej prvý krát takto že šla von bezo mňa tak to bol taký čudný pocit ale tak oddýchla som si 🙂
a predvčerom sme jej kúpili kolotoč na postielku tak najskôr na to len tak zamyslene kukala že či nám šibe čo sme jej to pustili čo to hrá kukala ako to behá potom počúvala že ako to hrá a čo to má znamenať a na nás taký pohľad nahodila že čo si myslíme že či to strpí a zas sa na chvíľku zamyslela a potom sa začala usmievať taká bola milá sme sa na nej zasmiali 😵

dannynka
26. aug 2007

o.k.tak dobru noc a pevne nervy ti prajem,pa pa 🙂 🙂 🙂

tinni
26. aug 2007

mame sa fajn 😀 Beccuska uz spinka, priatel pozera telku a ja mam konecne chvilu cas byt na konikovi 😀 a vy ako?

newyorkgirl
autor
26. aug 2007

dobru noc kocky 😉

martinadt
26. aug 2007

ten tvoj drobček rastie ako z vody 🙂 🙂 zlatučká je veľmi 😵 😵 😵 😵
no a my sa máme dobručko aj teraz som písala trošičku vyššie o malinkej čo sme jej kúpili ten kolotoč 😀

michalag
26. aug 2007

ahooojky, 🙂

martinadt
26. aug 2007

dobru new 🙂

dannynka
26. aug 2007

martinka-no aj nasa tak podobne kukala ked ho po prvy raz vydela.... 🙂 🙂
no aj mne sa davnejsie podarilo ze s nou manzel siel von aby som si doma oddychla ale bol to pravy opak.Chgybala i a bolo mi smutno a to ani dlho neboli prec...normalne som chodila ako telo bez duse. 😒 😒 to myslis???
tinni-no aj ja mozem vacsinou len po veceroch ☹ ☹ ☹ mala my neda vydychnut...ale som rada ze ju mam.... 🙂 🙂 🙂

martinadt
26. aug 2007

ahoj miška (ak sa tak voláš) 😎 😎 😎 😎 nemôžeš ani ty spinkať?

dannynka
26. aug 2007

michalag-ahoj 😎 😎 😎

dannynka
26. aug 2007

no takych je nas tu asi viacej,no nie??? 🙂 🙂 🙂
co oddychujeme na konikovi?? 😉 😉 😉

michalag
26. aug 2007

ja som take nocne vtaca, ale musim sa prinutit ist spat. Posledne dni chodim okolo 1:00-1:30, ale rano som ako... 😅

martinadt
26. aug 2007

no ano presne to myslím, proste nemohla som nájsť pokoj že nemám dohľad nad maličkou a že je čo i len mimo domu a ja tam s ňou nie som 😒

dannynka
26. aug 2007

miska presne tak moja rec,tiez som si povedala do polnoci a dost,uvidim ci dodrzim...... 😅 😅 😅 😅 😅

tinni
26. aug 2007

mati, dakujeme 😵 a ako mala reaguje na kolotoc?
danny, no ja sem nemozem kvoli praci, nic teraz nestiham 😀 a ta tvoja malicka je taky certik, ze ti neda ani vydychnut??? 😅

michalag
26. aug 2007

martinka, ja som tiez taka nepokojna, ked ho dam k mamine (ked si robime v byte, alebo ideme na vacsie nakupy do bytu, lebo s nim sa neda) a to moje sidielko je starsie

dannynka
26. aug 2007

no tak na to si uz musime zaca zvykat,no a mne sa aj teraz zda ze mala sa mi uz pomalicky ale isto odstavuje od mliecka... 😒 😒 😒 je mi s toho troska smutno ze uz si ju nebudem moct tak tutulkat... ☹ ☹ ☹

michalag
26. aug 2007

danny, ved ja si tak hovorim stale, ale tu si dokazem oddychnut