Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

martinadt
4. dec 2008

ahoj siska, očže nespíš?

silvia.t
4. dec 2008

V poslednej dobe s tym mam problem...vlastne od zac. tehu zaspim tak o 2-3 a som hore o 7

martinadt
4. dec 2008

aneni si potom cez deň unavená?

didusa.risulo
4. dec 2008

ahojte aj ja veru ponocujem a v poslednom case do cca 1:15 😝

martinadt
4. dec 2008

ahoj diduš, to chodiš spavať ešte celkom slušne

didusa.risulo
4. dec 2008

hej a vy o kolkej? 😕

martinadt
4. dec 2008

no ja niekedy zaspím až okolo pol štvrtej štvrtej dotedy sa prevaľujem v poseli 😠

didusa.risulo
4. dec 2008

coze?a to potom ako ficis cez den pri malej?

martinadt
4. dec 2008

niekedy ozaj vľmi ťažko, ale skôr zaspím s ňou cez obed ako v noci to sa mi moc spať nedá.. ale malá sa cez deň vyhá s bratancom ale o chvíľu začne pracovať tak si budem musieť opäť zvykať na ťažšie dni

silvia.t
4. dec 2008

ja mam stastie ze som na PN potom doobedu dospavam,ale ta len taku hodku... ☹

martinadt
4. dec 2008

nedá sa ti spať kvôli chorobe? 😕

martinadt
4. dec 2008

baby už ste šli asi spať čo?

silvia.t
5. dec 2008

Je tu este niekto????
martinadt-ja som na rizikovom tak preto som na PN ale citim sa vyborne 😀 ani neviem ze mi nieco je...stale sa zobudim ,ze mi treba na wc a potom uz nemozem zaspat 😠

martinadt
5. dec 2008

tak to si teda "užívaš" ten čas doma strávený čo?? 😖 a býaš cez deň sama?

silvia.t
5. dec 2008

Uz mi to ide na nervy 😖 byvam v Ke a rodinu mam uplne na vychode...som tu este len 3mes a nikoho nepoznam tak mam pocit ze mi uz zacnaju rast rohy ☹

martinadt
5. dec 2008

a nemáš nejakú susedu s mimiskom alebo niekoho ským by sis a zoznámla? 😖

silvia.t
5. dec 2008

Este som nepatrala po nikom...no mam 2 susedy seniorky okolo 65ky ale do ich klubu sa nezeniem....aj ked neviem ci z tej nudy nakoniec nebudem sediet pri telenovelach a vsetko komentovat 😅

silvia.t
5. dec 2008

som zabudla dodat ,ze v ich spolocnosti ....

martinadt
5. dec 2008

do mája máš veru času a času.. ale isto tam musí byť nejaká mladá baba o by si s ňou mohla tráviť čas, nebyť sama snieym si pokecať.. chodievaš ajv onku sa prejsť či ani moc nemôžeš?

silvia.t
5. dec 2008

Ale hej...na druhy tyzden idem k nasim a budem tam az do silvestra tak sa uz neviem dockat...a na vianoce ma prist aj manzel tak potom to uz bude v pohodke....aspon dufam 🙂

martinadt
5. dec 2008

tak to je super 😵 aspoň nebudeš sama .. a keď budete mať mimi tak bude ľahšie hľadať mamičyk s detičkami 😉

martinadt
5. dec 2008

už tu zrejme nikto nestraší čo?

silvia.t
5. dec 2008

martinadt vcera si to pretiahla az do rana 😵 ja som o 2 spala jak zabita a zobudila som sa asi pred hodinou...takze konecne som sa vyspala 😀

martinadt
5. dec 2008

siska no super 😉 to si si tieda dobre pospinkala, ja som niečo po tretej tiež zaspala a teraz mi spímalá tak si len tak vegetím pri pc 😝

martinadt
5. dec 2008

straši tu ešte niekto?

monkula
5. dec 2008

maťka, ja... 😝

martinadt
5. dec 2008

nemôžeš spať?

emily333
5. dec 2008

ahojte babenky aj vy cakate na mikulasa 😀

martinadt
5. dec 2008

emily jasné, chystám sa ho ulapiť do vreca 😝

z.g.
5. dec 2008

čafte, čakáme mikuláša , a nechodí
ja som si schrupla poobede smalou, a teraz tu lapím 😢