Poohovárajme naše polovičky

mirka414
18. jún 2007

podme ohovarat nase polovicky-tato tema je aj na svadbe ale tam este netusia co chlapi vyvadzaju ked sa ozenia a stanu otcami....takze co smiesne vyparatil ten vas v poslednej dobe??

mirka414
autor
18. jún 2007

sonana KLEMENT?to moj chce chlapca menom VASILIJ!Zevraj to bol nejaky velky bojovnik v2svet.vojne!!!krasnu noc.paaa

mikca
18. jún 2007

no uplně to vidim, stačí když chce malá od něj něco postavit, tak jí to postaví ale malá musí jen koukat 😀 😀 😀 je pak děsně nervozní když mu malá radí

bubca
18. jún 2007

mirka:aj to je dobré 😉
mikca:dneska ti nějak šlapu na paty 😉 lego vymysleli pro tatínky,nikoliv pro děti,našeho tatíka vždycky naprdne,když mu ten jeho výtvor davídek zbourá 😅

mirka414
autor
18. jún 2007

a co mam hovorit ja ked moj kupil ponika LEONIE a to ma len9mesiackov,ha??!a poznate tu rozpravku sponkopf,ci ako sa to vlastne vola?!to moze aj Pamela Anderson tancovat naha tato rozpravka ma prednost!!! 😀

bubca
18. jún 2007

mirka:iniciatíve sa medze nekladú...ale je to sranda 😀 evidentne sa tiež nenudíš 😀

bubca
18. jún 2007

babizne,ja sa pre dnešok rozlúčim,ale určite sem zajtra mrknem...slušne sa to rozbehlo 🙂
mirka:parádny nápad s touto témou 😉 tak dobrú noc

mirka414
autor
18. jún 2007

a ked ucil dcerku ako zneskodnit plysovu stonozku dialkovym ovladacom??alebo pocuvam z izby``povedz ADOLF``a ako svadobny dar potrebujem trezor on je schopny do rana zjest 6 mocca jogurtov a na1kg jogurt mu staci10minut a je vtahu!!a ked som ho ucila po slovensky povedz DUDLIK tak to bol vzdy len DUDOK... 😀 😀

bubca
18. jún 2007

mirka:proste paráda...ale ja už fakt musím končiť,tak dobrú noc a snaž sa to rozdýchať,bude horšie 😀 😀 😀

mirka414
autor
18. jún 2007

bubca ja viem to horsie cakam co vyparati v svadobny den 😀 .tiez prajem krasnu noc.pa

elenita
19. jún 2007

jej, sonana, no ten moj je preeeesne taky isty!! Neuveritelny flegmatik a tiez ma na starosti ziacky oddiel....futbalistov..... 😉
Ale ta jeho flegmatickost sa prejavuje napr,. v tom, ze v septembri mame svadbu, ponukol sa, ze vybavi kameramana a oznamenie, a este nemame ani jedno.....na obrucky a jeho svadobny oblek mame podla jeho slov este take 3(!) mesiace casu.....zhanam to budeme asi den pred svadbou......ale to som odbocila od temy deti 🙂

hanka274
19. jún 2007

u nas to niekedy prezenie nas ocko s oblecenim...ked sa niekam ponahlame a ja nieco balim, ukladam, proste rychlo-rychlo, nakazem nech ju oblece do toho a toho, tak napriklad, ked ma doma body, tak na to jej dokaze obliect tricko s kratkym rukavom....a ked nahodou ide TV a nieco ho zaujme, je uplne jedno co mala robi, ci si nieco tuka, vytvqara, presuva, maze v PC, alebo mi papa hroznovy cukor, obycajny papier....
su to ockovia...ale lubime ich!

hanka274
19. jún 2007

a ma napadlo este....sme si davnejsie pozerali METRO katalog a v tom case som poskulovala po nejakom sportovom kociku, alebo trojkolke, kvoli korculovaniu....no a presli sme na hracky a tam bola zostava trojkolka a este nieco k tomu PRE BABIKY, ruzove...a moj muz, ze kukni za aku cenu tu maju pekny dievcensky kocik asi som chcela, a je taky pekny ruzovy ako pre Hani. tazko by sa tam zmestila...
no maju niekedy hlasky...

elenita
19. jún 2007

hanka to je nahodou mile 🙂 podla mna mate super ocinka 🙂

hanka274
19. jún 2007

ktory ale nevie prebalovat ked je pokakana, a ani lyzickou krmit. Vraj to on nevie 😀 😀 😀 😀 max. tak sa s nou kupat spolu, dat bananik, prebalit ciko... 😠 😖

elenita
19. jún 2007

ale to je super....niektori oteckovia nezvladaju vooobec nic.....viem to, mam to vo svojom okoli........ 😠 😒
a najviac ma mrzi, ak pre svoje deti nie su vzorom, ak su takpovediac padavky.......aj to poznam.......

barja
19. jún 2007

jaj babule ja nechápem len jedno - keď sme doma a ja mu poviem aby malého prebalil a prezliekol tak to je samá výhovorka- najprv nevie nájsť plienky(!), potom nevie v ktorej skrini má oblečenie (!), potom nevie čo mu má vlastne obliecť až ma z toho triafa šlak, ale keď ja musím odísť na celý deň z domu a on ostane s deťmi sám tak zrazu vie kde sú tie plienky, vie kde ma malý oblečenie a vie čo mu má obliecť 😀 😀 😝 a všetko to zrazu ide aj bez obkecávačských rečí 😀 😀 😀

bubca
19. jún 2007

barja:to je tzv."chvíľková amnézia",kamoška má doma niečo podobné 😀

mikca
19. jún 2007

barja tak to máš dobrý, to já mu to musím vše připravit kdyby ne tak je schopnej je navlíct do věcí které nejsou jejich a vůbec by mu to nepřišlo divné ...

barja
19. jún 2007

😀 😀 😀

vesi
19. jún 2007

kočky, ja keď som bola v pôrodnici, tak mi zakaždým volal čo má malej obliecť keď išli za mnou. 😀 Ešteže tie veci aspoň našiel nie? 😀

mikca
19. jún 2007

no vesi to mi ani nemluv já když jsem viděla v čem mi přivedl do porodnice malou.... měla na sobě šaty a ty ještě měla strčený do sukně užasná 😀

bubca
19. jún 2007

vesi:tak to bol úspech,dúfam,že si jeho výkon patrične ocenila 😀 😀 😀

elliana
19. jún 2007

vesi, to je fajn...horsie je, ked mi volal do porodnice, co si ma obliect on!!!!!!!

barja
19. jún 2007

Eli 😀 😀 😀

vesi
19. jún 2007

Nedávno išiel so staršou prvý krát k alergologovi a odtiaľ mi volal 3 krát, že to nemôže nájsť, že na ktorom to je poschodí atď.ako keby som tam ja niekedy bola!Tak som mu povedala nech sa niekoho opýta.tak mi potom volal naspäť, že tam nikto na chodbách nieje.tak som mu povedala, nech niekde zaklope a opýta sa 😠 ale to už som bola fakt vytočená 😀 Ale ináč je úplne v poriadku, ja neviem či mal nejaký skrat alebo čo 😀

paska
19. jún 2007

😀 vesi a nemáme my za mužov súrodencov? 😀

vesi
19. jún 2007

paska, človek nikdy nevie 😀

barja
19. jún 2007

To ho ešte ospravedlnuje, že tam išiel prvý krat, ale my chodievame dosť často na Kramare so starším synom a raz som nemohla ísť tak išiel iba on so synom a volal mi uplne vážne , že ktorá je to budova!!!Chápetem to už je na porazenie 😀

mirka4
19. jún 2007

tak toto je super tema. 🙂
Ako mna zacina tocit moj drahy. Bola som vonku na prechadzke aj s malou a s kamoskou. Volali sme si s drahym ze pridem asi o siedmej, lebo vtedy ma mala jest. No ale spinkala, tak som ju nechcela budit, tak sme sa este prechadzali. Pridem domov o osmej, a on ze kde som. Tak som mu odpovedala ze vonku. Tak sa nasral, ze aj on mi toto povie, ked niekde sa zdrzi. Tak som zacala do neho, ze ci mu mam povedat presnu trasu, kde sme sli, ci co? Chapete talk on je nasraty ze pridem o hodinu neskor. Pritom vedel s kym som a co robim. A pritom ked som doobeda vonku, tak ho to nesere. Zrazu aky starostlivy. Isiel teraz ku kamaratovi, mala som ist aj ja, ale presla ma chut ist von. Tak si tu vypisujeme sms a hadame sa cez ne. Som mu napisala ze ak mieni byt takyto ,tak ani nemusi chodit. Nech pride ked sa ukludni. Tak eese urazeny, ze si neviem priznat chybu, ze som po nom zacala hned bliakat a ze doteraz nevie kde som bola. Ze si neviem priznat chybu a z e hnede kladiem podmienky. No chapete to?

elliana
19. jún 2007

no, tak aj moj je asi v pribuzenskom vztahu s vasimi muzmi...s tym hladanim...este nikdy nenasiel nic v obchode, co som potrebovala, aj ked mi je jasne, ze to maju..Napr. potrebovala som cukor, isiel do tesca a priniesol praskovy, lebo krystalovy nemali...potom z neho vyliezlo, ze ho mozno mali, ale nebol vo vyske oci a on sa dole nediva 😀