Poohovárajme naše polovičky

mirka414
18. jún 2007

podme ohovarat nase polovicky-tato tema je aj na svadbe ale tam este netusia co chlapi vyvadzaju ked sa ozenia a stanu otcami....takze co smiesne vyparatil ten vas v poslednej dobe??

elliana
19. jún 2007

barja, by ma porazilo....ale cakam, kedy sa to stane aj MM....

vesi
19. jún 2007

tie nákupy.Lístok nechce, veď načo, mobil nechá doma, ale hlavne, že musí mať ten najnovší a najlepší. a do obchodu sa vráti ešte 2 krát. 😝

mikca
19. jún 2007

tak vesi u nás je to jiný ten lístek má, ale nakoupí ještě dalších deset věcí navíc 😀

erika153
19. jún 2007

mikca 😀 moj robi to iste. napisem mu papierik ten necha doma v obchode je aj hodinu vsetko musi pokukat a nakupi somariny 😀

barja
19. jún 2007

U nás zas nakúpi presne podla lístka. A to ma štve , lebo vždy čakám, že donese aj niečo navyše napr. niečo sladké alebo niečo len tak mňam a on nič. Keď mu to vytknem tak ma odbije, že som mu nenapísala.

vesi
19. jún 2007

No, terz už lístok nosí, aby ma nemusel potom počúvať 😀 , ale keď ide s našou Nikolou, tá to využije a pýta si veci čo by som jej ja nekúpila, lebo sa mi to zdá drahé - napr.to malé mlieko antiviro, veď za tú cenu kúpim litrové, takže okrem nákupu donesú tiež plno somarín. 😝

barja
19. jún 2007

Ale inak ho nerada posielam do obchodu, lebo vždy príde za tri hodiny 😖

vesi
19. jún 2007

A ešte včera. išiel pre staršiu do škôlky a bral aj malú v kočíku.O chvíľu bol naspäť, že prší. ja pozerám von, nikde nič, a on že začínalo a že predsa nezmoknú, tak išiel autom.Kočky, ja doteraz čakám na ten dážď 😀

mikca
19. jún 2007

barja a pak že my jsme v obchodech jako doma co 😀

bubca
19. jún 2007

baby,na môjho muža nemáte,ten sa práve teraz rozhodol,že sa musím okamžite naučiť robiť s jedným programom,tým okamžite myslel hneď teraz...keď som už totálne vyšťavená 😝 a ešte sa čuduje,že prečo sa mi nechce...

vesi
19. jún 2007

mikca: 😀 😀 😀

mikca
19. jún 2007

bubca vesi kukuč 😀 😀
bubca já to říkám pořád nemáš doma mého chlapa, tak nějak ho poznávám 😀

bubca
19. jún 2007

barja:tak môj je pravý opak,zásadne kúpi všetko iné,len nie to,čo má na lístočku a potom sa ešte čuduje,že nieje navarené 😖 skúšali ste niekedy mimo iného 😀 navariť z gumových medvedíkov a vône do auta?

vesi
19. jún 2007

bubca a z čoho si vyšťavená? veď len varíš, upratuješ, staráš sa o deti a pracuješ? 😉 tak ja neviem... 😀 😀

vesi
19. jún 2007

jaj a ešte sa staráš o manžela 😀

barja
19. jún 2007

Vesi tak sa mi zdá, že niečo podobné mám doma . 😀 čakám, že za chvílu bude aj so smeťami chodiť s autom 😀 😀 😀

mikca
19. jún 2007

bubca vedeš 😀 😀 😀

bubca
19. jún 2007

vesi:tak tak a ešte sa v práci učím robiť návrhy a objednávky,plus kompletnú agendu...tak fakt netuším,z čoho môžem byť unavená...inak,on sa fakt urazil,že sa to teraz nechcem začať učiť...chlapi sú horší ako baby 😀

vesi
19. jún 2007

bubca, sú horší ako deti 😀
Raz som išla s deťmi na bicykli preč a MM, že ide aj on a bral kľúče od auta.Keď som mu povedala, že v pivnici má tátoša - bicykel, tak sa skoro urazil. 😉
barja, aj to raz môže byť 😀

bubca
19. jún 2007

vesi:teda,keď si to tu tak čítam,mám dojem,že sú všetci navlas rovnakí 😀 aká útecha,že to nemám doma iba ja 😀 😀 😀

vesi
19. jún 2007

Hovor mi o tom bubca 😀

barja
19. jún 2007

Baby inak ak by ste chceli niekedy viedieť A je to ! naživo, tak dojdite k nám. Tak napr. V nedelu - po mesiaci čo sme robili podlahu v kuchyni tak sa pustil do zrezania dverí, lebo boli trošku večšie tak sa nám nezmestili. Tak najprv hodinu nadával, že aku ma hnusnú pílku, že to sa s takou nedá robiť. Tak išel do Hypernovy a kúpil novú pilku. S tou novou pilkou urobil asi štyri zárezi a zlomil pilkový plát. Tak nasadil náhradný plát a urobil asi dva zárezi a rozbil komplet sklo na tých dverách. Tak dvere skončili rozbite a nezrezané v pivnici.

bubca
19. jún 2007

barja:skvelý výkon...pochválila si ho?

lenocka23
19. jún 2007

cafte baby... okupujeme dalsiu temu..?? 😀 😀 😀 😝

maaja
19. jún 2007

čítam ako vasi chlapi nakupuju podla lsitka 🙂 tak ten moj to nezvladne ani tak - raz som ho poslala, to sme mali tyzdnove babo - a napisala som mu nielen CO ma kupit ale aj AKO to vyzera - ked sa po troch hodinach vratil domov, tak bol cely nestastny a vyhlasil, ze on uz nikdy dio obchodu nejde, lebo ze on to jednoducho nedokaze ... odvtedy chodim do obchodu ja 🙂 ale ani to sa mu moc nepaci, lebo vtedy musi strazit babetko ;) ale vybral si sam ;)

bubca
19. jún 2007

lenocka:no vitaj a kde si sa nám stratila?ako dopadol ten pohovor?jasné,že okupujeme ďalšiu tému,ako povedala vesi,však sme superženy 😀

vesi
19. jún 2007

barja 😀 my máme a je to, keď ide robiť niečo môj brat s mojim otcom 😀 nakoniec sa pohádajú a robota ostane nedokončená 😝
a MM keď chcem niečo opraviť alebo zrenovovať, tak čím je starší tým častejšie sa to nedá 😀 😝

barja
19. jún 2007

A to sa najprv ako to rozbil rýchlo celý pozeral, či náhodou nieje niekde porezaný aby som ho lutovala a keď nenašiel ani škrabanec tak sa začal vyhovárať na sklo, že bolo staré!!! 😀 😀

lenocka23
19. jún 2007

bubca, pozvali ma do druheho kola, idem vo stvrtok... a mala som trochu vybavovacky... a aby som bola k teme... ten moj je asi zazrak prirody... lebo on nic take ako baby pisu nestvara...😉

lenocka23
19. jún 2007

a teraz vam uz zelam dobru noc.. idem este kuknut sedmicku.... paaa