Poohovárajme naše polovičky

mirka414
18. jún 2007

podme ohovarat nase polovicky-tato tema je aj na svadbe ale tam este netusia co chlapi vyvadzaju ked sa ozenia a stanu otcami....takze co smiesne vyparatil ten vas v poslednej dobe??

bubca
19. jún 2007

my sme boli naposledy u maminy a tá namiesto záhradnej hojdačky vytiahle len tie vankúše z nej,môj brat s otcom tak intenzívne montovali podľa návodu,až zničili celú konštruckciu a musela sa vyhodiť...veď hovorím,keby mal svet stáť na mužoch,tak všetci vymrieme...úha,ale som to zvrhla na feministickú tému 😝

vesi
19. jún 2007

lenocka, aj to pride 😀

bubca
19. jún 2007

lenocka:tak to by som nazvala prírodným úkazom 😀

lenocka23
19. jún 2007

no super, uz sa tesim.. aspon bude zabava..😉 😀

mirka414
autor
19. jún 2007

ja som mojho poslala kupit cumlik a on velky macher kupil hned dva pre 12-36mesacne deti a to mala nasa dcerka iba4mesiace!tak som jeden pichla do ust jemu a jeden jeho kamaratovi...

hasleerka
1. júl 2007

ahojte maminy a hlavne manželky, na úvod tu mám taký malý vtip ... Boh stvoril Adama a Evu a hovorí: Každému z vás dám jeden dar a vyberte si. Po prvé mám tu penis, na to hneď Adam vykríkol, že to chce on. Nuž a Eve zostal už "iba" mozog ... nabudúce napíšem aj ja dáku historku, lebo mám presne takého istého manžela ako vy, ale už sa práve vrátil z prechádzky, tak až to nevidí ... papa

adkap
1. júl 2007

Ahooojte 🙂
Takze aj ja sa pripajam mam aj ja jedneho z vasho klanu 🙂 genetika muzov je v urcitych veciach uuuuplne rovnaka.
Mna tiez fascinuje jeho starostlivost o malu. Uz ma rozculovalo ze ja musim robit milion veci popri malej a on ked ide nieco robit tak sam a ja mam malu. TAk som ich raz vyhnala von a ja som si samozrejme nevylozila nohy pred telku ale isla upratovat prat a postavit varit.
Malinka mala asi 1,5roka a muz ze ide upratat garaz. Nedalo mi a stale som vykukala z okna z kuchyne nejako viem ako to jeho strazenie dopadne jakmile sa na nieco sustredi zabuda aj ze je zenaty ze ma dieta dokonca aj ako sa vola 😠 Zrazu vidim ako sa mala obsmieta okolo bicykla ktory je zaparkovany v strede dvora a v duchu si hovorim dufam ze je tato blizko lebo na nu spadne. Ani nie o chvilku rachot a mala pod bicyklom ja som vyzrela z okna ale tak aby ma nebolo vidiet tata skokom tigra vystreli po malu po tichucku ju vyberie spod bicykla a uteka s nou do garaze aby som nepocula nebodaj plac 🙂 tam ju utisil ked som sa pozrela opat bicykel ako keby tam ani nebol a malu santil a vyhadzoval do vzduchu no idylka 🙂 TAk som si povedala pockaj ja ti dam 😎 a vecer ked sme isli sprchovat malu tak mu hovorim "pocuvaj nezda sa ti ze ta mala kriva" a v duchu som sa smiala on zbledol jak stena a sice z pusy mu vyslo "nieee od coho by krivala" len com som zaliezla do kuchyne uz som pocula ako testuje chodzu malej "Elinka pod tatinkovi, chod ku dveram" 🙂 no ja by som z takychto prihod mohla napisat knihu 🙂 Urcite vam este par napisem nech je sradna 😀

karkulka55
1. júl 2007

adkap som sa supisne nasmiala 😀 😀 😀 😀

hasleerka
1. júl 2007

nuž ja som poslala toho môjho vyslovene len do jedného obchodu na syr, odkiaľ mi zrazu volal, že ten syr nie je ... bolo mi to trochu podozrivé, nuž ale vravím si, veď sa naozaj mohol minúť ... nuž nie, minul sa ten môj, totiž trafil do iného obchodu ... a tak sme boli bez syra

adkap
1. júl 2007

Karkulka rada vas este pobavim je toho dost 🙂 teraz som si spomenula na prihodu "ako sme si zacali delit umyvanie riadov" 😀 Raz moj mangel urobil fatalnu chybu ale uvedomil si to az neskor. Vecer umyval riad a potom ked uz bol s tym hotovy mi zahlasi " uz dva dni po sebe umyvam riady do konca tyzdna ich nechcem ani vidiet" 😉 no a do mna ako keby kopol 🙂 "ano takze tych zvysnych pat dni sa mam s radosotu za teba obetovat lebo ty ich po tych dvoch dnoch uz nechces vidiet?" a ked si ja po dvoch dnoch poviem ze ich nechcem ani vidiet zacneme ich vyhadzovat z okna a budeme jest zo zeme??? No a odvtedy mame presne podelene umyvanie riadov!!! Az neskor zistil ze mal radsej s prepacenim drzat...ale potom sme sa na tom zasmiali 😀
Inak mam milovaneho muzika poriadkumilovneho, pozorneho, rad nakupuje na rozdiel odomna, nikdy nezabudne na darceky a vyrocia na rozdiel odomna a velmi velmi ho lubim 🙂

lottie
1. júl 2007

já mám "taťku" taky velmi ráda, ale posílat ho pro cokoli dětského do obchodu už jsem vzdala. 3 dny chci, aby koupil dětské mýdlo. že prý jo, jenom neví jaké. říkám: jakékoli, akorát johnson a johnson prý je na houby, tak to ne. během těch tří dnů byl v kauflandu, v tescu a dokonce v nějaké drogerii, koupil vždycky hromadu jídla, salám, tlačenku, prací prášek, jenom dětské mýdlo prý nikde nemají. tak jsem vyšla s ním, do jiné drogerky, hlídám venku kočárek, měl koupit jenom to mýdlo, aby nezapomněl pro co jde. No přines mi s úsměvem toho johnsona 😀 😀 no, mýt se sním dá a přece nebudu nadávat.. mise splněna 😉

marcellinka
2. júl 2007

😀 😀 😀
dobreeeeeeeeee

lu777
2. júl 2007

ahoj holky, tak já mám taky prima manžela, je pozorný a šikovný... ale občas teda umí vyrobit historky..
jako když jsme žádali o adopci: přišla k nám paní z oddělení sociální péče, aby si obhlídla nás i byt.
tak jsme uprostřed pohovoru, sepisuje si zprávu a pak se zeptá jaké máme pedagogické zkušenosti, jak si představujeme, že bude přijetí dítěte do rodiny probíhat, jestli nemáme problém plně cizí dítě akceptovat a tak.

na to se můj muž rozzáří a říká: s tím já nemám VUBEC žádný problém, kdysi jsem si vzal kocoura z útulku a všechno proběhlo hladce, byl to super kocour (!!!!)
😀 😀 😀
teď se tomu můžu zasmát, ale tehdy by se ve mně krve nedořezal... říkala jsem si, že jestli nás kvůli tomu zamítnou, tak se snad rozvedu 😀

sunny6
2. júl 2007

moj nakupuje rad ,ale veci co mu nakazem ako na potvoru zabuda,ale kupi kopec ineho ...velakrat nepotrebneho 😒
Neviem cim to je ,ale maleho stale rozreve,proste maly ho zboznuje on maleho,hraju sa spolu a len co sa vzdialym hned po smiechu je plac.Proste mam , dakedy nanho take nervy ze sa s nim nevie hrat ako z 20 mesacacnym deckom ale ako zo seberovnym.Proste nemysli na dosledky,ako ked ho stekli na kraji postele,ze sa s tade asi lahko skotula,alebo ked otvori dvere a malemu priamo do nosa,ked ho vyhadzuje do vzduchu nie vzdy ho chyti opatrne,a niekedy ho to zaboli.Malemu sa to samozrejme pacia take skopiciny ale ani jeden nemysli na nasledky.

hasleerka
3. júl 2007

no oni tí chlapi ani jeden nemyslia asi dopredu ... ten môj išiel cez zimu s dcérou von a ked som ich stretla skoro som odpadla, lebo dieťa išlo len v ponožkách a rifliach ... na moju otázku prečo? mi bolo povedané, že ked sa obliekali chcela ísť oblečená ako ocko ... že mohla ochorieť a skončiť v nemocnici nikto nedomyslel ...

andrealiskova
5. sep 2009

No jo ti chlapi. To včera odpoledne tady byl můj exmanžel vyzvednout Lai na víkend a ona pak pojede v pondělí do školy od něj, no a s sebou vzal svoji malou 8-mi měsíční dceru Lauru, no a tak jsem se nějak zakecali a zapomněli na čas. Pak Honza zjistil, že je už pozdě a musí vyzvednout manželku od doktora, tak vypálil, vzal holky a jejich věci a odešli.
Ani ne za 2 minuty přišla Lai s tím, že táta naložil věci do auta a ji s malou Laurou zapomněl před domem, no to mě prostě dostalo, ale ono je toho víc.

nevesta
5. sep 2009

Babule, super som sa pobavila, tato tema je jedna z mojich oblubenych spolu s Perlami nasich deti 😀 😀 😀

Moj moc casto nerobi blbiny, ale minule ma dostal, ked rano obliekal malu a dal jej kratasy, co nosi babika (boli v jej skrini, tak som to aj trosku chapala). No samozrejme, kedze krpana mala uz vyse roka a tristvte, tak som sa divila, ako sa mu podarilo ju do toho navliect (gate su velkosti 50) no a jeho odpoved? No trvalo mi to asi 10 minut, ale ked boli v jej skrini... 😀 😀 😀

zeleny_cajik
5. sep 2009

jeej, to mila tema 😀 😀 😀 😀

andrealiskova
5. sep 2009

nevesta: 🙂 🙂

leniciatko
5. sep 2009

mne sa stalo toto s mojím taťkom: deti mali v škole koncom šk. roka regráciu. ja som bolal celý deň v robote, a volala som maželovi,aby im kúpil v bile niečo na pitie.nejakého jupíka.večer prídem za nimi do školy, a malý len stone ,že ho bolí bruško..... stále chodil na záchod... poprdkával..... potom bolo veru ja riedke..... 😀 už vo mne hlodal červík podozrenia.....
Zrazu príde dcéra za manželom a pýta piť. taťko -kápo rozopne ruscak,podá dcére fľašku jupíka. ale nie džús,ale on im kúpil sirup !!!! Tak moje chudátka vypili každé po pol fľaške sirupu,boleli ich bruchá. A kedže boli títo jupíci v akcii,taťko ich kúpil hned 6 ! no nemilovali by ste takého chlapa až za hrob???

zeleny_cajik
5. sep 2009

leniciatko 😀 😀
baby, tie historky su na knihu 😀 😀 😀

leniciatko
5. sep 2009

len škoda,že už to všetko napamätám 😀

mirka414
autor
6. sep 2009

hallooo u nas pribudli najnovsie dve zive mysi,vsetci normalny mysi zabijaju,ale moj ich musi pravdaze kupit a samozrejme hned parik,aby dcerka videla ako sa rozmnozuju 😒 ...

leniciatko
6. sep 2009

len aby si mala ich rozmnožovanie pod kontrolou a všetky myši pokope ! 😀

mirka414
autor
6. sep 2009

leniciatko ved to,ale mame ich cistotne su v nadobke a maju celkom okej luxus ako vsetky zvieratka u nas.mame ponika Tima,psika Kitusku,macku miau,zajacika a plus tieto dve mysi.skoro cele Zoo,ale deti maju radost a Markus sa dobre stara.

leniciatko
6. sep 2009

ja teda som bola zákerné dieťa. rybičky som otrávila anilínovou barvičkou 😀

nadhera
6. sep 2009

leniciatko, ja som rybkam naliala jahodovy dzus 😀

leniciatko
6. sep 2009

ale naše rybky neprežili,lebo som sa o ne už nechcela starať ☹

dominka11
7. sep 2009

😀 😀 dobrý názov témy