Poohovárajme naše polovičky

mirka414
18. jún 2007

podme ohovarat nase polovicky-tato tema je aj na svadbe ale tam este netusia co chlapi vyvadzaju ked sa ozenia a stanu otcami....takze co smiesne vyparatil ten vas v poslednej dobe??

bubca
18. jún 2007

mirka:tak táto téma bude mať určite úspech,veď ktorý muž je "normálny" 😀 ten môj sa napríklad včera rozhodol,že sa potrebuje opáliť...a ako silný muž samozrejme absolútne odignoroval opalovací krém...mala si ho vidieť večer 😀 😀 😀 a takto by som mohla pokračovať donekonečna...napr.o tom,ako stihol za 20 minút,ktoré som ho nechala bez dozoru "utopiť" nášho syna vo fontáne a ešte aj rozbiť bradičku si stihli... 😵 ako hovorí moja teta,chlapi sú prdnutí 😉

4a
18. jún 2007

no mě včera pobavil MM. O víkendu se o kluky výhradně stará. Byli jsme na návštěvě a kluci na zahradě objevili šutry. Takže začali házet do skleněných dveří. MM jim řekl jednou ne, nedělej to a bavil se dál. Kluci se samo začali řechtat a já vidím, jak napřahujou a hážou znova do těch skleněných dveří... Začal se zvedat, až když šutr dolítaval na sklo....Jako by se MM už 1000x ńepřesvědčil, že slovo NE je pro ně magnet. Naštěstí jsou kamarádi dobře pojištění 😀 .

bubca
18. jún 2007

4a:význam slova "ne" děti rádi nechápou-aspoň ty moje se tváří jako dementíci,když jim něco zakazuju...ale muj manžel je taky přesvědčený o tom,že stačí říct jednou...a pak už jen sbíráme střepy,nebo odklízíme jiné pohromy.A taky pořád nechápe,že když je v dětském pokoji ticho,vždycky se tam děje něco nekalého-jen chlap si muže myslet,že když jsou děti potichu,tak si hezky hrají 😀 😀 😀

4a
18. jún 2007

bubca,
to je přesný!!! Holt mají stejný SW 😀 😀 Já si občas myslím, že jsou hluší, teoreticky by na to měli šanci. Ale od Dr. je potvrzeno že ne 😀

To jednou hlídala moje máma a kluci dají zabrat. Trošku si dáchla na kanapi, kluci byli zticha. Už jí to bylo divné, tak je šla hledat. No a pánové mým tělovým máslem natřeli celou podlahu v koupelně a i svoje tváře. Samo pochopili, že je průšvih, tak že jako utečou. Jenže jak bylo namáslováno, tak jim to děsně klouzalo a nemohli ven. Moje máma si cvrnkla smíchy do gatí 😀 😀

elenita
18. jún 2007

No to ako keby som pocula mojho svagra.....milacik nerob to, spadnes.....nelez tam, spadnes..........(strasny krik a plac).co som Ti hovoril?? 🙂 🙂 A pritom sa ani raz nezdvihol, aby dietatu zabranil liezt tam...alebo len zacne strasne vzdychat, ze :Co zasa robiiiis? a pod. Ale dieta nijak inak nezabavi ani mu nebrani robit neplechu, co prave robi.

bubca
18. jún 2007

4a:jo jo,koukám,že je to všude stejný...tohle je fakt vděčný téma,nám se jednou dominka takhle hezky zřídila,když jsme se vypravovali někam na návštěvu-to jí bylo asi deset měsícu,všude lezla,já byla v koupelně,manžel měl hlídat a než jsem se vzpamatovala,dominka seděla v louži jedlého oleje,plácala do něj papírový ubrousky,děsně spokojená a moje drahá polovička koukala v obýváku na televizi 😀

bubca
18. jún 2007

elenita:no veď načo by sa dvíhal,však tie naše polovičky predsa zvládajú výchovu drobcov s "prehľadom" aj z gauča,nie? 😉

mikca
18. jún 2007

ahoj holky já uplně souhlasím se vším co píšete mám doma něco podobného holt jsou všichni stejní jak tak pozoruju a ten můj má ještě v oblibě říkat že nedělám nic jiného než že na ně jen řvu... taky super 😝

elenita
18. jún 2007

bubca preeeesne 🙂 Ale na nom je aj ten problem, ze je strasne precitlively....na vsetko....ked deti robia nieco zle, to len placlivo povie: co robiiis, nerob to...ale to je asi tak vsetko.sestre teda vooobec nezavidim 🤐
My s nastavajucim babo len planujeme, resp. sa snazime, ale uz teraz vidim, ze sa vie o sestrine deti a nase krstne deti lepsie postarat ako ich otec. On sa s nimi nevie ani len hrat....

mikca
18. jún 2007

elen tak to taky řešíme to hraní, MM taky tomu moc nedá spíš radši pustí TV a od starší je klid, a toho mladšího dá na zem at si hraje sám... takže taky docela bojuju s tím aby se jim víc věnoval

bubca
18. jún 2007

elenita:tak to teraz musím priznať,že môj manžel je super tatino,s deťmi sa hráva a venuje sa im fakt perfektne,to sa mu len občas niečo "zadarí" a ja sa na tom ešte niekoľko mesiacov šúlam... 😀 a pridávam ich rada k dobru 😉

sonana
18. jún 2007

Ahoj, na Koníka moc nechodím, protože mimi je teprve ve fázi plánování - a víc do budoucna, ale jestli nevadí, tady se připojím, název diskuze mě naprosto okouzlil 😀
Můj manža (zatím teda natěšený potenciální otec)a jeho pár kamarádů vyráželi na pánskou jízdu. Řešili, jak se kdo dostane na místo odjezdu a ten jeden (půl roku ženatý, dítě narozené letos v květnu) hlásí: Mě by mohla přivézt žena...sakra, my vlastně máme to děcko 😀 😉 No a takových hlášek je ten klučina plnej... 🙂

sonana
18. jún 2007

Jo, a co měl ten kámoš nabalený s sebou na jídlo? Veku a okurky... A povídá: Rohlíky tam měla jen tvrdý, tak jsem jí (ženě) je tam nechal... Být na jejím místě, asi ho zabiju, kdybych byla měsíc po porodu a muž by nebyl schopnej ani jít na nákup. 😠

bubca
18. jún 2007

sonana:jen se přidej,my tady ty naše miláčky zdrbneme moc rády...tato téma je opravdu kouzelná 😀

mikca
18. jún 2007

ahoj sonana , ikdyž jste ve fázi přípravy určitě si najdeš tady i mamči ve stejném stadiu... ale to tema je super, ikdyž je trošku pomlouváme tak stejně jsou to zlatíčka (teda některý) co by jsme bez nich dělali a těch pár kopanců co dělají...no jsou to prostě CHLAPI 🙂

sonana
18. jún 2007

hoky jste moc milý i na "nemaminy" , to je hezký. Já se teda na miminko začínám čím dál tím víc těšit, ale současně mám trošku strach z toho mýho chlapa. Kromě toho, že je to chlap 😀 tak je totiž taky děsnej flegmouš. (Čímž mě někdy dost vytáčí 😉 ). No, taky vede sportovní oddíl, teď byl s děckama na závodech a vytočil dvě ženský, co s nima jeli- trenérku a její matku - protože se jich vůbec nezastává, nechová se k dětem autoritativně, ze všeho si dělá srandu... Já vím, že je takovej, na druhou stranu je dětmi milován, prosili ho, aby příště mohli jet jen s ním 😎

bubca
18. jún 2007

sonana:no to bych ho zabila taky,mému drahému se občas něco fakt "povede",ale spolehnout se na něj mužu kdykoliv...jen ty jeho nápady mě občas fakt berou do kolen...mikca už ví...naposledy např. pojal nápad a v těch největších vedrech jsme s dětmi vyrazili na výlet na kolech...sportovat je totiž zdravé a tak jsme to museli zrealizovat hned 😀 moje teta vždycky jen praví,že chlapi z puberty zkrátka nevyrostou nikdy...pravidelně má chuť vraždit mého strýce,to je taky kapitola sama pro sebe 😅

mikca
18. jún 2007

sonana tomu mýmu zase spadla malá z bobíka a samozřejmě že za to mohla malá ikdyž v te době jí bylo něco málo přes 5 měsíců, oni jsou prostě flegmouši jak píšeš 🙂

bubca
18. jún 2007

sonana:a proč bychom na tebe neměli být milý?opravdu nevidím duvod být na někoho nepříjemná jenom proto,že ještě není mamina 😉 a z toho,že je tvuj manžel flegmouš si vubec nic nedělej,to je ten muj taky,na jednu stranu mě tím někdy šíleně vytáčí,na druhou to na něm ocenuju a ty budeš taky,ono se to při výchově dětí někdy docela hodí 😀

sonana
18. jún 2007

ale jo, já si říkám, že to aspoň vyváží moji povahu🙂 Vidíte, nakonec vlastně zjistíme, že si nemáme nač stěžovat, i když jim popadají děti, odřou si KVULI nim kolýnka, zaneřádí celý byt apod... Vlastně je připravují na život 😀 😀 😀

mikca
18. jún 2007

jasně holky jsou to prostě CHLAPI a tak to musíme brát s tím nic nenaděláme 😀

sonana
18. jún 2007

a poslední připomínka a letím: ten můj blbne i během přípravy na otcovství. Chce našeho syna pojemnovat Klement... Co vy na to? 😝

bubca
18. jún 2007

sonana:toto zde nejsou pomluvy,to si jen tak hezky povídáme,jak jsou ti naši tatíci skvělí... 😀 😀 😀 konstatujeme tady pouze skutečnost,no ne? 😀

mikca
18. jún 2007

klament.. noooo chce se mu pomstít 😀 , možná ho to pustí 🙂 , nebo tobě se to líbí

sonana
18. jún 2007

mě se to nelíbí, on se nechce pomstít, jen je takovej trošku...avantgardní a miluje 1.republiku 😀 😉 Holky, děkuji za milé popovídání, jak přijdu zítra, tak si s chutí přečtu o vašich domácích zážítcích 🙂 🙂 Přeju pevné nervy.

bubca
18. jún 2007

sonana:rozhodně vybočíte z řady...já zase ráda staré filmy s oldřichem novým 😉

mirka414
autor
18. jún 2007

dakujem krasne som sa nasmiala a zaroven mi odlahlo ze tych,,strelenych oteckov je viac``boze co ten moj vcera stvaral v CONNYLANDE(nieco ako ZOO) aj s nasim druzbom(o7.o7.o7mame len sobas)to bolo strasne!oni normalne nechceli uvolnit kolotoc detom!!a ked zbadali vodne pistole tak to som fakt uvazovala svadbu odlozit!ale otecko pre LEONIE je super! 😉

bubca
18. jún 2007

mirka:vitaj v klube 😀 u nás keď ježiško priniesol davidkovi vesmírne lego,hádaj,kto sa s ním celý večer hral? 😀

mikca
18. jún 2007

mirka taky dobrý, jsou to pořád ještě děti no, můj ted planuje jak koupí malemu auto na ovládání a vůbec mu nevadí že mu bude teprve rok komiu ho asi kupuje ....

bubca
18. jún 2007

mikca:no komu asi?a pak se ještě bude rozčilovat,že si ho chce synek taky pujčit-mám to doma...