Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

stresmenka
4. jan 2010

Majka a kde je sneh veď tu oskar ( slnko svieti ) a ani vločky vonku niet ☹

juliet221
4. jan 2010

a kde neni sneh ved tu v pp je 😀

vinka
4. jan 2010

Neviem Bianka kam pôjdeme či sa bude dať niekde tu v pp alebo pôjdeme do Lopušnej. 😉 Len ja zas budem s Chiarou mrznúť a oni sa budú sánkovať.

vichrica
4. jan 2010

O chvíľu sa ideme očkovať 😢. Dúfam, že v noci nebudú teploty. No a potom sa ideme korčulovať ku aréne. 😝
juliet - 🙂

stresmenka
4. jan 2010

juliet v kežmarku šak tu je jak teplo čakám že prco vstane a hajde von 🙂

vinka
4. jan 2010

Vichrica ty korčulovať a Laura?Aj ona sa už korčuluje? 😕

vinka
4. jan 2010

No mi sme fajne vymrzli vonku.Boli sme len v meste a pri priore bývalom sa Vivien raz spustila na klzaku ale sa rozplakala a už sa nechcela spúšťať. 😒 Tak sme sa len prešli a šli domov do tepla. 😀

juliet221
4. jan 2010

ja som dneska bola len tu v cinaku co je par metrov a mala som dost. len som pozerala ze nevladzem ja zviknuta vsade chodit peso a teraz no mam dost 😀

vinka
4. jan 2010

Hm...tak tu je pusto. 😕

danciacik
4. jan 2010

ahojte babulky. Jooj ja som vás dnes nestíhala. Doobeda som mala Damíka - zlatý to chlapec. Strašne sa mu páčil môj svokor a hneď čo mi deti pospali tak som poobede utekala ku sestre robiť papiere a teraz som prišla. Zajtra ráno utekám na úrad práce, potom budem s deťmi a potom zas ku segre. Jooj ale som si urobila hrianky a dala vínko s colou tak vegetím trošičku.

danciacik
4. jan 2010

Bianka my sme dnes mali karfiolovú polievku, stroganov a ryžu, zajtra by som chcela langoše
Joooj ale je hrozná zima vonku, brrrrrr.

danciacik
4. jan 2010

žeby som si tu teraz popísala sama?

vinka
4. jan 2010

No prišla som aj ja nakuknúť. 😉

stresmenka
4. jan 2010

nooooo možno 😀 😀 😀 😀 ja so teraz dožehlila a idem ešte porádek spraviť bo zajtra návšteva až do piatku ☹

stresmenka
4. jan 2010

joooooooooooooj ale si mi chute narobila s langošami ale nemôžem robiť, lebo sestra ma celiakiu a nemôže múčne jedlá tak som zvedavá čo budem variť celý ten čas čo bude tu 😒

danciacik
4. jan 2010

rizoto, kurací perkelt, strojanov, čo ja viem viac ma nenapatá bezmúčnych

juliet221
4. jan 2010

ja netusim co budem zajtra varit ani nakupene nic nemam 😢

vinka
4. jan 2010

Joj baby nejdú mi maili na azete.Bodaj by pes kopol hackerov. 😠 😠

stresmenka
4. jan 2010

mne nejde poriadne kôń a ani RP na azete takže kľuuuuuuud vinka 😠 😠

danciacik
4. jan 2010

baby vy nečítate noviny? nechoďte teraz na azet, napojil sa tam hacker a dokáže vám pomocou vašej prítomnosti a mailov vybieliť dokonca aj účet takže ruky preč.
Mne tiež blbne kôň

stresmenka
4. jan 2010

no idem ja poskladať spodné prádlo a do vane vyhriať kríže a prečítať časopisy od vianoc a hajať 🙂

Baby a kde máme Mirku a šparočku ??? neviete

miavin
4. jan 2010

aaaahojte, ako sa máte? ja mám stále doma mangela, tak nič nestíham, stále sme niekde mimo, čo tu nového? 🙂

stresmenka
4. jan 2010

no mirka nemohla som radšej milión spomenúť ako teba 😀 😀 😀 😀 😀 konečne si sa ozvala, ale OKI my ti to tolerujeme aspoň ja venuj sa manželovi 😉 a riadneeeee 😝

sipcek
4. jan 2010

ahojte,tak som zasa prisla po funuse ☹ Sasku uspaval Borko a po pol hodinke dosiel,ze chce Saska mna,tak len teraz sa usalasila a spinka.
bola som na urade si dat zvysit rod.prispevok,tak mam narok na 2 mesiace,co som rada,ratala som s jednym.tak pa a dobru noc-zamykam

juliet221
5. jan 2010

dobre rano. odmykam. zacinam rozmyslat co budem varit kedze doma nic nemam a aj tak musim do obchodu. no nic zatial si idem spravit kafe

danciacik
5. jan 2010

Dobré ránko, chcela som ísť teraz ráno ale je riadna na úrad ale je riadna kosa tak skočím poobede. Idem robiť tiel angoše.

miavin
5. jan 2010

dobré ránko, no mali sme nejakú nespavú noc - a variť idem špenátovú polievku a šampiony vypražane...a k tomu asi zemiačky 😀

stresmenka
5. jan 2010

dobré ránko Mirka my sme mali tiež takú noc, ale náš krpec vstal o 3,3O a ani panovi zaspať tak sme vstali ☹ ja sa smejem, že on už je prespatý, lebo cez deň spí skoro 3 hodky a večer o 19,30 bez kompromisu ide spať a spí do rána do 7,00 😉

Ja dnes varím stroganov hranolky a ryžu slávnostný obed veď mi príde sestra 🙂 s neterou a polievku asi šošovicovú? ešte neviem

juliet221
5. jan 2010

ja som sa dneska rozhodla pre perkelt 😀 😀 😀 😀

miavin
5. jan 2010

stresmenka - no tak asi bolo niečo v lufte 😀
juliet - my sme mali v sobotu perkelt - mnááám