Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

adrina
6. jan 2010

ahoj bambulky...my sme s Damíkom samí doma ešte, sme ráno poprekladali nábytok v splálni....prilepila som mu nad postieločku nové obrázočky..joj..akí sme boli vytešení...a ako máme krásne 😵 😵 😵
varí sa nám obedík, urobila som zemiakovú kašu a mäsko na prírodno a kompotik..Damko spinká,keď vstane ideme trocha na sneh sa vyšaliť 😀 😀 😀

vinka
6. jan 2010

Joj Adka tak som ti včera chcela zagratulovaťk meninkám a zabudla som to napísať.Tak dodatočne všetko najlepšie.Nech ťa detičky hlavne počúvajú. 😉

vinka
6. jan 2010

Adi nemáš pravdu gibalová to robí aj malým lebo to robila mojej kamarátke no jej dcére.A dokonca až 2 alebo 3 krát.Lebo jej to nezaberalo a nakoniec ich chcela poslať na kliniku ale potom sa očko spamätalo samo a prešlo to. 😉 Určite jej to robila skôr ako v troch mesiacoch. 😉

vinka
6. jan 2010

Adi aká pohoda ked sú detičky šťastné však. 😉 No náš Damián by sa kludne uživil aj ako odpratávač snehu.Od rána odpratáva pred vchodom sneh.Ale to on sám chce. 🙂

adrina
6. jan 2010

s očičkom mal problémy aj Damík...dostali sme kvapky, nejakú vodičku na vyplachovanie a čistenie očička a masírovali sme,aby vyšiel hnis....a liečba zabrala... 😵 😵 😵 😵

andrejka10
6. jan 2010

Ďakujem za gratuláciu Vinka. Si zlatá a veľmi šikovná. Pekné výtvory ti vychádzajú z scrapbooku. Pekne sa nauč a potom naučíš mňa. 😀
Vinka, s tým očkom to povedala mne osobne, že to nerobí skôr ako 3mesačným bábätkám teraz, keď som tam chodila so Sárou. Možno to mala tvoja kamarátka akútnejšie - neviem, prečo jednému tak a druhému onak??? Som v tom nevinne. 🙂 Na jedno očko liečba zabrala a na druhé nie. A to sme vyskúšali asi 3 druhy kvapiek a dokonca sme zareagovali no ocuflasch, čo sú prírodné kvapky. Dokonca, raz sme mali aj nejakého koka. A očko obyčajnou vodou neumývam, len prevarenou.A aj tak nám to nechce urobiť skôr. Ale dúfam, že to prejde bez preplachu kanálika. Tak nám drž palce. 🙂

andrejka10
6. jan 2010

Joj Vinka a zabudla som ti povedať, že pre úspech som tvoje zelené rizoto musela dnes zopakovať. 😀 😀 Takže ešte raz díky za spestrenie nášho jedálnička. Ak budeš mať zase nejaký dobrý recept, tak sem s ním. Moje detváky ťa budú zbožnovať. 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
6. jan 2010

Joj teší ma to.Ale musím sa priznať to nebol môj recept ale mužov moja mužov. 😀 Aj ja ho idem robiť po zajtra. 😉

andrejka10
6. jan 2010

Aj ja jaj, to zas nevysvetlím môjmu manželovi, že detváky budú zbožňovať cudzieho uja. 😀 😀 😀

anickamaros
autor
6. jan 2010

ahojte maminky ako sa mate?
mne marosko spinka sa napapal a s placom idiel spinkat. som mu musela vysat soplik a dat sprej do nosa a on to neznasa.
zajtra chcem ist k doky lebo strasne kasle a sa mi to nepaci lebo nema suchy kasel ale odkasliava.tak uvidime ci nam da nejake atb alebo co este sme toho roku nebrali 😀
ani vonku nemozme chodit lebo nechcem aby sa nadychal zimneho vzduchu takze sedime doma a uz nam s toho pekne preskakuje

majuska1988
6. jan 2010

no ahojte maminy neviem ci si spomínate ale uz som tu pisala ze moj damianko vobec nepapa a uz mi to nedalo a tak som povedala doktorovi ze nech s tym konecne nieco robi a tak mi dal taky nutridrik su to vlastne kalórie takze je to akokeby sa najedol a potom ked to bude castie pit tak by mal pocitoat hlad a ked sa to nestane tak ideme na vysetrenia takze nam drte palceky nech uz konecne zacneme papat 🙂

vinka
6. jan 2010

No baby mi máme stromček už dole a máme po vianociach.Tak ideme s detmi vonku.Asi na budúci týžden sa k nám pridá moja velmi dobrá kamarátka.Tak sa strááášne teším,že si tu bude písať. 😀 😀

vinka
6. jan 2010

čakajú na net kedy im prídu zapojiť. 😀

vinka
6. jan 2010

Jasné Majuska,že vám držíme palčeky.A ako Damiánko už rozpráva či ešte nie? 😉 Ako sa ináč máte moja.No idem ja deti obliekať. 🙂

majuska1988
6. jan 2010

no ahoj vinka dami este nerozprava ako trosku sa snazi ale velmi mu to nejde skor taka jeho japoncina 🙂 ale za to kiara uz krici dada 🙂 a vy ako sa mate? ste zdravy ? my trosku soplime a kasleme.

juliet221
6. jan 2010

caute baby tak uz som tu aj ja.no tu asi nikoho.klasika 😀

vinka
6. jan 2010

No my sme už doma.Joj ale bolo super. 😀 😀 Damián sa vyšalel bol červený aj vivinka vyštípaný.Prišli domov zjedli buchty a teplý čaj a sú spokojný v detskej sa hrajú. 😀 😀 No mala som foťák a vonku som prišla nato,že nemám nabité baterky.No ale som blbá. 😒

juliet221
6. jan 2010

to nic to sa stava 😀 😀 😀

tami_tami
6. jan 2010

ahojte tak nakoniec sme boli vyse hodinky vonku domov sme prisli o druhej, o pol tretej sme sa napapali a o stvrtej uz som spala pri malom na posteli... keby netrebalo zase o pol siestej papat a maly nebol presny jak budik a nemrncal po troch hodinach tak spim dalej... som neskutocne unavena... o hodinku okupeme, o dve napapame a koniec- zalahnem a necakam na dalsie krmenie dnes lebo nie som schopna 😔

s tymi ockami to vyzera nadejne - uvidim zajtra ako to dopadne u gibalovej... drzte palce, potom podam info... snad tam nebudeme dlho

danciacik
6. jan 2010

ahojte babule. Ja som dnes tu za flákača. Juuj ale mali sme hroznú noc, Larka hrozne, hrozne kašlala až som myslela že sa od strachu zbláznim. Zajtra ideme na krčné tak nám držte silno palce nech už dačo začnú riešiť. Paťko tiež celú noc preplakal ani netuším čo mu bolo.
Ráno ale prišli po deťúrence moji rodičia a zobrali ich k sebe a ja som sa pustila do žehlenia a upratovania, prania a vysávania tak som vygruntovala celú izbu. V kuchyni som deťúrencom nalepila nové háčiky na uteráčiky a už som K.O.
Ešte bol aj MM doma tak sm eboli aspoň celý deň spolu, dobre mi to padlo.
Tami neboj sa moja dobre to dopadne u Gibalovej neboooj.

vinka
6. jan 2010

No ja som dnes volala s tou kamarátkou a to jej malej robili skôr ale ona bola akútny prípad to preto.Ináč to nerobí dr.skôr ak nemusí.tak je to.Andrejka beriem späť čo som napísala mala si pravdu. 😀 Ospravedlnujem sa. 😉

anickamaros
autor
6. jan 2010

ahojte babule ako sa mate?
ja som uz ulozila maroska ale stale ho pocujem.
dnes sme neboli vonku ale zvladli sme to.uvidime ako zajtra ked neprestane kaslat pojdeme ku doky nech nam daco da lebo to sa neda pocuvat.
idem este pocitat nieco a idem zalahnut aj ja

anickamaros
autor
6. jan 2010

tak pozamykam nas lebo to baby flakate 😀

miavin
7. jan 2010

dobré ránko - odomykám
tak už sme sami - tatino nám šiel do práce, snáď ma dnes nechytí depka....je mi smutno, ale hádam to zvládneme - je to ťažké, keď sme si zvykli na to, že je doma - 2 týždne bolo super, fakt a koľko mi pomohol....
no dnes snáď pridám nejaké fotečky.... ak stihnem pri tom našom aktívnom anjelikovi 😀

miavin
7. jan 2010

😉 tak už som pridala new foto

juliet221
7. jan 2010

dobre ranko.tak to mas fajn ze si mala manzela doma moj mal volno iba na vianoce a na novy rok.krasne fotky.

miavin
7. jan 2010

juliet - no hej - aspoň raz za rok takto na dlhšie je doma - a tvoj mužík tiež chodí na týždňovky? a ako sa cítiš???? máš to za pár, nie? 🙂

juliet221
7. jan 2010

ni moj nechodi na tyzdnovky.normalne od pondelka do soboty dakedy aj nedele . od6.00 do minimalne 17.00 dakedy aj dlhsie ☹

miavin
7. jan 2010

hmmm aj to je dosť, niekedy neviem, čo je lepšie - či ho mať aspoň na noc doma....alebo po 10 tich dňoch - na 4 dni - ale celé 4 dni..... no máme to ťažké....

andrejka10
7. jan 2010

Dobré "ránko" maminky. 😉 No my sme mali ďalšiu noc ťažkú. Od kedy tatino odišiel malá mi v noci vstáva a chce sa hrať. Ťatinko ju najskôr rozmazná a potom zdúchne 😀
Miavin pekné fotky a malý je zlatučkýýýý a po tom guláši, hmm nemá chybu 😀 😀
Vinka to je OK. 😉