Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
10. jan 2010

No nikto tu nebol? 😕 No ja som fotečku už dorobila. 😉 Už ju mám aj v albume.Túto si dáme aj zarámovať. 😀

juliet221
10. jan 2010

andi tak to hej to poznam aj ja. no na tvojom mieste by som sla aj na tie skusky.

andrejka10
10. jan 2010

Juliet, ďakujem za názor. Naozaj neviem, či to vzdať, či ešte zabojovať a budem to mať na rok lahšie. No neviem. Ešte raz ďakujem. 😉

andrejka10
10. jan 2010

Vinka jéééj, tak to je zlatá fotka. Budeš mať peknú pamiatku. To sa ti chceeee???? 😀
A ešte mám na teba silnú otázku. Čo je real??? Kde si to bola?? 😕

vinka
10. jan 2010

Moja v Polsku.To je supermarket.A tam chodíme kupovať potraviny lebo sú lacnejšie ako u nás.napr.lahôdkové karé stojí tam 90 sk za kilo. 😕 A lososa sme kúpili kilo stálo 150 sk a u nás v tescu stojí 450 za kilo.A tak syr drogériu a podobne.To naraz kúpime aj na 2 mesiace.Ak sú tu akcie tak sa mi neoplatí.Ale teraz tu syr nieje nikde v akcii.A my milujeme syr a tak no dobre sa najesť.Už sme lososa zvládli na večeru lebo ho nebolo vela.Na smotanovo-citronovej omáčke mnam 😀

andrejka10
10. jan 2010

Jááááj. 😀 😀 😀 Veru, nevedela som 😀 Už som múdrejšia. Podľa toho čo píšeš, sa oplatí. A mala si aj Chiaru so sebou??? A kde v Poľsku? V Targu?

andrejka10
10. jan 2010

A ešte jedna otázočka, si vyučená kuchárka? Lebo niektoré recepty čo píšeš by ma ani vo sne nenapadli. 🙂

vinka
10. jan 2010

Adka k tej tvojej škole.No to je ťažko sa vyjadriť.Vieš ak sa budeš učiť a pôjdeš na skúšky bude to na niečo?Ak ti tie skúšky pomôžu tak ja by som išla.Ale rozhodnúť sa musíš sama.Viem,že máš zlosť lebo ti bolo ukrivdené ale rozdýchaj to a zváš či ti dalšie skúšky pomôžu k niečomu.Ak ano tak to nevzdávaj. 🙂

andrejka10
10. jan 2010

Vinka, práveže už k ničomu. Budem musieť tretí ročník robiť dva roky. A bud len tento jeden predmet, alebo aj tie zvyšne tri. Preto neviem. A stratila som aj chuť. ☹

vinka
10. jan 2010

😀 😀 😀 😀 Nie Andrejka som sestrička.Ale ten kuchár mi narobil deti. 😀 😀 😀

andrejka10
10. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 To si kráááásne napísala 😀 😀 😀 😀 😀

andrejka10
10. jan 2010

A dobre si sa potom vydala, keď ti muž vie aj navariť. hmmmmm 🙂 🙂 🙂

vinka
10. jan 2010

Jasné,že si stratila chuť.Ale zistí si či budeš musieť robiť skúšky aj s ostatných.A ak nie tak ja by som skúšky dorobila lebo nevieš aká situácia bude potom.A lahšie sa ti bude pripravovať na jeden predmet.Neviem si ja myslím.Nie nebola som s cHiarou.Som jednú dávku mlieka nastriekala a ostala s mamkou mojou.Aj Vivinka.A Damián bol s nami. 😉

vinka
10. jan 2010

No hej vie len je stále v robote a ešte ani na silvestra niesme spolu. ☹ ☹

andrejka10
10. jan 2010

😒 😒 😒 Tak to si mohla prísť k nám na Silvestra aj s deťmi a nebolo by ti smutno 😀 😀

andrejka10
10. jan 2010

Začína mi blbnúť kôn Heeelp
Andrejku som mala v pase, ale už potrebuje vlastný a Sáru mi treba zapísať do pasu. Takže teraz mi nechodíme nikde. A kto bude na polícii stáť toľké hodiny????

andrejka10
10. jan 2010

Super, tak až teraz mi to znovu začalo ísť. 😨

vinka
10. jan 2010

No ja som zas popracovala a idem už spať asi. 🙂

danciacik
11. jan 2010

Dobré ránko. ta čo to nezamknuté? 😕
Andrejka ja by som si na tvojom mieste asi skúšky urobila - potom to budeš mať ľahšie ďalší rok.

petikd
11. jan 2010

Ahojte 🙂
Zdeni no máš veľa,tak nech vám tie autá rýchlo vybavia 😉
Anička u nás bolo také obdobie prechodné,potom bolo zas dobre. 😉 No ale keby si vydela jak bolo na Damiána navrieskané cez prázdniny 😖 Piskoval,nepočúval vôbec a to už aj môj otec na neho kričal,čo on na deti nekrič,on na nich kľudneí ☹ Chýbala mu asi škôlka,tak som zvedavá čo bude,lebo dnes už ide 😉
No baby čo sa mi Damián vysipal 2 krát cez vianoce,zistili sme,že to bolo preto,že berie kvapky a skombinovalo sa to s kyslým.Tak sme mu nedávali kvapky pre istotu,potom doky povedal,že mu máme postupne pridávať,tak sme dávali.Lenže včera sa mu podarilo zjesť trochu kyslej kapusty uvarenej a už o hodinu sa škriabal,mna porazí 😒 zas má vyrážky.Najprv sa mu urobí červená a potom sa mi z toho urobí taká gulička vodnatá a on si to všetko odškrabe 😒
No ideme sa obliecť 🙂
Maji tá fotka je úžasná 😉

juliet221
11. jan 2010

ahojte ☹
tak sa som bola sneska zasa v poradni a doky ma chcel zasa poslat do nemcnice. ked mi naposledy bral krv mala som malo trombocitov. dneska mi zobrali zasa a ked bude malo asi pojdem do nemocnice. ale verim ze je to ok. lebo tu krv mi brali este pred tym jak som bola v nemocnici. a v nemocnici mi pri nastupe brali a hodnoty boli vyssie a pri odchodo uz uplne ok.kto vie mozno aj preto som zacala vtedy spinit

danciacik
11. jan 2010

Maji až teraz som si stihla kuknúť tvoj album tak tá fotka je super
Peti ta čo to? Jooj moja a sa vám blíži termín na hematologiu tak držím palce.
Juliet moje len nebuď smutná, drobček to bude cítiť, len pekne oddychuj veď už iba 2 týždne tak to už nejak vydrž.
No ja už mám navarené tak sa ide pracovať.

danciacik
11. jan 2010

no konečne sa mi podarilo dať na facebook video 😀

vinka
11. jan 2010

Ahojte.Tak ja som bola dnes si vybaviť príplatok ku rodičáku.Schválili mi ho. 😉 Už mám po obede Vivinka spí a ja mám zas trošku čas na pc. 🙂

vinka
11. jan 2010

Joj zabudla som sa vám podakovať za pochvalu. 🙂 Aj mne sa tá fotka velmi páči. 😉

juliet221
11. jan 2010

tak ja som sa prave zobudila.navarene mam este od vcera tak dneska len veget. a vydrzat to do zajtra ze ako budu vysledky ☹

tomaslavka3
11. jan 2010

ahojte-zdravim vas 🙂 🙂 🙂 na sekundicku-lebo z robotky 😎

vinka
11. jan 2010

Ahoj Slávka.Joj jak super,že si na nás nezabudla. 😉 Aj ked prídeš len na sekundu. 🙂

juliet221
11. jan 2010

ahojte ta co to vsetky spite? pocasie tomu asi len pomaha

andrejka10
11. jan 2010

Awojte maminky. Ďakujem vám všetkým za radu. Takže som si to rozmyslela a písala som teraz maila. Tak uvidím.
Juliet, dúfam, že budú výsledky OK. Ešte chvííííííľočku vydržte. 😉
Vinka, tak to je super, že ti zvýšia rodičovský. Mňa sa zvýšenie netýka. Som jedna z tých "šťastných" 30%. ☹